MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Čas na změnu?

Myslím,že se všichni shodneme na tom,že je nejvyšší čas začít něco dělat s tím,aby A mužstvo nesestoupilo do divize.Jak ale na to?
Můj laický názor diváka s tribuny není podstatný,přesto musím konstatovat,že na současný styl hry(nakopávaná)se opravdu nedá dívat.Dlouho jsem mužstvu dával čas a stále si říkal,že přijde nějaké zlepšení.Bohužel.Stávám se tak dalším z diváků,kteří místo sobotního dopoledne na tribuně stráví čas něčím užitečnějším.
Nevím,jestli je tento styl hry nutnost vynucená nedostatkem technicky vybavených hráčů,kteří by si dokázali alespoň párkrát přihrát při přechodu do útoku.Co mi však vadí více,že u některých hráčů vůbec nevidím snahu za Líšeň bojovat.Za bojovnost rozhodně nepovažuji hádání se s rozhodčím(sběrač žlutých karet),soupeři,či spoluhráči.Někteří hráči na hřiště v této soutěži nepatří ani kvalitou.
Je otázka,zdali je možné vůbec něco v současné době ze strany kádru mužstva vylepšit.
Každopádně si myslí,že největší chybou byl odchod pan Smrčka.To se na fotbal prostě dalo koukat(tím nemyslím nic osobního proti panu Zbořilovi),což potvrzuje i při svém současném působení ve Znojmě.
Jestli ovšem situace s kvalitou kádru nejde vylepšit,můj osobní názor je ten,že bude lepší jít cestou mužstev,které šly hrát dobrovolně nižší soutěže,dali šanci odchovancům,kteří nechali na hřišti srdce,ale dalo na ten fotbal dívat.Toť je můj subjektivní názor na stav věci,děkuji.
P.S.Jestli se to někoho dotklo,tak se omlouvám.Líšeňský fotbal mi však není lhostejný a už jsem se potřeboval trochu „vypovídat“.

Komentáře

Karel Hladiš
25.09.2011 19:18
Odpovědět

dobrý den,

jen několik poznámek - pravda je, že to co v současné době Líšeň předvádí, je velmi špatné a je třeba rozumné řešení. - Pan Smrček je jistě dobrý trenér, ale po tažení pohárem s Líšní 10x po sobě nevyhrál a to jsme hráli jen divizi - MSFL je o něčem jiném - Líšen má z 22 členů kádru 11 fotbalistů, kteří hráli už minimálně za dorost. Víc asi nemá nikdo z MSFL - je třeba najít řešení, aby se MSFL v Líšní hrála i příští leta a každá dobře mířená rada, která k tomu pomůže, je vítána

Karel Hladiš

Franta
26.09.2011 12:37
Odpovědět

Tramínku, ty jsi naprostý popleta, zajímalo by mě kterej ty jsi ? Přijď někdy ke klukům do kabiny a vypovídej se tam, anebo si rovnou obleč dres, udělej si na tvářích černý linky aby bylo vidět jaký jsi bojovník a můžeš rovnou na plac. Vybrečet se tady, umí každej.

Martin Tramínek
26.09.2011 18:32
Odpovědět

Franto,mě by spíše zajímalo,kterej jsi ty!To si takový hrdina,že se stydíš za svoje jméno a příjmení?Nebo že by platilo pořekadlo,že potrefená husa nejvíc kejhá?Já jsem jasně napsal(jestli ovšem umíš pořádně číst),že mi není líšeňský fotbal lhostejný a že celé to,co jsem napsal,je pouze můj subjektivní názor,kterým jsem nechtěl nikoho urazit.Ty se ovšem jen umíš navážet do každého,který má jiný názor,než ty.S takovými já ovšem,Frantíku,nemám zapotřebí debatovat.

Franta
26.09.2011 18:56
Odpovědět

Mě zase není lhostejný rybolov v Japonsku. Já jsem Franta Fulín, od starýho Fulína syn, pardon že jsem neuvedl svoje příjmení hnedle na začátku, stydím se za něj, jak jsi správně uvedl. Každopádně by jsi měl možná některé svoje výkřiky do tmy korigovat, to je celé. Pokud se o líšeňský fotbal zajímáš, tak snad víš, že trenér za sérii špatných výsledků nemůže, a právě trenér Zbořil vytáhl Líšeň z toho srabu ve kterým byla před dvěma lety. A to jsi byl kde? Napsal jsi, že jsi štastnej, že to Líšni tak jde? Kdepak… Ale nyní je „čas na změnu!“ Hrdino

Martin Tramínek
27.09.2011 08:10
Odpovědět

Tak už jen krátce a naposledy: nikde jsem nenapsal,že za současné výsledky může pan Zbořil a už vůbec jsem tím,že jsem do titulku dal „čas na změnu“ nemyslel,že by měl současný trenér odejít.Ale ty asi číst opravdu neumíš. Takže jen si dál mažte med kolem huby,vždyť ono je vše v pořádku.Akorát se jednou za čas podívej do hlediště,jestli ještě budete mít pro koho hrát. Protože nejenom mě,ale ani další desítky lidí,co mají stejný,nebo podobný názor tam už neuvidíš.Ale to takovému hrdinovi,synovi od starýho Fulína přece vůbec nevadí.Měj se moc hezky.

Dom
29.09.2011 12:16
Odpovědět

Ahoj všem příznivcům,

znáte někdo hráče „Malík“, který nastoupil v posledním utkání v Kroměříži? Nějak ho nemůžu najít ani na soupisce „A“ ani „B“ ani dorostů… Díky, Dom.

Karel Hladiš
29.09.2011 20:54
Odpovědět

Malík přišel na hostování ze Zbrojovky Brno, je to loňský dorostenec Zbrojovky

Dom
30.09.2011 08:12
Odpovědět

Pane Hladiši děkuju za rychlou odpověď.

Robil
10.10.2011 20:03
Odpovědět

Dobrý večer. Je mi opravdu líto toho, že se tady rozhořela komunikační válka mezi příznivci SKL aniž by se někdo z opravdu blízkých k hráčům a kabině nějak vyjádřil a podal fandům vysvětlení proč a jak dál. Místo toho se tady „zase“ vaří krev. Horší z toho je však zapojení do diskuse, když se napíše, že p. Smrček nevyhrál 10x v řadě což je nehorázná lež. Uvádím přesně: mužstvo prohrálo 6x a 1x remizovalo z ČAFC. 4x z toho hrálo venku! Pak 2x vyhrálo Boskovice a Třebíč…soutěž (divizi) ukončilo na 4.místě. Je důležité zdali hrálo divizi? Proslavilo Líšeňský klub potažmo Líšeň nějakou výhrou v divizi? Dnes se p. Smrček s mužstvem Znojma připravuje na Spartu!!! Je úplně jedno zdali hraje II.ligu…Jen slepý neví do čeho šlape. Kluci z Áčka povstaňte a jeďte.

Karel Hladiš
11.10.2011 21:51
Odpovědět

Jen fakta bez komentáře, ten si může každý udělat sám

7. So 22.09. 16:00 Vikt. Otrokovice - Líšeň 3:1

8.  Ne 30.09. 10:15    Velké Meziříčí - Líšeň  1:0  
  9.  So 06.10. 15:30    Líšeň - Havl. Brod  1:1  
  10.  Ne 14.10. 15:30    Rájec-Jestřebí - Líšeň  3:0  
  11.  So 20.10. 15:00    Líšeň - Rousínov  1:2   
  12.  So 27.10. 14:30    Hulín - Líšeň  1:0  
  13.  So 03.11. 14:00    Líšeň - Hrušovany  1:1  
  14.  So 24.11. 13:30    Žďár n.Sázavou - Líšeň  4:2  
  16.  So 15.03. 14:30    Líšeň - Židenice  1:1  
  17.  Ne 23.03. 15:00    Konice - Líšeň  2:0   

Deset po sobě následujích kol, 3 body za tři remízy, 7 porážek

pokus
12.10.2011 20:27
Odpovědět

A jak to bylo dál?… po Konicích?… proč se trenér vyhodil po velmi úspěšném jaru?.. :)

Stejně už je to jedno.. :)

karamel
14.10.2011 13:30
Odpovědět

Pane Hladis pokud vim tak bez pana Smrcka by Muzi nebyli tam kde jsou a vy taky ne, takze nevim proc mu tady podrazite nohy a zverejnujete ty spatne vysledky. Proc nenapisete neake pozitivum. A jeste bych se chtel zeptat kdy bude dodelana tribuna protoze dotace na to byli aby byla cela dostavena a ona neni zase ty penize nekam zmizly. Dekuji za brzkou odpoved.

Karel Hladiš
22.10.2011 19:12
Odpovědět

Žádné peníze nikdy v Líšni nikam nezmizly, co se podařilo sehnat, za to se postavila ta část tribuny, která stojí a užívá se. Je pravda, už 2 roky se snažím zajistit další prostředky a nedaří se mi to. Pokud je někdo umí zajistit, je vítán, výbor je každé pondělí v orlovně v 18 30hod. Polemiku ohledně pana Smrčka jsem nezačal, jen jsem reagoval na příspěvky. A pokud chce někdo znát můj názor, nemůže se schovávat za karamel, ale musí přijít za mnou a můžeme to osobně probrat.

lel dddf
09.11.2011 14:01
Odpovědět

velmi zajímavé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

divize
07.12.2011 11:03
Odpovědět

Pane Hladiš, to o předvádí Muži A, na to se nedá koukat, ale co se divíme, když u některých jsou priority jinde (kolik lidí z A týmu hraje např. futsal a i před zápasem?). Co se týká tribuny, tak aspoň budete mít program na další oslavy SKL, kde může být bodem „Slavnostní odstřel tribuny!“. Na výbor chodit je zbytečné, protože by se musela být snaha vedení o změnu, i za cenu vlastního odchodu, a sedět jako žaba na pramenu!!! Ale jinak přeji pěkné Vánoce a příští rok naviděnou v divizi!!

Hráč
07.12.2011 23:55
Odpovědět

Pane „divize“ chci jen podotknout že tam kde je teď Líšeň, tak je především zásluha pana Hladiše. Ono je jednoduché někoho pomlouvat a říkat jak je všechno špatně. Co kdyby jste raději se snažil nějak pomoci či vyjádřil svůj názor jak by se věci dali zlepšit ? Další věc je že si nejdříve zjistěte okolnosti k tribuně proč se nedostavěla když pomlouváte a navíc je funkční a je k sezení přes 400 míst. To je z mé strany vše

divize
08.12.2011 08:08
Odpovědět

Pane „hráč“ funkční tribuna přece jen není osazení betonového skeletu sedačkami? To je něco jako kdybych na travnatou plochu (mzit trávu a umělku) ukotvil lavičky a tvrdil, jak mám tribunu pro „X“ diváků. Kde je vidět snahu? Zápisy z jednání výboru (pokud se dělají) nejsou nikde zveřejněny………….když se postupovalo do 3.ligy, tak se udělala sbírka….proč není snaha udělat i sbírku na dostavbu tribuny (Každá koruna dobrá ne?)………podle mého názoru by určitě každý kdo má co dočinění s SKL nějakou částkou přispěl a určitě by se i lépe našly i další zdroje…………existují např. fondy EU……….

Zadejte komentář. Na stránce Formatting Syntax se můžete dozvědět více o wiki syntaxi, kterou můžete použít pro formátování komentáře. V případě, že si nejste formátováním jisti, použijte před odesláním volbu Náhled. Máte-li profil na www.gravatar.com, bude komentář bude obsahovat Vaši ikonu.

NXOBY
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.