MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Klubové aktuality

RSS kanál

Z webu Zbrojovky Brno

Novým trenérem Zbrojovky je René Wagner

Představenstvo FC Zbrojovka Brno na dnešním zasedání rozhodlo o tom, že hlavním trenérem A-týmu se s okamžitou platností stává bývalý vynikající útočník René Wagner, který dosud působil ve funkci trenéra ligového dorostu.

Wagner se vedení prvního týmu ujme v pátek 15. dubna a povede mužstvo už při nedělním ligovém utkání proti Liberci.Dosavadní trenér Karel Večeřa nadále zůstává v klubu ve funkci sportovního ředitele.

Představenstvo současně oznamuje, že k 30. dubnu 2011 v klubu končí na pozici generálního ředitele Pavel Mokrý, kterému k uvedenému datu končí v klubu pracovní smlouva. Pavel Mokrý odchází mimo fotbalové prostředí.

Z webu Vel. Meziříčí

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor KH 14.03.2011 v 20:38:55)

Muži A - přátelské utkání

SK Lišeň - FC Velké Meziříčí 3:0 (3:0)

Hlavní rozhodčí: Lasotský
Počet diváků: 50

Střelci branek: 2. a 8. Vrtěna, 28. (PK) Belej

Sestavy: Invald (46. Kruba) – Z. Mucha, Večeřa, Hort, J. Krejčí – Dufek, Berka (56. E. Smejkal), L. Němec, Netrda (60. Bouček) – Pokorný - Ďurica (58. Veselý)

Sedmidubský – Cupák, Hebron, Král, Matoušek – Pecha - Šudoma, Drábek, Belej, Mičko – Vrtěna. V průběhu druhé půle střídali: Čampa, Nosko, M. Drábek, Široký, Walla

Karty a vyloučení:
Popis utkání:
Na toto období výborný terén hřiště v Lysovicích, těžký soupeř, příjemné, téměř jarní počasí. To byl rámec utkání, ke kterému přijel Velmez bez rekonvalescenta Jaroše a nově zraněného útočníka Berana, zatímco trenér Zbořil měl sestavu kompletní. Utkání pro hosty nezačalo vůbec dobře. Než stačili vstřebat rozdíl mezi svými dosavadními soupeři a třetiligovým sokem, prohrávali dvoubrankovým rozdílem, který vesměs po chybách v rozestavení a nedůsledném krytí soupeřů zařídil brňanům ve 2. a 8. minutě Vrtěna. Po tvrdém probuzení hosté postupně dokázali se svým sokem srovnat krok a začali dotírat i na Sedmidubského branku. Ve 20. minutě zahrávali první roh a krátce nato po akci levé strany přišla diagonála na zprava nabíhajícího Dufka, ten však v gólové šanci těsně minul vzdálenější tyč. Kombinacemi na jeden dotek, vtipnými trojúhelníky a zvýšeným důrazem, spojeným s dostatečně rychlým pohybem brňany k ničemu vážnému nepouštěli až do 28. minuty. V ní po vzájemném souboji, kdy oba hráči byli zaklíněni do sebe, útočník Líšně upadl a rozhodčí k všeobecnému údivu nařídil penaltu, kterou Belej zkušeně proměnil. Hosté odpověděli tím nejlepším způsobem, když se po průniku a centru Dufka ocitl v gólové pozici Netrda,jehož jedovatou střelu stačil Sedmidubský vyrazit na druhý roh. Ani ten čtvrtý, zahrávaný Netrdou těsně před půlkou, změnu skóre nepřinesl.
Po změně stran byli meziříčští svým protějškům i nadále vyrovnaným soupeřem a hráče Líšně k ničemu nepustili. Sami si dokázali v průběhu druhého dějství vytvořit více střeleckých příležitostí a začali hned ve 48. minutě, kdy po faulu na Pokorného, pronikajícího do vápna, střílel přes zeď Netrda, ale gólman Líšně směr jeho střely vystihl. Další trestný kop, který tentokrát zahrával Hort, Sedmidubský vyrazil na roh, po kterém následovaly střely střídajících E. Smejkala a Boučka, avšak bez gólového efektu. V samotném závěru z dalšího trestného kopu po faulu opět na pronikajícího Pokorného přesně na výkruži před vápnem, Hort trefil jen zeď a odražený míč poslal L. Němec těsně mimo. Ani závěrečný pátý roh Velmezu úpravu skóre nepřinesl. Přesto se Velmez za svůj výkon stydět nemusí. Kromě prospaného začátku a oné „penalty“byli jeho hráči svým protějškům vyrovnaným soupeřem a svým herním projevem určitě nezklamali.

Milan Volf, trenér mužstva: “Začátek se nám nepovedl a inkasovali jsme velmi rychlou branku z nekoncentrovanosti. Při dalších zapracovali rozhodčí, kteří utkání řídili, dle mého názoru, velmi tendenčně ve prospěch domácích. Přesto jsme v prvním poločase předváděli skvělou kombinační hru. Byli jsme nejméně vyrovnaným soupeřem v rychlosti, nasazení a fotbalovostí. Bohužel opět ta produktivita… Druhý poločas přibylo více osobních soubojů a hra nebyla již tak plynulá, přesto jsme si vypracovali více brankových příležitostí, než v poločase prvním. S hrou a nasazením jsem byl maximálně spokojený, i když při pohledu na výsledek si někteří pravděpodobně řeknou, že jsem se asi zbláznil.“

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.