MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Klubové aktuality

RSS kanál

Nejsem tím, kdo blokuje pozemky za Lužánkami, říká podnikatel Procházka

Brněnský podnikatel Libor Procházka se nechce fotit, nevystupuje v médiích a po rozhovoru, který poskytl loni České televizi, se nyní rozhodl promluvit exkluzivně i pro MF DNES. Má nálepku muže, který brání návratu hokeje a fotbalu za Lužánky kvůli svým stavbám v okolí Bobycentra.

V ústraní se drží z bezpečnostních důvodů. A proto je také k pobytu hlášený na magistrátu.

Už vám někdo vyhrožoval?
Když jsem v roce 2010 vystoupil v České televizi, stalo se mi, že mě lidé poznávali a zastavovali na ulici a kladli mi různé otázky. Z dotazů bylo patrné, že jim vadí primárně moje osoba z důvodu údajné blokace výstavby nových stadionů za Lužánkami, což jsem vnímal jako nátlak vůči mé osobě. Musel jsem podniknout opatření, aby se jak mediální tlak, tak tlak veřejnosti kolem mě nedotkly mé rodiny. Přesto nebyla bohužel moje rodina ušetřena přímé konfrontace v rámci nátlaku na moji osobu po mediální kampani ve druhé polovině loňského roku.

Vedení města se nechalo nově slyšet, že příště s vámi bude jednat pouze o penězích. Co na to říkáte?
Že jsme se ocitli v patové situaci. Když jsem koncem roku 2016 souhlasil, že se sejdu s nejvyššími představiteli města Brna, jednou ze základních podmínek, kterou jsem měl, abych mohl vůbec přistoupit na požadavek města, abych po patnácti letech opustil zájmové území v katastrálním území Ponava bylo, že nebudu své nemovitosti městu prodávat, ale že je budu směňovat za majetek jiný. Nemovitosti v tomto areálu jsem nekoupil proto, abych je někdy v budoucnu prodával, ale abych s nimi podnikal. Řádně jsem je nabyl v dražbách a přímým odkupem. V roce 2003 si tyto nemovitosti mohl koupit kdokoliv, včetně statutárního města Brna, ale nikdo o ně neměl tehdy zájem a neměl ponětí, jak tato lokalita může být v budoucnu atraktivní.

A jak jste s nimi chtěl podnikat?
Nemovitosti na Ponavě jsem nakoupil s cílem realizace developerského projektu CZECHCITY. Tento projekt počítal s celkovou revitalizací lokality za Lužánkami. Projekt se ale zastavil z důvodu soudních sporů, které vyvolalo tehdejší vedení města Brna. Tyto soudní spory, ve kterých jsme byli nakonec úspěšní, trvaly až do roku 2015. Koncem roku 2016 nás oslovil současný primátor města Brna (Petr Vokřál, ANO, pozn. red.) s tím, že by město rádo vyřešilo majetkoprávní spory v daném území, aby po jejich vyřešení mohlo v této lokalitě realizovat výstavbu sportovních stadionů, po kterých volá většina občanů města Brna.

Brněnský podnikatel Libor Procházka.
Brněnský podnikatel Libor Procházka.

Mluvíte v množném čísle. Znamená to, že kromě vás jsou tu ještě další vlastníci zmíněných třech firem? V rejstříku jsem našla jen vás.
Ano, tyto tři zmíněné společnosti vlastním já, ale množné číslo používám proto, že se na projektech podílí mí spolupracovníci.

Podle znaleckých posudků, které si nechalo zpracovat město Brno je cena Vašich nemovitostí na Ponavě téměř 270 milionů. Proč je nechcete?
Cena peněz je dnes velice pomíjivá. Jak jsem již řekl, od začátku jednání s městem Brnem jsem deklaroval, že své nemovitosti směním pouze za nemovitosti jiné a že je nebudu prodávat za peníze. V době, kdy v médiích proběhla obrovská kampaň proti směně devíti městských domů za mé nemovitosti na Ponavě, mně stejnou otázku před půl rokem položili na jednání všichni šéfové koaličních stran. Na to jsem jim odpověděl také otázkou: Pokud si vyberu některé městské domy, prodáte mi je? Od všech šesti předsedů koaličních stran jsem dostal stejnou odpověď, že město své domy neprodává, ale pouze směňuje za jiný majetek za účelem, který je pro ně důležitý. Řekl jsem jim: Já své nemovitosti také neprodávám, a pokud je zájem města opravdový a chce na Ponavě postavit hokejový a fotbalový stadion, jsme ochotni udělat vstřícný krok a z daného území odejít, ale za předpokladu, že se domluvíme na jiném vhodném majetku ke směně. Posléze se město shodlo a vybralo ke směně dalších pět svých domů, které nebyly zatíženy bytovými nájemníky, a nechalo na ně zpracovat nové znalecké posudky. Tuto variantu směny ale město po vyhotovení znaleckých posudků, jak dobře víte, opět zavrhlo. A dodnes jsem se nedozvěděl proč.

Ale součástí nabídky byly historické domy v samotném centru na lukrativních adresách. Proto ta vlna nesouhlasu. Město by se zbavilo rodinného stříbra.
Oprava tohoto jak říkáte „rodinného stříbra“ by stála asi 200 až 250 milionů. Brno na jejich opravu peníze nemá a ve svém rozpočtu s nimi ani nepočítá. Navíc, tyto domy bychom my zrekonstruovali a byly by zde zachovány pro občany Brna napořád. Nikdo si je přece na vozíku neodveze pryč. Média ukazují často bohužel lidem pouze střípky celé mozaiky a neřeknou jasně, jak se věci mají.

Koupil jsem nemovitosti za Lužánkami proto, aby jejich cena rostla, aby byly schopné přinášet našim společnostem zisk a my měli možnost posléze revitalizovat toto zájmové území. Pokud máme toto zájmové území opustit, tak jen z toho důvodu, že za naše lukrativní nemovitosti dostaneme jiné lukrativní nemovitosti. A jak jsem již zmínil, peníze danou situaci neřeší. Jediná námitka opozice a části koalice je, „jak je možné, že si o tyto domy Procházka říká, když má za to jen rozpraskané chodníky“. Znalecké posudky, které si nechalo zpracovat město Brno, ocenily majetek společností na Ponavě na téměř 270 milionů korun. Navíc je zde stále existující a nevypořádaný nárok společnosti Czechcity na asi 40 milionů korun za bezdůvodné obohacení za poslední 3 roky a další nárok na bezdůvodné obohacení společnost LP EXPO.

Za to už ale město zaplatilo společnosti LP EXPO 13,5 milionu korun.
Nárok společnosti LP EXPO do února roku 2017 byl téměř 22 milionů, ale v rámci jednání s městem o směně nemovitostí jsem udělal vstřícné gesto a přistoupil na částku vyrovnání ve Vámi zmiňované výši. Tímto dnes již víceméně zbytečným gestem jsem městu Brnu ušetřil 8,5 milionu.

Co je jádrem sporu?
Nevypořádané vlastnické vztahy v dané lokalitě a z nich plynoucí nároky a závazky. Všechny pozemky v daném území, kromě pozemků pod hotelem Boby, patří městu, ale stavby na nich jsou ve vlastnictví různých společností. V našem vlastnictví je stavba garáží s kapacitou 400 parkovacích míst společnosti LP EXPO, tenisový areál společnosti MASADA a veškeré parkoviště, nádvoří, pěší trasy, komunikace a inženýrské sítě společnosti CZECHCITY, které se v dané lokalitě rozkládají na ploše téměř 40 tisíc metrů čtverečních.

Teď to ale vypadá, že hala pro Kometu vznikne do čtyř až pěti let na výstavišti. A náměstek Richard Mrázek (ANO) nevyloučil, že by se mohlo město začít ohlížet i po pozemku na fotbalový stadion. Nemáte pocit, že budete tím pádem ze hry?
Nevnímám to tak. V původní studii projektu CZECHCITY architekti s těmito stadiony nepočítali. Ve chvíli, kdy mě pan primátor koncem roku 2016 oslovil ohledně vyřešení majetkoprávní problematiky v daném území, jsem měl za to, že město chce opravdu tyto stadiony postavit za Lužánkami.

Nikdo nás však nemůže vinit z toho, že blokujeme jednání o směně majetku za Lužánkami. Projevili jsme dostatek vstřícnosti, když jsme jeden a půl roku jednali s městem o směně našich nemovitostí a opuštění zájmového území za Lužánkami. Naopak, politici zablokovali svým rozhodnutím další jednání. Pokud se představitelé města rozhodli, že chtějí stadiony stavět na jiných místech, je to jejich rozhodnutí. Věříme, že to bude správné rozhodnutí a přejeme všem hokejovým a fotbalovým fanouškům, aby se co nejdříve dočkali nových stadionů, ať už jsou kdekoliv. Ve chvíli, kdy se město rozhodne postavit stadiony na jiných místech, budeme v dané lokalitě dále podnikat. Nebo se vrátíme k našemu původnímu projektu.

Vy ale také bez města nic nepostavíte.
Je zde varianta odkupu pozemků od města Brna. Ale pokud by se majetkoprávní spory žádným způsobem nevyřešily, bude zde stále brownfield o rozloze cca 22 hektarů. My zde na rozdíl od města můžeme nadále podnikat. Pro město by zde ale za dané situace toto území nemělo potřebný potenciál a navíc bude muset našim společnostem platit bezdůvodné obohacení ve výši 16 milionů korun ročně.

Jaká jsou podle vás východiska z této situace? Říkáte, že pokud by vám město pozemky prodalo, území zrevitalizujete formou developerského projektu. Jaká je další možnost?
Ta, která byla již rozjednaná. Směna nemovitostí za nemovitosti. Nemůžeme souhlasit s tím, že nám po třinácti letech soudních tahanic, vyvolaných městem, nakonec řeknou: Vážení, tady máte peníze podle našich znaleckých posudků, a běžte.

Ale s téměř 270 miliony korun už by se něco dalo podnikat, ne?
Cena mých nemovitostí na Ponavě byla určena znaleckými posudky, které si nechalo zpracovat město Brno. Tyto znalecké posudky jsme nenapadli jen kvůli probíhajícím jednáním. A nebudeme je zpochybňovat ani teď, protože žádná konkrétní nabídka ze strany města nepadla. Jedno víme ale jistě, že za peníze prodávat nebudeme. Máme za sebou 13 let soudů, které nám daly zapravdu, že jsme jak vlastníky nemovitostí, tak že nemusíme platit přemrštěné ceny za pronájem městských pozemků, které po nás město požadovalo a že nám navíc náleží finanční nárok na bezdůvodné obohacení.

V rozhovoru pro ČT jste mluvil o tom, že právě tyto, jak říkáte přemrštěné ceny, odstartovaly kolotoč soudů.
Museli jsme se zkrátka bránit. Když jsme se účastnili dražby stavby garáží a tenisového areálu, byly k dražební dokumentaci přiloženy i znalecké posudky zadané městem za pronájem městských pozemků od 10 do 20 korun za metr čtvereční za rok. Dle těchto cen jsme si spočítali, za jakých podmínek můžeme do dražeb jít. Jenže po dražbách nám na majetkovém odboru řekli, že město chce na základě nových znaleckých posudků částky deseti až patnáctinásobně vyšší. Například za tenisový areál místo 30 tisíc si město řeklo o více než milion korun ročně. I když ze znaleckých posudků, přiložených k dražbě vyplývala cena kolem 20 tisíc korun za rok a i přes to, že jsme městu nabídli hrazení částky ve výši 50 tisíc ročně, kterou jsme posléze také celou dobu platili. Požadovaná částka přes milion korun za rok byla likvidační, proto jsme řekli, že tuto částku odmítáme platit a tím začaly soudní spory. Po třinácti letech nám soudy daly zapravdu a rozhodly, že máme platit 27 tisíc ročně. Stejný případ byl v rámci nájemného u stavby garáží. Místo dvaceti korun za metr a rok, si město řeklo o 470 korun, což bylo téměř dva miliony korun ročně, oproti původním 84 tisícům za rok. Na základě zmanipulovaných znaleckých posudků po nás město požadovalo několikanásobně více i přes to, že znalecké posudky, vypracované znalci, určenými soudy, zněly na zásadně nižší částky. Zde byl průběh stejný, jako u tenisového areálu a po třinácti letech jsme soudní spory vyhráli a tyto soudy pravomocně potvrdily výši nájemného u garáží na 20 korun za metr čtvereční za rok. Navíc, město, resp. daňoví poplatníci zaplatili náklady za tyto prohrané soudní řízení ve výši cca 1,5 milionů.

A za ty parkoviště a komunikace? Jsou po celém areálu.
Zde nájemné za pozemek započítáváme oproti bezdůvodnému obohacení, které nám náleží ze strany města Brna. Nájemné za užívání staveb je vyšší než nájemné za užívání pozemků. Město Brno užívá parkoviště, nádvoří a komunikace v našem vlastnictví a z toho důvodu nám má platit bezdůvodné obohacení. Podobně, jako v případě u stavby garáží, kde nám bezdůvodné obohacení potvrdil soud. Město Brno nám bude muset platit cca šestnáct milionů korun ročně za užívání nemovitostí v našem vlastnictví v dané lokalitě. Nechtěli jsme město Brno zatěžovat touto platbou, proto jsme souhlasili se směnou, kterou by město vyřešilo dlouholeté problémy v dané lokalitě. Mohlo by postavit sportovní stadiony a navíc zhodnotit své pozemky obratem o cca 1,1 miliardy korun.

Kdo to říká?
Je to uvedeno v analýze a znaleckém posudku společnosti Kreston A&CE, kterou si nechalo zpracovat město Brno. Ta určila dnešní hodnotu městských pozemků v dané lokalitě na cca 576 milionů korun. Ve chvíli, kdy město Brno vyřeší majetkoprávní vztahy a nabude stavby společností MASADA, LP EXPO a CZECHCITY do svého vlastnictví, stoupne cena těchto městských pozemků na 1,654 miliardy korun, tedy o cca 1,077 miliardy. A to je tak obrovské zhodnocení, že nechápu politiky, kteří směnu zavrhují a nemají zájem na vyřešení majetkoprávních problémů v lokalitě na Ponavě. Mediální obraz je ale bohužel takový, že jsem to já, kdo brání rozvoji tohoto území. Ve skutečnosti jsou to však politici města, kteří svým jednáním znemožňují vyřešení této situace v tomto strategickém zájmovém území.

Jak vy to vnímáte?
Je to zřejmě již započatá předvolební kampaň před komunálními volbami. Je jednodušší vymluvit se na Procházku, který vše bojkotuje, než situaci vyřešit, nebo říci občanům – voličům, celou pravdu.

Je podle vás nějaká naděje na dohodu?
Ta je vždycky, ale jsou před námi komunální volby, takže skutečně nevím, co se bude dále dít. A pokud nebude ze strany města Brna opravdová a seriózní vůle se dohodnout, nezbude nám nic jiného, než se domáhat našich práv soudní cestou a spory budou dále zatěžovat daňové poplatníky města.

A pokud se s městem nedohodnete?
Pokud všechny jednání zkrachují, zůstane městu za Lužánkami dalších 20 let pouze brownfield.

Zápis DK č. 8 - 18 ze dne 9.5.2018

MSDL ml. Líšeň Dvořáček David (01050209) 1 SU

Z webu Uničova

Body zůstaly v Uničově. Líšeň odjela s prázdnou.
May 9, 2018
Lukáš Macek
SK Uničov - SK Líšeň 3:1 (1:1)
Branky: 21. Krč, 76. Koutek, 83. Dostál - 43. Machálek M.

Karty: Komenda - Hlavica

Rozhodčí: Tomanec - Ogrodník, Kolář.

Delegát: Juřička.

Diváků: 160

Sestava SK Uničov:

Uvízl - Purzitidis, Krayzel, Vejvoda (K), Koutek - Binar (64. Dostál) - Bača, Komenda (84. Rajnoha), Vasiljev (64. Markovič), Hladík - Krč.

Trenér: Zbyněk Zbořil.

Sestava SK Líšeň:

Kotnour - Hlavica, Bednář, Zezula (K), Demeter - Reteno, Minařík (72. Smrčka), Fall (66. Hanuš), Machálek M. (66. Fila) - Krška - Machálek T.

Trenér: Miloslav Machálek.

Hodnocení trenéra Zbyňka Zbořila:

„Byl to velmi kvalitní bojovný zápas a dnes i s dobrým výsledkem v domácím prostředí. V první půli jsme hned v úvodu přežili trestný kop z vápna a pak měli první šanci i my. Skóre se nám podařilo otevřít po důrazu Komendy a přesné koncovce Krče. Měli jsme tam další brejkové situace, ale nedohráli jsme to kvalitně. Dostali jsme gól do šatny po zbytečné ztrátě na útočné polovině a rychlém brejku hostů. Druhý poločas jsme odehráli dobře. Soupeře jsme do šance nepustili a čekali na naší šanci, která přišla. Zvládli jsme dva rychlé brejky a podle mě zaslouženě zvítězili. Byl to dobře odpracovaný zápas a i díky soupeři to bylo zajímavé i pro diváky.“

WEB SK Líšeň

Je nutno do 30.6.2018 udělat znovu. Pokud někdo vládne tvorbou webových stránek, nechť se prosím ozve.
Děkuji. Hladiš

Zprávy z MSFL

Po sérii nepodařených výsledků skončil na lavičce HFK Olomouc trenér Karel Trnečka. V domácím utkání s Vyškovem (1:1) vedl mužstvo Jiří Derco, který klub trénoval již na podzim v sezoně 2016/2017.

Zprávy z MSFL

Ve čtvrtek proběhlo zasedání představenstva fotbalového klubu 1. HFK Olomouc, kde oznámil ukončení svého čtyřiadvacet let trvajícího působení v klubu předseda představenstva Vladimír Dostál.

Ve své funkci bude pokračovat do konce června. „Na samotný chod a činnost klubu včetně fungování jednotlivých soutěží všech družstev nemá toto oznámení jakýkoli dopad,“ stojí v prohlášení olomouckého klubu

Přestřelku zvládla lépe Líšeň

SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ - SK LÍŠEŇ 3:4 (3:2)
Branky: 2. Hloch Pavel, 45. Kovář Marián, 45. Kovář Marián (pen.) - 11. Demeter Patrik, 15. Reteno Elekana Guy, 52. Krška David, 64. Machálek Tomáš

Rozhodčí: Cieslar Ondřej - Šamárek Jan, Bureš Jakub. Delegát: Kordula Antonín.

Diváků: 317

SK HS Kroměříž: Kofroň - Šmerda (87. Vyhlíd), Matoušek, Hloch, Jeleček - Berčík, Motal - Stratil (67. Krhut), Sedláček (87. Moravec), Blanař - Kovář. Připraven Rotrekl, Dvořák. Trenéři: Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

SK Líšeň: Kotnour – Hlavica (46. Smrčka F.), Bednář, Zezula, Minařík (75. Fila), Krška, M. Machálek (46. Fall), T. Machálek, Elekana, Hanuš, Demeter. Trenér: Miloslav Machálek.

V pátek podvečer hostili Hanáci celek z brněnské čtvrti, kterým byl SK Líšeň. Domácí se museli vypořádat s absencí hráčů základního kádru a navíc z osy mužstva, jelikož Neubert byl zraněný, Cupák vykartovaný po velmi necitlivém posouzení jeho zákroků rozhodčím v Hodoníně a Krhut částečně zdravotně indisponovaný. V základu tak dostali šanci další hráči kádru a na lavičku náhradníků takřka výhradně usedli talentovaní dorostenci.

Svižný zápas začal pro domácí dobře, když ve druhé minutě si na odražený skákavý míč naběhl stoper Hloch a za pomoci notné dávky své energie dalekonosnou hlavičkou přehodil brankáře hostí. Líšeň se i přes rychle obdrženou branku prezentovala kombinačním fotbalem plným pohybu a patřičného nasazení. Jejich aktivita přinesla první velkou šanci hned ve 4. minutě, kdy se po pěkné kombinaci dostal míč do vápna k Minaříkovi, jenž se hezky uvolnil a křížnou střelu namířil jen těsně vedle. V 11.minutě už ale hosté vyrovnali, když využili nefektivního vystoupení domácí obrany a po centru do vápna se z první mezi nohy Kofroně trefil Demeter. Líšeň dál hýřila aktivitou a navíc využila školáckou chybu domácích, po které padl druhý gól do sítě Hanáků, když se po nákopu hostů hrubě nedohodl brankář Kofroň s dobíhajícím Sedláčkem, čehož využil hostující Reteno Elekana Guy a pohodlně dovezl míč do prázdné brány. Domácí si uvědomili, že je potřeba přidat na pohybu, dostupování kvalitního soupeře a navíc museli něco vymyslet směrem dopředu. Jako první zahrozil Sedláček prudkou skákavou střelou k tyči, kterou brankář Kotnour vyrazil na roh. V poslední minutě prvního poločasu si také hosté vybrali slabší chvilky a Hanáci je potrestali v obou případech. Nejprve se přes Hlavicu elegantně dostal Jeleček, jehož přízemní centr propadl až na zadní tyč k Blanařovi a jeho prudkou ránu usměrnil pod břevno branky Líšně kanonýr Kovář. Krátce nato Hanáci získali míč, dlouhý nákop do vápna se dostal ke Kovářovi, který si velmi dobře pokryl míč, byl stažen oběma rukama bránícím Zezulou a rozhodčí nekompromisně ukázal na penaltový puntík. Sám faulovaný Kovář pak z penalty překonal Kotnoura. První poločas bohatý na branky tak nakonec skončil vedením Hanáků a diváci se rozhodně nenudili.

O přestávce byl slyšet z kabiny Líšně burácející hlas zkušeného trenéra Machálka, také v domácí kabině museli trenéři důrazně upozornit své hráče na některé liknavé situace v defenzívě. Bohužel domácí si slova trenérů nevzali příliš k srdci a několikrát netakticky zahráli před vlastním pokutovým územím. V 52.minutě došlo ke zbytečnému faulu těsně za vápnem a Krška z přímého kopu technickou střelou přes zeď vyrovnal. Další jeho pokus z podobné situace po podobně zbytečném faulu naštěstí domácí zeď odrazila. I tak si domácí nadále komplikovali situaci před svým vápnem, čehož v 64.minutě využil dotěrný Tomáš Machálek a obrátil skóre zpět na stranu Líšně. Pak přišla pasáž, kdy se na hřišti hodně přitvrdilo a několik zákroků bylo hodně ostrých, zejména v podání hráčů Líšně. Domácí vysunuli hru, vzadu zůstali jen tři obránci, všichni slávisté notně přidali a výsledkem byl slušný tlak na bránu Líšně. Po přiklepnutí Matouška se řítil z boku sám na brankáře Blanař, dobře jej i obstřelil, ale falšovaný míč v brankovišti mírně uskočil a místo do brány nakonec směřoval jen do tyče. To byla největší šance domácích na vyrovnání. V nadstaveném čase byli diváci svědky neobvyklé situace, když domácí brankář Kofroň překvapivě vyvezl míč až na půlku soupeře, zbavil se dvou protihráčů, přihrál do strany, ještě stihl následný nákop prodloužit hlavou do vápna, kde se pak zůčastnil velkého závaru, který však hosté se štěstím ustáli. V samém závěru se domácí dostali do ještě jedné slibné situace, kdy se do vápna na podloužený míč dostal Motal, ale v tísni vypálil levačkou jen nad bránu soupeře. Po závěrečném hvizdu rozhodčího tak tři body putovali do Líšně.

Hanáci sice v posledních kolech ztrácí více bodů než bylo jejich zvykem v dosavadním průběhu soutěže a tím se zvětšuje jejich odstup od vedoucích celků, ale i tak je třeba ocenit aktuálně výbornou třetí příčku tabulky MSFL, o kterou budou hráči v dalších zápasech zajisté více bojovat. Třeba už ve středu 9.5.2018 ve slezském Hlučíně, který patří do silnější poloviny tabulky.

Komentář Ivo Světlíka: bude přidám později……

pokuty

Starší přípravka C:
Líšeň U10A – Slovan - v ZoU není uveden souhlas s rozhodčím laikem.
STK pro porušení §50 bodu 3 SŘF uděluje klubu Líšeň pořádkovou pokutu ve výši
100,- Kč.
Líšeň U10B – Tuřany - v ZoU není uveden hlavní pořadatel. STK pro porušení §53 bodu 1 a) SŘF uděluje klubu Líšeň pořádkovou pokutu ve výši 200,- Kč.

N O M I N A C E U14

Mezinárodní turnaj -Bělehrad - Srbsko
datum a čas srazu: pátek 11.5.2018 v 6:30 hod
místo srazu: Vídeňská 9 , hala Morenda Brno
místo utkání: Bělehrad - Srbsko

ukončení srazu: neděle 13.5.2018 cca 17:00 hod, Vídeňská 9
Hráči si vezmou s sebou: věci na utkání na travnatém hřišté i UT,brankáři vlastní výzbroj
platný cestovní pas , pojištění do zahraničí, kartičku pojištěnce ,věci osobní potřeby
Pitný a stravovací režim je po celou dobu akce zajištěn.(malá svačina není na škodu)

Julínek Patrik 04050647 FCZB Štancl Petr 04070508 1.SC Znojmo
Slavíček Jakub 04040367 FCZB Šuba Pavel 04050081 1.SC Znojmo
Šlapanský Ondra 04050557 FCZB Holásek Daniel 4040549 FCZB
Kos Lukáš 4110291 FCZB Vlček František 04020402 FC Sparta Brno
Hlucháň Filip 04010011 FCZB Sádecký Tomáš 4110102 SK Líšeň
Mišík Martin 04040216 FK Hodonín Kovář Martin 04060007 Sparta Brno
Slatinský Jakub 04010886 FK Hodonín Pavlík David 04060391 ČAFC Židenice 2011
Nekarda Erik 4120547 FK Hodonín Holík Jan 04020622 ČAFC Židenice 2011
Strnad Damián 4050434 FCZB Zlatníček Matěj 4120522 FCZB

Náhradníci:

Kučera Martin 04050438 FC Sparta Brno
Opluštil Libor 4100127 FC Boskovice

Realizační tým: vedoucí akce : Schwarz Stanislav
trenéři: Dvořák Václav , Marek Pavlík,
zdravotní služba zajištěna pořadatelem

Žádáme vedení školy o uvolnění nominovaného žáka dne11.5. 2018 , za což Vám již nyní děkujeme. 

Omluvy hračů telefonicky GTM Stanislav Schwarz 734447990

Pavel Crhan Schwarz Stanislav
předseda KM JmKFS GTM FAČR,JmKFS

Zápis DK č. 7 - 18 ze dne 2.5.2018

DR2018156306 MSFL HFK Olomouc Šichor Marek (90071268) 1 SU § 46/1
DR2018156310 MSFL HFK Olomouc Trnečka Karel (51090102) 2000 § 45/1
DR2018156304 MSFL 2 Kroměříž Cupák Michal (98091329) 1 SU § 46/1
DR2018156546 MSDL ml. Líšeň Blažek Vojtěch (01091146) 1 SU § 43/1

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.