Domácí Líšeň rozhodla o výhře už do poločasu
SK LÍŠEŇ - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 2:0 (2:0)
Branky: 31. Minařík Václav, 37. Machálek Tomáš.

Rozhodčí: Ogrodník Vlastimil - Kozubík Jiří, Mayer Jan. Delegát: Prokeš Jan.

Diváků: 310

SK Líšeň: Kotnour – Čampa, Minařík (60. Sedláček), Krška, Pašek, Minárčik, Zezula, Vinter, Machálek (79. Frimmel), Hanuš, Fall (70. Malík). Trenér: Miloslav Machálek.

SK HS Kroměříž: Kofroň - Krhut, Matoušek, Hloch, Jeleček - Budín, Okleštěk - Silný, Cupák (90. Berčík), Blanař (56. Elšík) - Kovář (85. Dostál). Připraveni Trochta, Dvořák. Trenéři Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek.

Domácí Líšeň dnes plně potvdila zlepšenou formu a výsledky. Zkušený trenér Machálek minulou sezónu Líšeň dostal se svízelné situace, zachránil ji v MSFL a hned na začátku nové sezóny posunul svůj tým do horní poloviny tabulky. V první půli se hrál fotbal s patřičným nasazením. Z šancí na obou stranách ale skórovali jen domácí. Skóre otevřel utěšenou ranou Minařík a o sedm minut později přesnou hlavičkou zvýšil na rozdíl dvou branek Machálek. Hanáci se snažili snížit, ale zejména Silný ve slibné pozici nedokázal míč usměrnit do domácí sítě. Druhá půle již nepřinesla dobrý fotbal, domácí hráli účelně a hostům se nepodařilo utkání ani zdramatizovat, také proto, že Silného bomba skončila jen na břevně. Tři body tak zůstaly v brněnské místní části. Hanáci hrají venku i příští sobotu a to od 15:00 na stadionu 1.HFK Olomouc.

Předprodej vstupenek na utkání SK Líšeň - Slavia Praha 11.10.2017

bude pro velký zájem diváků zahájen pro členy SKL v pondělí 25.9.2017 po schůzi výboru SKL, žádáme všechny zástupce mužstev, aby si spočítali množství vstupenek a zakoupili prostřednictvím manažerů přípravek, žáků, dorostu, mužů nebo členů výboru, a ti v tento den vyzvedli a zaplatili vstupenky na výboru. Později to již není možné.

Poté bude zahájen od 26.9.2017 předprodej pro veřejnost v restauraci na hřišti. Vstupenky na tribunu budou číslovány. Pokud si chcete zajistit dobrá místa, je zapotřebí reagovat včas.
Dále je možné zakoupit vstupenky na domácím utkání s Kroměříží dne 30.9.2017.

Zdarma mají vstup jen pořadatelé a hráči u přípravek, které budou hrát před samotným utkáním, včetně jedné osoby doprovodu, bez vstupenky však nemají možnost vstupu na tribunu.

Zprávy z MSFL

1. HFK Olomouc získal dvě nové posily od přímých třetiligových konkurentů. Z Otrokovic přišel dvacetiletý útočník Aleš Starý (4 zápasy v MSFL, 1 branka) a z Vyškova srbský záložník Milorad Dabić (6 zápasů v MSFL, 3 branky). Přestože oba nastoupili v základní sestavě sobotního utkání, nedokázali zabránit drtivé domácí porážce 1-7 s brněnskou Líšní.

Z webu HFK Olomouc

Katastrofální výkon proti Líšni
Sobota 23.9.2017, 14:30 hod. - 8. kolo MSFL 2017/2018, stadion Holice
V 8. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítali holičtí fotbalisté na domácí půdě tým SK Líšeň.

Holičtí do utkání nevstoupili moc dobře a od 9. minuty prohrávali 0:1. Po rozehrávce a naivním nedůrazném bránění domácích skóruje do prázdné brány Pašek.

Holičtí na to zareagovali v 17. minutě. Po nepovedeném rohovém kopu a následném odrazu na vápno se prosadil Seibert krásnou přesnou střelou 1:1.

Bohužel ani to nepomohlo a ve 21. minutě Líšeň opět vede. Pašek dostal výbornou přihrávku za obranu a přiklepl na střed Vintrovi, který i s pomocí terénu dostal míč za záda Muchy 1:2.

Po změně stran došlo k totálnímu kolapsu ze strany hráčů HFK a utkání tak skončilo 1:7.

1.HFK Olomouc - SK Líšeň 1:7 (1:2)

Branky: 17. Seibert - 9. Pašek, 21. Vintr, 61. Vintr, 67. Pašek, 70. Pašek, 84. Frimmel, 86. Pašek (pen.). Rozhodčí: Tomáš Kostelník - Jan Koláček, Petr Hanák. Delegát: Petr Urban. ŽK: 55. Banasik (HFK) – 40. Minařík (LIS), 45+1. Zezula (LIS), 83. Frimmel (LIS). ČK: –. Diváků: 91.

1.HFK Olomouc: Mucha - Řehák, Horka (K), Seibert, Hornich, Banásik (68. Schmidt), Starý (68. Bořil), Dabić, Karčmář, Buček, Krejčí (74. Žůrek). Náhradníci: Kubica - Drmola, Plesník, Schmidt, Žůrek, Bořil, Krejčí, Tilkeridis. Realizační tým - trenér: Roman Sedláček, asistent: –, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: Vít Hartmann, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

SK Líšeň: Kotnour - Čampa (C), Minařík, Krška, Pašek, Minárčík, Zezula, Vintr, Machálek, Hanuš, Fall. Náhradníci: Rychetský - Malík, Frimmel, Sedláček. Realizační tým - trenér: Miroslav Machálek.

N O M I N A C E U15

na Morávia-Danubia cup 2017
datum a čas srazu: úterý 26.9. v 7:50, středa 27.9.2017 čas utkání: 9:00 a 11:00 (v úterý)
místo srazu: Moravská Slavia Brno, hřiště místo utkání: MS Brno

ukončení srazu: Úterý 26.9. po obědě cca 13:30, Středa 27.9. po obědě dle umístění

Realizační tým: vedoucí: Vladan Horák, trenéři: Filip Duroň, Janás Martin

Žádáme vedení školy o uvolnění nominovaného žáka dne 26.9. - 27.9.2017, za což Vám již nyní děkujeme.

Ukončení srazu: 3.10.2017 v cca 13:00 hod
Hráči si vezmou s sebou: věci na utkání na travnatém hřišti i UT, brankáři vlastní výzbroj, kartičku pojištěnce, strava a pitný režim zajištěn

Lékař: MUDr. Emil Šulc

Žádáme vedení školy o uvolnění nominovaného žáka dne 3.10.2017, za což Vám již nyní