MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Týdenní program týmů SK LíšeňNábor malých fotbalistůPronájem hřiště

Klubové aktuality

RSS kanál

V Tišnově se asi nic dobrého dělat nedá, lituje podnikatel Merta

Brno - Nikdo nepochyboval, že Tišnov na čele divizní tabulky vydrží a posune se do Moravskoslezské fotbalové ligy, vždyť do jarní části soutěže vstupoval s dvanáctibodovým náskokem. O to větší přišel šok, když vedení klubu odhlásilo mužstvo ze soutěže.

Podle oficiálního vyjádření kvůli tomu, že skončil bývalý předseda Oldřich Merta, který klub vytáhl z I. B třídy až do divize. Ten v exkluzivním rozhovoru pro Deník Rovnost odmítl, že problém spočíval v penězích. „Tišnovský fotbal nekončí pro nedostatek financí, ale na základě názorové neshody mezi stávajícím vedením AFK a mojí osobou,“ řekl sedmapadesátiletý podnikatel.
V čem se nedokážete dohodnout?
Na dalším směřování fotbalu v Tišnově. Týden po skončení podzimu jsme vyvolali jednání. Na jedné straně byl stávající výbor AFK, na druhé já, hráči jako Schneider, Švancara a vedoucí družstva Hajsler. Padly zásadní otázky o tom, jak dál.

Dál kam?
Za prvé šlo o to, zda hrát třetí ligu a kde ji hrát. Sdělili jsme vedení klubu naše představy a dali jim čas na rozmyšlení. Chtěli jsme hrát třetí ligu a posunout tišnovský fotbal jako celek na vyšší kvalitativní úroveň. Vzhledem k našim rozdílným názorům na budoucnost tišnovského fotbalu jsme navrhli, že pokud se názorově neshodneme, bude podle nás pro všechny lepší, pokud stávající AFK rozdělíme na dva právní subjekty.

Na jaké subjekty?
FAČR (Fotbalová asociace České republiky – pozn. red.) umožňuje smlouvou rozdělíte klub na dvě části. Zůstal by tak stávající AFK a nechal si béčko, dorost, přípravky, majetek. Současně by vznikl nový klub, který by převzal hráče áčka a soutěž. Každý by se pak věnoval svému klubu. Já bych nový klub vedl jako podnikatel, měl bych větší zodpovědnost, ale i svobodu.

Proč vám stávající model nevyhovoval?
Už za mého vedení AFK jsme řešili vnitřní organizaci klubu, chtěl jsem podobně jako ve firmě nastavit jasně pravomoci a zodpovědnosti, ale výbor AFK k tomu nikdy nechtěl přistoupit. Řešili jsme i fotbalové neduhy, jako je kradení hráčů. Pro mě byla důležitá věc, že když zainvestujeme do hráčů, bude všechno právně ošetřeno a nepřijdeme o naši investici.

Co vám vadilo?
Dělení hráčů na naše a cizí a z toho plynoucí špatné vztahy A a B týmu. Hráči béčka se nechtěli účastnit společných tréninků a demotivovali i kluky z dorostu, které přesvědčovali, že si za áčko stejně nezahrají. Vše vyvrcholilo v lednu, kdy nebyli hráči áčka pozváni na členskou schůzi klubu. Neznali proto ani předsedu a členy výboru, vůbec nevěděli, jak funkcionáři klubu vypadají. Výbor doslova říkal, že A tým je pro AFK přítěží.

Člen vedení AFK jste byl od roku 2016 do konce května 2017. Jakto, že předseda o ničem nerozhoduje?
Podle stanov musí mít výbor pět členů a každý ručí stejným dílem. Hlas předsedy nemá větší váhu, což je na jednu stranu hezké, ale když se neshodnou s mým názorem, je výsledek usnesení čtyři ku jedné a projekt stagnuje. I proto jsme dospěli k názoru, že když v danou dobu v Tišnově budou dva kluby jako Sparta a Slavia, bude to lepší. To byl náš jasný cíl. Devět měsíců do léta, kdy máte postoupit do třetí ligy, je strašně krátká doba, proto jsem kladl důraz v zimních měsících vyřešit určité věci tak, abychom se připravili na léto.

Počítal jste se třetí ligou?
Už jsem si moc nepřipouštěl, že to s náskokem dvanácti bodů neukopeme. Z pohledu zabezpečení jsem domlouval hráče na léto. Žil jsem dál v domnění, že není překážka na jejich straně, abychom se takhle v Tišnově domluvili. Připouštím, že jsem preferoval název Tišnovsko, protože jsem chtěl rozvíjet fotbal i v okolí. Region je tak silný, že když není možné mít tři travnatá hřiště v Tišnově, je tráva v Loučkách, Deblíně, Hradčanech, takže než investovat sto milionů do nových hřišť, bylo by lepší zrenovovat stávající trávy za deset milionů a máme čtyři hřiště. Jenže to vedení AFK z mně neznámého důvodu nemohlo překousnout.

Takže se vedení AFK vyjádřilo k vašemu návrhu odmítavě?
V jejich usnesení bylo, že třetí ligu hrát nechtějí, rozdělit klub taky nechtějí, vyhovuje jim to, jak to je. Já jsem se tedy měl dál starat o jejich A tým, což můžeme nazvat sportovním manažerem bez možnosti rozhodovat. Výbor AFK měl poskytnout značku klubu a služby jako hřiště nebo pořadatele, za to by inkasovali příjmy z občerstvení a vstupného.

Do smluv jste neviděl?
Neviděl jsem do ničeho. Všechno, co se dělá kamarádsky, nikdy nemůže dlouhodobě dobře fungovat.

Zůstalo vedení neoblomné, i když jste hrozil, že z tišnovského fotbalu odejdete?
Domnívám se, že hráči i vedení AFK mě dobře neodhadli. Brali to tak, že fotbal mám rád, že se ho nezbavím. Měli v hlavě, že mě budou dusit, dokud se nezačne hrát a zase bude ode mě půl roku pokoj.

Co vás drželo tak dlouho v klubu, i když jste o ničem nerozhodoval?
Je to moje dítě, staral jsem se o něj. Když se do něčeho dám, neumím bourat, chci budovat.

Jak dlouho ve vás rozhodnutí uzrávalo?
Několik měsíců od 20. listopadu, kdy jsme začali jednat s jediným cílem, buď to bude Sparta a Slavia, nebo se to takhle dál dělat nedá. Sehnal jsem posily Buchtu, Lacka i další a chtěl jsem se dohodnout na rozdělení hráčů. Když se rozhodli odstoupit ze soutěže, tak jsem čekal, že prodají hráče, ale ani se nezeptali, kdo z nich přišel zadarmo a zadarmo tedy smí taky odejít. Ostatní prodávali pod cenou. Nechápu ani myšlení AFK v odhlášení soutěže.

Co tím myslíte?
Logická matematika dobrého hospodáře. Odhlášení A týmu z divize stojí sto tisíc pokutu plus náklady za hosty, kteří přijeli na podzim do Tišnova autobusem, vyleze to podle mě na dvě stě tisíc korun. Odhlášení béčka v okresu nebo dorostu stojí dvacet tisíc plus dvacet tisíc autobusy. Máte proti sobě náklady dvě stě nebo čtyřicet tisíc, co byste odhlásil? Přece béčko. Pak je tu ta druhá věc.

Vedení dopředu vědělo a mělo v usnesení, že hráče prodá tak, aby získalo dvě stě tisíc a bylo jim jedno, že můžou mít milion. V létě budou znovu prodávat, hráči utečou do Rakouska nebo za tabulkové ceny, tak mají dalších šest set tisíc. Druhá věc je, že chtěli s béčkem postoupit do 1. B třídy, což se jim nepodaří, ale už vědí, že když se odhlásili a sestoupí z divize, mohou si od léta vybrat, jakou soutěž budou hrát - kraj, I. A nebo I. B třídu. Teď si hrají, mají peníze a nemají mě v zádech. Zda budou chodit lidi, je jim asi jedno.

Stejně jako neřeší, že přijdou o sponzorské peníze?
Kdyby klub fungoval jako firma, je ekonomika založená na tom, že musíte pronajímat, shánět sponzory, máte příjem peněz, oproti tomu máte náklady a smlouvy s hráči. Například u své firmy neberu hotové peníze, dostanu fakturu a tu zaplatím. Kdežto neformální kamarádské prostředí svádí k neformálnímu jednání i v této oblasti. Má to pak dopady na dotace, nemůže se žádat v takové výši, jaká by odpovídala skutečným nákladům. Třeba u trenérů mládeže musíte prokázat výdaje, čím víc peněz trenérům dáváte, tím víc peněz můžete žádat.

Tady to nefungovalo?
Historicky to mladí nevěděli od těch starších, tudíž to nechtěli. Chápu je, celé to bylo tak založené. Doslova řekli, že nebudou obcházet sponzory a shánět peníze, když odejdu. Dnes sehnat peníze obzvlášť do fotbalu je hrozně těžké, stálo mě to hodně úsilí. Toto ale ostatní považovali za samozřejmost.

Přesto jste měl chuť obcházet sponzory dál?
Ano, jenže jsme se nedohodli na tom, co jsem v listopadu řekl. Že jsme názorově každý jinde, každý máme jinou představu o fungování fotbalu, tak je nezbytně nutné přistoupit k rozdělení sportovní části. Výbor už dopředu určitě věděl, že do toho nepůjdou a myslel si, že když to budou zdržovat, natlačí mě zase na jaře do zajetých kolejí, protože věděli, že mám fotbal rád. Ale já už jsem nechtěl dělat někomu jinému slávu za cizí peníze. Když na fotbal chodí čtyři sta Tišnováků, klub postoupí do třetí ligy a slíbí se nové hřiště, sklidí předseda úspěch v podzimních volbách.

Byla problém i neshoda kvůli hřišti, kde bude Tišnov hrát třetí ligu?
To nebyla alfa a omega. Stejně by se hrála třetí liga v Tišnově, samozřejmě za předpokladu příslibu rekonstrukce areálu v nejbližších letech. Podporu pro MSFL v Tišnově jsem měl velkou, ale paradoxně spíš v Praze a v Brně než doma. Cítím, že tam, kde chci něco předat, kde jsem se narodil, mi to nejde.

V Tišnově se říká, že stejně jako fotbal kvůli vám před lety skončil i volejbal.
Proti tomu se musím i po tak dlouhé době ohradit. S mým volejbalovým klubem jsme vybojovali postup do extraligy, ale neměli jsme ji kde hrát, protože nám majitel odmítl pronajmout tišnovskou sportovní halu. Proto jsem musel klub prodat do Brna.

Odnesl jste si poučení, když nedopadl váš volejbalový ani fotbalový projekt?
V Tišnově se asi nic dobrého dělat nedá, osobně už asi nemohu být u ničeho. Obecně ale nesouhlasím s názorem, že podnikatelé mají peníze jen dávat bez vlivu na jejich využití.

Jaká to je pro vás tečka? Zlostná, nebo smutná?
Chvíli mě to trápilo. Když se takhle budeme chovat k lidem, kteří mají rádi sport, časem do toho peníze nedají. Případů jako je Kometa, kdy se předhánějí sponzoři, který dá víc, protože je to produkt chlouby, na Moravě moc není.

Máte reakce od hráčů, vyčítají vám to?
Schneider a Švancara u toho byli od listopadu. Hráči taky neodhadli, kde je moje hrana, kde se zaseknu. Dokonce si myslím, že stejně jako AFK automaticky počítali, že budu pokračovat. Svým způsobem mě i zklamalo, že hráči, vedoucí nebo trenér neudělali něco, aby mi ukázali, jak to myslí.

muži: Líšeň - FK Hodonín 3:0

Fotbalisté Hodonína utržili další venkovní porážku. Opět nedokázali skórovat
Hodonín - Druhá venkovní prohra v řadě. Stop výsledkové senzaci dali hodonínským fotbalistům hráči Líšně. Ti Hodoňanům na svém hřišti uštědřili porci tří gólů už v prvním poločase. Hostům se ani ve druhé části nepodařilo gólově pohrozit, a tak si z Brněnska odvážejí prohru 0:3.

Druhá venkovní prohra třetiligových fotbalistů Hodonína.Foto: Deník / Bydžovská Lucie

„Myslím si, že do utkání jsme nevstoupili špatně. Hned zkraje jsme si vytvořili několik šancí, které ale bohužel brankou neskončili,“ řekl trenér Hodonína Tomáš Polách.

Své svěřence v průběhu týdne upozorňoval a připravoval na hru Líšně. „Mrzí mě, že jsme inkasovali takovéto branky. V týdnu jsme se o hře Brňanů bavili. Navíc jsem hráčům před zápasem připomínal, na co si mají dávat pozor,“ pokračoval Polách.

Ani po obrátce se nepodařilo hodonínským fotbalistům skórovat. „Co na to říct. Je to pro nás zklamání,“ ukončil Polách.

Líšeň - FK Hodonín 3:0 (3:0)

Branky: 27. Guy Elekana Reteno, 41. Milan Machálek, 45. Tomáš Machálek
Diváci: 355

Autor: Lucie Bydžovská

Brno hostí 14. ročník turnaje O pohár primátora, pod Špilberk zavítá Tottenham či Bayern!

B r n o - Do Brna se v květnu opět sjede evropská žákovská elita! Již čtrnáctý ročník žákovského turnaje O pohár primátora města Brna přiláká kromě tuzemské a slovenské smetánky také Bayern, Tottenham, polský Krakow, ukrajinský Lvov či maďarský Videoton.

Špičkový turnaj kategorie U14 proběhne ve dnech 19. a 20. května 2018.
Vítězství na něm budou obhajovat žáci olomoucké Sigmy. Zbrojovka se v základní skupině B v sobotu na Srbské (hřiště č. 2) utká s Trenčínem, Moravskoslezskou fotbalovou akademií a slovutným Bayernem. Německý celek měl před rokem smůlu a vinou počasí na turnaj nemohl odcestovat – věříme, že letos mu v účasti už nic nezabrání. Utkání Zbrojovky s Bayernem tak bude jakýmsi předzápasem ligového duelu „áčka“ s Jihlavou.

Kromě Srbské se bude hrát na dalších třech stadionech. Celky „áčka“ svedou boje na líšeňském pažitu, patří sem i anglický Tottenham. Skupinu C pohostí Sparta Brno a skupinu D Bystrc. Z každé skupiny postoupí nejlepší dva celky do čtvrtfinále, které proběhne v neděli na Srbské. Duely o umístění se odehrají na Spartě Brno.

Šest závěrečných zápasů z hlavního stadionu na Srbské (včetně finále) můžete sledovat živě na Zbrojovka TV. Výsledky zápasů, hraných na dva dvacetiminutové poločasy, budeme průběžně aktualizovat přímo na webu turnaje a sociálních sítích.

Turnaj pořádá fotbalový klub FC Zbrojovka Brno. Proběhne s podporou města Brna a pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála.

Účastníci turnaje

Skupina A (Líšeň): Tottenham Hotspur FC(ENG), SK Slavia Praha, Spartak Trnava (SVK), RFA Pardubický kraj
Skupina B (Srbská): FC Zbrojovka Brno, FC Bayern Mnichov (GER), AS Trenčín (SVK), RFA Moravskoslezský kraj
Skupina C (Sparta Brno): Krakow (POL), FC Videoton (HUN), SK Sigma Olomouc, RFA Ústecký kraj
Skupina D (Bystrc): Karpaty Lvov (UKR), ŠK Slovan Bratislava (SVK), AC Sparta Praha, RFA Jihlavský kraj

Líšeň U11 B – Soběšice A

Líšeň U11 B – Soběšice A – v ZoU není uveden povrch HP, STK upozorňuje klub Líšeň, že zpráva rozhodčího neslouží k uvádění námitek. Pokud má klub námitku musí podat řádně protest.

N O M I N A C E U15 JmKFS

datum a čas srazu: středa 25. 4. 2018 v 10:00 čas utkání: 12:30
místo srazu: Rakvice - hřiště místo utkání: Rakvice
ukončení srazu: Rakvice - cca 14:00

Hráči si vezmou s sebou: věci na utkání na travnatém hřišti i UT,
brankáři vlastní výzbroj, kartičku pojištěnce. Oběd a pitný režim zajištěn.
Jméno Příjmení Klub Jméno Příjmení Klub
Daniel Pokorný FC Zbrojovka Brno Adam Špelda Br. FC Zbrojovka Brno
Kevin Vojtíšek FC Zbrojovka Brno Tomáš Hamza Br. 1.SC Znojmo
Roman Darebník FC Zbrojovka Brno Oldřich Prágr 1.SC Znojmo
Adam Plhal FC Zbrojovka Brno Tomáš Vocílka 1.SC Znojmo
Radek Adamec FC Zbrojovka Brno Jiří Vlach SK Líšeň
Ondřej Krejčí FC Zbrojovka Brno Jiří Broskva FC Sparta Brno
Lukáš Kiesel FC Zbrojovka Brno Samuel Zach ČAFC Židenice
Benjamín Vít FC Zbrojovka Brno
Matěj Chlad FC Zbrojovka Brno
Náhradníci:
Jan Holomek SK Líšeň Petr Šmarda ČAFC Židenice
Matyáš Ferlay FC Svratka Brno Simon Vantuch FC Sparta Brno
David Hrubeš FC Svratka Brno Jan Vráblic FK Hodonín
trenéři: Vladan Horák,Filip Duroň, Janás Martin,
lékař: Mudr Emil Šulc
Žádáme vedení školy o uvolnění nominovaného žáka dne 25.4. 2018, za což Vám
již nyní děkujeme.
Pavel Crhan Schwarz Stanislav
na ,,Družební utkání“ s Bratislavským FZ

N O M I N A C E U13

na družební utkání JmKFS - Bratislavský KFS
Datum a čas srazu: 25.4.2018 v 9:30 hod Čas utkání: 11:00 hod
Místo srazu: Stadion SK Rakvice (doprava vlastní)
Ukončení srazu: 25.4.2018 ve 13:00 hod

Strava a pitný režim zajištěn
Jméno Příjmení ID Klub Jméno Příjmení ID Klub
Michal Štěpánek 5050372 B Svratka Brno Samuel Madák 5111204 O FK Hodonín
Dominik Olejár 5040654 Ú Svratka Brno Marián Vašíček 5021241 Z FK Hodonín
Ondřej Prodělal 5110128 B 1.SC Znojmo Filip Kutarňa 5040828 Z FK Hodonín
Ondřej Čízek 5060397 O 1.SC Znojmo František Čejka 5010297 Z FC Boskovice
Jiří Hamza 5070091 O 1.SC Znojmo Lukáš Hamrle 5030913 Ú Sparta Brno
Martin Veselý 5030557 Ú FK Znojmo Adam Biroš 5020593 Z Start Brno
Jan Novák 5010028 Z Zbrojovka Brno Tomáš Brzobohatý 5071084 O Start Brno
Pavel Kučera 5110135 Z Zbrojovka Brno Jiří Ulrich 5030241 O SK Líšeň
Martin Černý 5050186 Ú Zbrojovka Brno Vojtěch Pustina 5040251 Z SK Líšeň
Jakub Cupal 5100029 Z Zbrojovka Brno Jan Raus 5110364 Ú SK Líšeň
Tomáš Osvald 5030175 O Zbrojovka Brno Puche A. Martínes 5010148 Z MFK Vyškov

Náhradníci:
Vojtěch Vráblík 5020192 Ú MFK Vyškov Kristián Husar 5100621 O ČAFC Židenice
Jan Korber 5050067 Z Svratka Brno Vojtěch Kvoch 5020124 Z SK Líšeň
Marek Pelikán 5050253 Ú FK Hodonín Jakub Sláma 5060296 Z Sparta Brno
Michal Mašek 5070856 O AFK Tišnov David Nezveda 5060146 Z 1.SC Znojmo

Pavel Crhan Schwarz Stanislav
předseda KM JmKFS PTM JmKFS
Omluvy hračů telefonicky - PTM Stanislav Schwarz 734 447 990
Žádáme vedení školy o uvolnění nominovaného žáka dne 25.4.2018, za což Vám již nyní děkujeme.

DISCIPLINÁRNÍ KOMISE FAČR PRO MORAVU

Zápis DK č. 5- 18 ze dne 18.4.2018
DR2018154011 Fortuna MSD-D Tišnov 100 000 Kč § 69/3

Předseda FAČR svolal mimořádný výkonný výbor na téma Stanov FAČR

Ve středu 18. 4. 2018 proběhlo v sídle FAČR mimořádné zasedání Výkonného Výboru FAČR, na kterém se řešila aktuální situace ohledně plánované úpravy Stanov FAČR. Nové stanovy, které reflektují doporučení zástupců FIFA a UEFA,

mají systémově řešit patovou situaci při volbě předsedy FAČR.

„V otázce změny Stanov FAČR byla podepsána dohoda Čech a Moravy, kterou většinově odsouhlasil výkonný výbor a následně pak byla dohoda odeslána na FIFA a UEFA. Mimořádný Výkonný výbor jsem tak svolal proto, aby jeho členové dali veřejnosti i fotbalovému hnutí definitivně a jasně najevo, že táhneme v celé věci za jeden provaz. Pokud to někdo vidí jinak, tak si musí uvědomit, že nyní bere v tomto směru osobní zodpovědnost za to, co se stane, když ke schválení upravených Stanov FAČR nedojde,“ vysvětlil důvod svolání mimořádného Výkonného výboru Předseda VV FAČR Martin Malík.

Na dnešním mimořádném zasedání členové VV FAČR vyslovili většinově souhlas s dodržováním a aktivní podporou stávající dohody Čech a Moravy napříč všemi patry fotbalové rodiny.

„Dohoda zachovává dvoukomorovost, zároveň nám dává autonomii v otázce schvalování členů a komisí ŘKM a navíc, pokud bude v budoucnu zvolen moravský předseda, zůstane poměr členů za okresy a kraje ve VV FAČR 3:2 pro Čechy. To je fakt, který se dost opomíjí. Jedinou aktuální cestou, kterou nyní jdeme, je tak aktivní podpora závěrů, které vyplývají z podepsané dohody,“ vysílá jasný vzkaz na Moravu I. místopředseda FAČR Zdeněk Zlámal.

„Pokud na valné hromadě dohodu nepotvrdíme, tak FIFA zakročí s maximální vážností. Podobnou situaci řeší v celé řadě dalších zemí a bylo nám jasně sděleno, že s námi nebudou mít slitování a udělají z nás exemplární příklad pro všechny ostatní národní asociace. Dohoda Čech a Moravy je oboustranným kompromisem a jiná cesta v tuto chvíli, než ji jasným mandátem na valné hromadě schválit za nás není. Slib a podání ruky jsou pro mě svaté, podepsaná dohoda pak dvojnásobně,“ komentuje celou situaci II. místopředseda FAČR Roman Berbr.

„Pokud bude někdo aktivně vystupovat proti této dohodě, bere na sebe za tuto skutečnost samozřejmě osobní zodpovědnost,“ uzavírá výsledky jednání VV FAČR předseda Martin Malík.

Valná hromada FAČR, na které se bude schvalovat upravená verze Stanov FAČR, proběhne v pátek 1. 6. 2018 od 10:00 hodin v pražském hotelu Marriott.

Disciplinární komise

Disciplinární komise Řídící komise pro Moravu
Klub: SK Líšeň Soutěž: 2. liga dorostenek Morava
Zápas: Vítkovice - SK Líšeň
ROZHODLA TAKTO: Nenastoupení družstva k utkání
UDĚLENÉ TRESTY: Pokuta: 5 000,- Poplatek DK: 150,- Kontumace utkání: 3 : 0

FC Odra Petřkovice – SK Líšeň 1:0 (0:0)

V úvodu utkání domácí hráči soupeře přitlačili a brzy mohli jít do vedení, Staňkova střela ale skončila na tyči, a ani z následných tří rohů se nic neurodilo. Domácí tlak ale rychle opadl a hosté se brzy dostali do zápasu a po zbytek poločasu byli nebezpečnějším týmem.

Několikrát musel zasahovat domácí Chvěja, dvakrát mu pomohla i tyč. Další nadějné situace hostí zablokovala domácí obrana. Odře se v pozměněném rozestavení nedařilo, nedokázala si vypracovat nebezpečné situace před brankou Líšně. Do druhého poločasu vystřídal Regece Ptáček. První, a jak se v následujícím průběhu utkání ukázalo také rozhodující branku, vstřelil v 55 minutě Rubý, který po Staňkově přiťuknutí nedal utaženou ranou k tyči hostujícímu gólmanovi šanci – 1:0. Hra se pak odehrávala vesměs ve středu pole, k vidění byla vidět spíše velká bojovnost, než fotbalová krása. Hosté se pokoušeli o vyrovnání, nejblíže k němu měli 5 minut před koncem, kdy Chvějovi vypadl míč z rukou přímo k nohám líšeňských, na poslední chvíli ale zasáhl na brankové čáře Honiš. Domácí si oddechli, další vyloženou šanci již ani jeden z týmů do konce utkání neměl, a tak si domácí připsali velmi důležité vítězství.

Branka FC ODRA: 55´ Rubý

Sestava FC ODRA: Chvěja - Honiš, Wozniak, Holiš, Rubý, Baranek, Švancer, Regec, Sporysz, Lokša

Střídali: Smékal, Ptáček, Latocha

Náhradníci: Godula, Václavík, Polášek, Szotkowski

DuKas

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.