Nábor mládeže

Kontaktní osoba:

Josef Hudec, mobilní telefon +420731485280, e-mail: JoHud@seznam.cz

Nábory nováčků do našeho oddílu budou probíhat od září vždy v pondělí od 15.45 do 16.45 hod. na hřišti s umělou trávou v areálu SK Líšeň, Kučerova 4, v případě špatného počasí je trénink v hale SK Líšeň, dříve Orlovna, později kino Svět (roh ulic Holzova a Bratří Pelíšků). Podrobnější informace jsou průběžně uváděny na stránkách „náboru A+B“ (týmy – nábor A+B).

Doplňující informace sdělí kontaktní osoba.

SK Líšeň má jednu z nejpočetnějších mládežnických základen v Brně. Máme dvě náborová družstva, dvě družstva předpřípravek, čtyři mladší, čtyři starší přípravky, dvě mladší, dvě starší družstva žáků a tři družstva dorostu. Každému,kdo projeví zájem u nás hrát, dáme šanci.

Oddílové příspěvky v prvním roce registrace (registrace se provádí od pěti let věku) jsou pouze 300,- Kč ročně, což je oproti jiným oddílům naprosto minimální částka. Před tímto termínem vybíráme jen 200,- Kč na rozlišovací tréninkové dresy a ceny při turnajích.

Kvalitnější přípravu zajišťujeme zřízením fotbalových tříd na ZŠ Novolíšeňská. 
Tréninkové možnosti v našem oddíle se výrazně zlepšují. Ti nejmenší trénují částečně na umělém povrchu školního hřiště ZŠ Novolíšeňská a hřišti s umělou trávou SK Líšeň, ostatní mají k dispozici mimo umělou trávu, částečně hlavní travnaté hřiště, malé travnaté a menší travnatou plochu podél hřiště s umělou trávou, to vše v areálu SK Líšeň na ul. Kučerova. V zimním období, a v běžné sezóně za nepříznivého počasí, máme k dispozici menší halu s umělou trávou třetí generace v objektu bývalého kina „Svět“.

Dále spolupracujeme s oddílem Sokol Podolí, kde některá naše družstva rovněž trénují. 
Bylo vybudováno nové středisko mládeže v Marianském údolí, kde je možnost trénovat i hrát na travnatých plochách.

Tímto zveme nové zájemce, těšíme se na vaší účast.

O líšeňské mládeži byla natočena reportáž České televize, kterou můžete zhlédnout na uvedeném odkaze:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10520031365-zijme-sportem/213471290330025/

SK Líšeň prováděla nábor FAČR dne 25.5.2017:
http://www.vlisni.cz/sport/nabor-sk-lisen-se-vydaril