Kontakt

Adresa:

SK Líšeň
Kučerova 1776/4
628 00 Brno

Hřiště správce

  • Jana Kukolová, Vladimír Kukol
  • Tel.: 731371158
  • e-mail: Jana.Kukolova@seznam.cz

Sekretář, korespondence

  • Ing. Cyril Malý
  • Zikova 22, 628 00 Líšeň
  • Tel: 544 215 026, 724 514 728
  • e-mail: mac.zik@seznam.cz

Předseda

  • Ing. Karel Hladiš CSc.
  • Podolská 64, 628 00 Brno
  • Tel: 724239160
  • e-mail: karel.hladis@sokolik.cz

Ředitel areálu

Josef Derfl

  • Tel: 602534923
  • e-mail: Derfl.elektro@seznam.cz

Další informace:

  • IČO 13691732
  • DIČ CZ13691732
  • Číslo klubu v ČMFS:
    • fotbal: staré 602014, nové 6220141
    • futsal: 6229769
  • Bankovní spojení: KB Brno město
  • Č.ú: 70733621/0100
  • e-mail: sk.lisen@seznam.cz
  • Registrace MV ČR: VSP/1-3475/90-R Ze dne: 7. 12. 1990
  • Spisová značka spolku : L 516 Vedená u : Krajského soudu v Brně
  • ID ČUS CZ0642114
  • Barvy klubu : modrá, bílá, červená
  • Dresy pro domácí utkání : dres bílá – trenky bílá  / modrá  – stulpny bílá / modrá
  • Pro autobus hostí je pro parkování určena dostatečně velká plocha na konci ulice Kučerova / viz mapka v sekci Fanzona
  • Informace ohledně organizace domácích utkání A mužstva: Dagmar Wallová 602 59 17 49
Výkonný výbor klubu
Předseda klubuIng. Karel Hladiš, CSc.
MístopředsedaIng. Stanislav Tvarůžek
Výkonný ředitel klubu, koordinátor a dopravaDavid Linger
Sportovní sekretářIng. Cyril Malý
EkonomMgr. Roman Podlena
Vedoucí úseku mládežeIng. Miloš Dupal
Příspěvky a evidence členů Rudolf Čampa
člen výboruTomáš Šperka
Kluboví funkcionáři
Ředitel provozu areáluJosef Derfl
Správce areáluJana Kukolová, Vladimír Kukol
Správce orlovnyJitka Derflová
Správce travnatých plochJosef Derfl
Údržba travnatých ploch KučerovaJosef Derfl
Údržba travnatých ploch TCMVáclav Kotnour
Údržba nemovitostíJiří Linger
Manažer mužůMichal Král
Manažer dorostuZdeněk Šmýd
Manažer žákůRNDr.Josef Novák
Manažer přípravkyDavid Linger
Hlavní trenér přípravek Jaroslav Ondra
Nábor nových členů Josef Hudec, David Linger
Manažer futsalu David Linger
Vedoucí trenér SCM Zdeněk Šmýd
Vedoucí trenér SpSM RNDr.Josef Novák
Trenér sportovních tříd RNDr.Josef Novák
Trenér brankářů SK Líšeň Tomáš Bureš, Dárius Brezáni, Tomáš Sedmidubský, Tomáš Hromek, Aleš Klímek
Hlavní pořadatel A muži Rudolf Čampa
Hlavní pořadatel B muži Dagmar Wallová
Hlavní pořadatel dorost
Zahraniční zájezdy PhDr. Mojmír Jeřábek
Organizační pracovník, tiskový mluvčí, administrativa FAČR Dagmar Wallová
HlasateléDalimil Rozprým, Ing. Karel Běták
WebMiroslav Minárčik
VideoStanislav Karafiát
Fotograf,archivář Ing. Pavel Kocourek
Zapisovatel výboru SKL, IT, web Jakub Milotínský
Vedení mužstev – podzim 2017
mužstvoTrenérVedoucí.týmu AsistentMasér/Zdravotník Soutěž
muži A Miloslav Machálek Dagmar Wallová Petr Pecha Přemysl Klein A1A-Fortuna MSFL
muži BLukáš Buchta Dagmar Wallová Přemysl Klein A2A-I.A třída dospělých-skupina A
muži CTomáš Šperka Vladimír Kukol A1A-II.třída-městský přebor muži
seniořiJiří Podhradský Ing. Cyril Malý X1A-Old Boys
dorost U 19 MSDLZdeněk Šmýd Kateřina Ševčíková Jaroslav Nádeníček Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka C1A-MSDL
dorost U 18 MSDDMichael Benko Jindřiška Spiříková Miroslav Švábenský Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka C2D-MSDD-D starší
dorost U 17 SCMJiří Šrámek Kateřina Ševčíková Pavel Čermák Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka D1A-MSDL mladší
dorost U16 SCMRóbert Kafka Jindřiška Spiříková Josef Mazura Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka D2D-MSDD-D mladší
žáci U 15 SpSM JIHMilan Hoffman Ing. Ladislav Gögh/Dárius Brezáni Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka E1J-MSŽD-U15 sk.D
žáci U 14 SpSM JIHJakub Husička Roman Ševčík Jiří Sýkora Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka/Kateřina Ševčíková E2J-MSŽD-U14 sk.D
žáci U 13 SpSM JIHJosef Novák David Linger Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka F1J-SpSM-U13 JIH
žáci U12Luboslav Hnát Martin Vičar Lukáš Čábelka, Vl.Luka,Richard Sýkora, Aleš Klimek Mgr. Lucia Knapová fyzioterapeutka F2J-SpSM-U12 JIH
žáci U12B 2třída MPLuboslav Hnát Martin Vičar Lukáš Čábelka, Vl.Luka,Richard Sýkora, Aleš Klimek F1A-II.třída-městský přebor mladší žáci
st. přípravka U11 AJan Fikes Radim Reška Jasmín Čardžič, Peter Višvader G1A-Starší přípravka-sk.A
st. přípravka U11 BJan Fikes Radim Reška Jasmín Čardžič, Peter Višvader G1B-Starší přípravka-sk.B
st.přípravka U 10 AJaroslav Pokorný Pavel Rašovský, Karel Šťavík G1C-Starší přípravka sk.C
st.přípravka U 10 BJaroslav Pokorný Pavel Rašovský, Karel Šťavík G2D-Starší přípravka sk.D
ml.přípravka U 9 APavel Hofman Ivo Hochman Martin Nimrichter, Robert Lačňák,Jiří Sotolář H1A-Mladšá přípravka sk.A
ml.přípravka U 9 BPavel Hofman Ivo Hochman Martin Nimrichter, Robert Lačňák,Jiří Sotolář H1B-Mladší přípravka sk.B
ml.přípravka U 8 AJan Bareš Tomáš Havlát Martin Ellinger, Radim Havlíček H1C-Mladší přípravka sk.C
ml.přípravka U 8 BJan Bareš Tomáš Havlát Martin Ellinger, Radim Havlíček H1D-Madší přípravka sk.D
předpřípr.A U7 A+B Jiří Fojt Ladislav Kubíček Ladislav Kryštof H1M-Mini přípravka
předpřípravka B nehrajícíJosef Hudec
nábor A + B nehrající, nábor Josef Hudec
ženyPavel Kúkol ml. Pavel Houšť Tomáš Hromek (trenér brankářů) J4G-MSDŽ-C
juniorky a žákyněIng. Michael Votoupal
futsal ADavid Pouchlý Tomáš Vyhnánek O2A-Krajský přebor Jižní Moravy
futsal BZdeněk Mach 1.třída-Brno-město-sk.B
Telefonní seznam SK Líšeň 

Telefonní_seznam_SKL_2018-09-19