dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    22.11.2020   |    Redakce

Žižkov - Líšeň 3:1

8.kolo FN:L


První prohra po hrubkách v obraně

Poločas: 1:0. Branky: 15. Batioja, 48. Urbanec, 49. Zoubele – 65. Málek z penalty. Rozhodčí: Hrubeš – Kotalík, Ratajová – Klíma. Delegáti: Kozel, Adamec. ŽK: Muleme – Silný, Málek, Bednář. Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 3:5. Blokované střely: 1:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:16.

Žižkov: Švenger – Urbanec, Žežulka, Pudil, Muleme – Skopec (71. Sixta), Súkenník – Diviš, Richter, Zoubele (77. Auer) – Batioja (88. Nabijev). Trenér Vavruška.

Líšeň: Veselý – Jeřábek, Ševčík, Bednář – Kučera – Pašek, Matocha (80. Minařík), Málek, Lutonský – Szotkowski (55. Krška), Silný (80. Machálek). Trenér Valachovič.

První porážku v podzimní části si vezeme z pražského Proseku, kde má letos své sídlo Viktoria Žižkov. Může nás mrzet, že jsme Viktorii cestu za vítězstvím ulehčili hrubkami v úvodu obou poločasů. Po výměně trenéra Haška za Vavrušku se dala očekávat velká touha Žižkova po výhře a napravení dvou předchozích porážek. Trenér Vavruška je zkušeným koučem. Tým sice vede jen dočasně, Mládežnické soutěže jsou však přerušeny a tak Vavruška přijal měsíční angažmá do konce první části na Žižkově. Do týmu před utkáním moc nesahal, nechal složení na svých asistentech. Ale bylo znát, že tým vyburcoval k většímu nasazení. Ale to přišlo až v 10. min. Před tím se totiž zdálo, že by Líšeň, v prvních minutách určitě aktivnější, mohla ovládnout hru. Ve zmíněném času přišel brejk, po němž kryl střelu volného Zoubeleho Veselý. Líšeň se dostala pod tlak, který korunovala Viktora gólem v 15. min. Diviš obešel Bednáře a poslal míč před branku, kde Ševčík nezpracoval míč, jenž se odrazil k volnému Batiojovi, který z metru překonal Veselého. Podobný gól mohl dát už o dvě minuty dříve, ale tehdy Veselý perfektně zakročil. Tlak po gólu sice ustal, ale bylo znát, že brněnský celek je touto pětiminutovkou otřesený. Do konce poločasu nedokázal ani jednou vystřelit na Švengera.

Po změně stran přišla první přímá střela na branku Žižkova ve 47. min. od Kučery, ale o dvě minuty později už byl stav 3:0. Při první utekl Diviš utekl svému strážci a vypálil na brankáře, který míč vyrazil k Urbancovi, který prostřelil Veselého. Poté po Divišově přihrávce poslal míč Zoubele do nehlídaného koutu branky a tím náš tým k první prohře.

Kouč Valachovič odvolal ze hřiště Szotkowského. Na pozici krajního obránce se stáhl Lutonský, nový muž Krška se postavil na jeho předchozí místo. Bylo znát, že nyní šlo o to, abychom neutrpěli na pražském sídlišti debakl. Rozestavení se tak změnilo na 4 – 1 – 4 – 1, čímž jsme otupili dosavadní převahu Diviše proti naší levé straně defenzívy. Rychlonohý hráč se poté už k šanci nedostal. Jen peripetii bylo proměnění pokutového kopu Málkem, který tak potrestal sražení Paška Mulemem.

Možná, kdybychom poté vstřelili kontaktní branku, mohli jsme pomýšlet alespoň na bod. Jenže zkušený tým si dokázal stav pohlídat.

Hlasy trenérů

David Vavruška: „Můj nový tým má kvalitu zejména v přechodové fázi. Je dobře připravený. Hráči jsou zkušení a dobře vědí, proč v předchozích utkáních prohráli. Proto jsme se připravili na začátek druhého poločasu, který nám perfektně vyšel.

Milan Valachovič: „Soupeř nehrál v jako v minulých zápasech profesorsky. Zřejmě výměna kouče zafungovala. Hráči Viktorie chodili ochotně do soubojů, ale posadili jsme je na koně našimi hrubými chybami v obraně. Takhle špatně jsme v defenzívě letos ještě nehráli.“

(tv-šic)


Komentuje Karel Jedlička

Branky: 15. Batioja, 47. Urbanec, 49. Zoubele – 65. Málek (pen.)

Karty: 64. Muleme (ZIZ) – 59. Silný (LIS), 84. Málek (LIS), 90. Bednář (LIS)


Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:20.
FK Viktoria Žižkov: Švenger /C/ – Urbanec, Pudil, Žežulka, Muleme – Skopec (71. Sixta), Súkenník – Diviš, Richter, Zoubele (77. Auer) – Batioja (88. Nabijev).
Náhradníci: Karel Hrubeš ml. – Březina, Řezáč, Mashike.
SK Líšeň: Veselý – Jeřábek, Ševčík /C/, Bednář – Pašek, Matocha (80. Minařík), Kučera, Málek, Lutonský – Silný (80. Machálek), Szotkowski (55. Krška).
Náhradníci: Vítek – Demeter, Rolinek, Fall.

Rozhodčí: Karel Hrubeš st. – Pečenka, Ratajová

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.
Všechny zápasy 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY byly vzhledem ke státním opatřením v boji proti koronavirové pandemii odloženy.
Nový termín utkání byl stanoven na neděli 22. listopadu se začátkem v 10:15 hodin.
Viktoria Žižkov (4-0-3, 11:8, 5. místo)
Pražanům návrat na trávníky po měsíční pauze vůbec nevyšel, po porážce 1:2 v Ústí nad Labem podlehli v dohrávce během reprezentační pauzy překvapivě, ale zaslouženě po nevýrazném výkonu doma 0:2 předposlednímu Třinci. Důsledkem byl pád z druhého až na páté místo a již pětibodová ztráta na vedoucí Hradec Králové a také výměna hlavního trenéra. Na nejožehavějším postu každého klubu nahradil Zdeňka Haška navrátilec David Vavruška. Pokud si nechtějí Žižkovští ještě více zkomplikovat postupové sny, potřebují se proti rozjeté Líšni už nutně výsledkově i herně chytit.

Nejlepší střelci:
5 – Jaroslav Diviš, 2 – David Březina.
SK Líšeň (4-3-0, 13:7, 2. místo)
Klub z brněnského předměstí je zatím nejpříjemnějším překvapením soutěže. Loňský nováček ještě nenašel přemožitele a je na senzačním druhém místě. Na remízu 2:2 na pražské Julisce před nařízenou pauzou navázala Líšeň na domácí půdě, kde přetlačila v nepříliš líbivém utkání Chrudim 1:0.
Během reprezentační přestávky se pak svěřenci Leoše Kalvody a Milana Valachoviče blýskli v přípravném utkání na hřišti Baníku Ostrava, kde zvítězili 2:0.

Nejlepší střelci:
3 – Jaroslav Málek, Marek Szotkowski, 2 – Marek Matocha, Jan Silný.
Vzájemné zápasy:

Líšeň – Žižkov 3:3 (27. a 88. Machálek, 49. Jeřábek – 32. Bazal, 65. Gil, 70. Čapek).
Žižkov – Líšeň 2:1 (35. Nabijev, 87. z PK Súkenník – 69. Silný).
Úvodní sestavy:

Viktoria Žižkov: Švenger – Urbanec, Pudil, Žežulka, Muleme – Skopec, Súkenník – Diviš, Richter Zoubele – Batioja.
Náhradníci: Karel Hrubeš ml. – Březina, Řezáč, Sixta, Nabijev, Auer, Mashike.

SK Líšeň: Veselý – Jeřábek, Ševčík, Bednář – Pašek, Matocha, Kučera, Málek, Lutonský – Silný, Szotkowski.
Náhradníci: Vítek – Minařík, Krška, Demeter, Rolinek, Fall, Machálek.

Rozhodčí: Karel Hrubeš st. – Pečenka, Ratajová.
Praha se probudila do slunečného, ale mrazivého rána. Krátce před výkopem ukazuje teploměr pouhý jeden stupeň nad nulou.
Nový trenér Vavruška provedl v sestavě Žižkova tři změny oproti nezdaru s Třincem. Na lavičce zůstali Březina, Sixta a Auer, do základní jedenáctky se posunuli Muleme, Batioja a Skopec.
V sestavě hostů bude největší pozornost upřena na útočníka Szotkowského, jenž přišel do Líšně v létě právě z žižkovské Viktorky.
Obě mužstva máme na hřišti, Viktoriáni budou hrát v tradičních červenobíle pruhovaných dresech, Moravané v modrých.
1
Utkání právě začalo.
1
Po půlminutě nezachytil Richter lehce skákavou kolmici Jaroslava Diviše a od své brány odkopává Vlastimil Veselý.
2
Paškův polovysoký centr sklepával hrudí na velkém vápně Kučera, akci Líšně však utnul následný nedovolený zákrok kapitána Ondřeje Ševčíka.
3
Vzájemnou srážku hlavami odnesli Ševčík a Muleme, rozhodčí Hrubeš přerušuje hru.
5
Faul na rozběhnutého Szotkowského poskytl standardku ze zhruba 30 metrů Moravanům, Kučera však stačil hlavičkou nakopávaný míč jen prodloužit do zámezí.
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
7
Úvod utkání je vyrovnaný a plný soubojů, často za hranicí pravidel. Na nějakou brankovou příležitost zatím čekáme.
8
Szotkowski dostal míč od Silného a snažil se v šestnáctce oběhnout domácího Pudila. Nejstarší z ekipy žižkovských internacionálů si však míč dobře pokryl tělem a pouští ho za bránu.
10
Dlouhá řada hlavičkových střetů a nákopů kolem půlící čáry nepřibližuje ani jednoho ze soupeřů.
10
Batioja vysunul šajtlí Zoubeleho, který se řítil ze strany na brankáře Líšně. Zakončil levačkou křížně na zadní tyč, avšak pozorný Vlastimil Veselý vyráží a dobíhající Bednář odkopává do bezpečí.
10. Zoubele neprostřelil Vlastimila Veselého
11
První roh Žižkova nebezpečí pro líšeňskou svatyni nepřinesl. Hosté zakopávají až k Milanu Švengerovi.
13
Domácí se nastěhovali do líšeňské šestnáctky a nakonec míč vyplaval před Mulemeho, jenž prostrčil na Quintera Batioju. Přízemní střele ekvádorského útočníka nechybělo mnoho ke gólu, jenže Veselý skvěle vyškrabuje jednou rukou.
13. Batioja mířil k tyči, Veselý dobře zasáhl
15
Žižkov právě vstřelil branku!
Jaroslav Diviš se prosadil u pravého praporku a ostře centroval na bližší tyč. Tam se míč nešťastně zamotal pod nohy hostujícímu kapitánu Ševčíkovi a ze tří kroků ho napálil do sítě AUGUSTO QUINTERO BATIOJA.
15. Augusto BATIOJA - 1:0
17
Pražané kontrolují míč, uklidněni skvělou pětiminutovkou a rychlým vedením.
18
Druhý roh Viktorie rozehrál Muleme, z pravého křídla vracel míč do ohně Richter, ale hosté brzy razantním odkopem přenášejí hru přes celé hřiště.
20
Po dlouhém výkopu brankáře hostů zastavil jejich rychlou akci čistým skluzem Urbanec.
21
Faul na Batioju nabízí zajímavý přímý kop Viktorii.
22
Ta s ním však nenaložila dobře, líšeňská zeď nízko letící míč snadno odvrací a Zoubele poté přihrává do autu.
Přihrajte sobě nebo svým blízkým fotbalové lahůdky z Marken.cz!
23
V souboji třináctek píská sudí Hrubeš proti hostům, ačkoliv se zdálo, že se oba bodyčekovali navzájem stejně. Žižkovská standardka končí střelou vysoko nad břevno.
25
Vepředu je Líšeň úplně neškodná. Kučera si obhazoval Pudila příliš na dlouhou nohu a dostal se s míčem do autu.
27
Batioja si narážel poskakující balon s Divišem a nakonec si vynutil faul na Ševčíkovi.
27
Přímý kop 26násobného reprezentanta Ugandy Isaaca Mulemeho nachází jen hlavu jednoho z obránců Líšně.
29
Viktoriáni mají nadále výraznou převahu v držení míče, ale od vstřeleného gólu se nedostali do další šance. Rozběhnutý Diviš se v šestnáctce neprosadil do zakončení.
30
Pašek udržel míč při svém průniku navzdory dvěma skluzům, přes Szotkowského se dostal sklepnutý balon ke Kučerovi, který se do něj opřel z 22 metrů, ale výrazně minul domácí bránu.
32
Fauly rychle přibývají na obou stranách, v bojovném střetnutí si hráči nic nedarují.
33
Po vzdušném souboji se Szotkowským upadl Pudil a oba zůstávají ležet, i když pravděpodobně na vině je u domácího stopera s bohatými zkušenostmi z belgické či druhé anglické ligy spíše špatné došlápnutí.
36
S postupujícím časem kvalita hry poněkud upadla, časté jsou fauly, zákopy do zámezí a prostoje.
38
Ani Milan Lutonský z nadějné pozice na velkém vápně nedokázal provést kličku dostatečně krátkým obloukem a o míč podobně jako jeho spoluhráči před ním přichází.
40
Zoubele prodlužoval míč na Batioju, který sklepl za sebe Richterovi. Jeho přetažený centr zachytil Muleme a vracel do šestnáctky, kde učinil přítrž zajímavě rozehrané akci Bednář.
41
Rozehrávka stanardky z vlastní poloviny míří až ke Švengerovi, načež si obě strany vyměnily bezmyšlenkovité nákopy přes celé hřiště ještě dvakrát.
42
Po Batiojových parádičkách a spolupráci s Mulemem ztrácí míč vepředu Zoubele, jemuž ho vypíchl hostující Matocha.
42
Příznačný brejk Líšně. Milan Lutonský si okatě říkal o přihrávku mezi beky, Marek Matocha se však rozhodl zakončit z plného běhu sám a ochranná síť za bránou byla jeho pokusu málem nízká.
44
Pro nepochopenou kolmici si k reklamním panelům za bránou volným krokem míří Milan Švenger.
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
45
Na Málkův křížný pas nabíhal na zadní tyč Marek Szotkowski, hlavou na něj o chloupek nedosáhl, ovšem stejně mu byl máván ofsajd.
45
Sudí Karel Hrubeš nastavuje poločas o dvě minuty.
45+2
Žižkovská defenzíva odhlavičkovala v závěru nastavení míč na první roh Líšně.
45+2
Roh proletěl napříč celým malým vápnem, aniž ho kdokoli zasáhl.
45+2
První poločas skončil.
Svěřenci Davida Vavrušky jdou do kabin spokojenější, jejich mohutný nápor mezi 10. a 15. minutou korunoval z třetí vyložené šance v rychlém sledu ekvádorský útočník Batioja. Nutno také dodat, že od té doby se na Střížkově už nic zaznamenáníhodného nestalo a výkon letos neporažené Líšně je zatím velkým zklamáním. Před námi je ještě celých 45 minut a vše se samozřejmě může změnit.

Statistiky první půle:
Držení míče 57% – 43%, střely na bránu 3:0, střely mimo 2:3, rohy 2:1, fauly 9:10, ofsajdy 0:1.
46
Začal druhý poločas.
46
Od pravé lajny našel Richter uprostřed šestnáctky Zoubeleho, který si míč zpracoval na hrudi, ale v hraničním souboji končí velezkušená letní posila z Jihlavy na zemi a balon v zámezí.
47
Málek přiťukl míč na velkém vápně Kučerovi, který zapisuje první líšeňskou přímou střelu. Ta letí přímo doprostřed brány.
47
Z rychlého brejku nevyšel Batiojovi pokus o lob.
47
Žižkov právě vstřelil branku!
I na počátku druhé gólové akce byl Jaroslav Diviš. Oběhl si Bednáře a ač z úhlu nepropálil Veselého, JAKUB URBANEC už měl při dorážce z malého vápna do prázdné brány snadnou práci.
47. Jakub URBANEC - 2:0
49
Žižkov právě vstřelil branku!
Hodinářsky přesný přízemní centr Jaroslava Diviše chladnokrevně z prvního dotyku umístil z malého vápna do sítě LUKÁŠ ZOUBELE. To je start jako hrom pro Viktorku!
49. Lukáš ZOUBELE - 3:0
50
V těsném souboji s Ševčíkem získává Zoubele krátký roh pro domácí.
51
A po sraženém centru následuje pouze autové vhazování.
52
I dlouhým autem vyvolali Žižkovští závar v pokutovém území, který končí Richterovou střelou z druhé vlny vysoko nad břevno.
Přihrajte sobě nebo svým blízkým fotbalové lahůdky z Marken.cz!
54
Hostující Jeřábek odhlavičkoval nakopávaný míč na roh, kterému spolu s ostatními hráči Líšně odolal.
55
První střídání v týmu SK Líšeň: Marek Szotkowski toho ve svém minulém působišti mnoho neukázal, na jeho místo přichází David Krška.
57
Urbanec se hezky prosmýkl do volného prostoru, finální přihrávku však nedokázal dát přesně.
58
Jaroslav Málek byl ze strany podražen Mulemem. Po rozehrávce se dral do šance Michal Jeřábek, ovšem domácí ho stačili v šestnáctce odstavit.
59
Žlutou kartu dostává Jan Silný (SK Líšeň) za nafilmovaný pád v šestnáctce. Urbanec se ho ani nedotkl. Bravo sudí Hrubeš, který podvůdek odhalil!
61
Střídající Krška si připravil prostor pro střelu a z 25 metrů pálí po zemi tvrdě, leč nepřesně.
63
Milan Lutonský se probíjel k míči v rozporu s pravidly, přes kotníky sejmul hrdinu zápasu Jaroslava Diviše.
64
Silného dobře zakřižoval Igor Súkenník a odpálil míč až na tribunu.
64
Byla nařízena penalta pro Líšeň za faul Mulemeho na Paška. Ugandský obránce zasáhl nejdříve míč, pak ale i kotníky nejzkušenějšího hráče hostů.
64. Penaltový zákrok Mulemeho na Paška
64
Žlutou kartu dostává Isaac Muleme (FK Viktoria Žižkov).
65
Líšeň právě vstřelila branku!
Z pokutového kopu si JAROSLAV MÁLEK poslal Milana Švengera na levou stranu a s jistotou zasunul po zemi takřka doprostřed brány.
65. Jaroslav MÁLEK - 3:1
67
Urbancův roh hlavičkoval líšeňský Bednář směrem k vlastní bráně a Vlastimil Veselý raději boxuje jednou rukou nad břevno.
67
Z opačné strany rozehrává roh Muleme, hosté se ubránili a jejich brejk ztroskotal na půlící čáře.
69
Ondřej Žežulka se vydal z obrany do obdivuhodného výpadu. Ťukl míč napravo Zoubelemu, naběhl si do vápna a po dvou protisměrných kličkách i zakončil přes obránce těsně nad břevno.
69. Žežulkova rána proletěla nad břevnem
70
Přímý kop brněnského klubu ze slušné vzdálenosti dopadl tristně. Krška ho rozehrál do míst, kde stáli pouze červenobílí.
71
Trenér Viktorie Žižkov Vavruška poprvé sahá ke změně: ze hřiště odchází David Skopec, nastupuje jeho jmenovec Sixta.
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
73
Vlastimil Veselý likviduje další žižkovskou tutovku. Batioja šikovně pustil nakopávaný míč z vlastní poloviny Zoubelemu, který utíkal sám na brankáře a pokusil se ho přehodit. Veselý ztlumil střelu ramenem a ještě před brankovou čarou ji stačil zastavit dobíhající Bednář.
73. Skvělý zákrok Veselého proti Zoubelemu
74
Málek hezky podebral míč pro Kršku, jenž sklepl pod sebe Matochovi. S jeho stříleným centrem si žižkovská obrana poradila.
75
O chvilku později Lutonského nebezpečný průik po Krškově uličce zastavuje za cenu rohového kopu domácí Žežulka.
76
Líšeňští musejí pro odražený míč až ke svému brankáři.
77
Střídá znovu Viktoria Žižkov: autor třetího gólu Lukáš Zoubele má splněno, zahraje si Jonas Auer, z Mladé Boleslavi hostující Rakušan.
78
Dva metry před rohem velkého vápna podrazil Ševčík domácího Batioju a to je velmi nadějná standardka.
79
Jakub Urbanec zakroutil trestný kop k bližší tyči, Vlastimil Veselý vyráží povedenou střelu mrštným skokem.
80
Dvojnásobná změna v sestavě SK Líšeň: ze hřiště odcházejí Jan Silný a Marek Matocha, nastupují Tomáš Machálek a Václav Minařík.
82
Na tribunách a za plotem jsme dnes napočítali 53 diváků. U těch přímo na tribuně se jedná samozřejmě o povolený technický personál a novináře, ale i za plotem v mrazu fandí hlouček nejvěrnějších.
84
Žlutou kartu dostává Jaroslav Málek (SK Líšeň) za útočný faul.
84
S blížícím se závěrem je zápas rozkouskován častými přerušeními, Žižkovští opakovaně rozehrávají z vlastní půlky.
86
Kučera si zpracoval skákavý míč a vysunul Machálka, který stačil míč dostihnout na hřišti a posunout zpětně na Málka, jenž vybojoval na Urbancovi krátký roh pro Líšeň.
86
První zákrok Milana Švengera v celém zápase byl těžký, ale zkušený brankář ho zvládl výborně. Z trestného kopu střílel z ostrého úhlu nebezpečně pod břevno Jaroslav Málek-
86. Švengerův jistý zákrok proti trestnému kopu Jaroslava Málka
87
Hosté se ještě pokoušejí zápas zdramatizovat a David Pašek z náběhu prudce hlavičkuje Krškův nadýchaný centr těsně vedle!
87. Pašek hlavou těsně minul
88
Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Augusto Batioja, přichází Farid Nabijev.
Přihrajte sobě nebo svým blízkým fotbalové lahůdky z Marken.cz!
88
Machálka zastavuje v rohu pokutového území čistým skluzem Daniel Pudil.
89
Jaroslav Málek se zlobí na rozhodčího Hrubeše, který ale zcela správně vrací míč na místo přestupku. Hosté rozhodně nerozehráli z klidu.
90
Žlutou kartu dostává Michal Bednář (SK Líšeň) pravděpodobně za řeči, protože z vlastní poloviny rozehrávají přímý kop hosté.
90
Tři nastavené minuty dělí Pražany od tří bodů.
90+1
Pudilovi pomáhá spoluhráč Žežulka od křečí.
90+2
Čerstvý Farid Nabijev se protáhl kolem několika protihráčů, před střelou však ztratil rovnováhu a tím i míč.
90+2
Po faulu na Auera zůstanou Žižkovští u míče a zřejmě již nepustí Líšeň k pokračování nedávného náporu.
90+3
Hosté ještě finišovali, Krškovu ztlumenou průnikovku vyboxoval v poslední chvíli Milan Švenger.
90+3
Konec zápasu.
Viktoria Žižkov po dvou porážkách zabral a ve svém střížkovském azylu zdolal zaslouženě 3:1 druhou Líšeň, pro kterou je to první porážka v sezóně.
V prvním poločase domácí zúročili svůj nápor mezi 10. a 15. minutou, kdy dvě tutovky vychytal Vlastimil Veselý, než ho propálil zblízka Augusto Batioja.
Žižkov pak skvěle nastoupil do druhé půle a během dvou minut zápas rozhodla Urbancova dorážka a Zoubeleho zakončení z prvního dotyku z malého vápna. Všechny tři žižkovské branky připravil Jaroslav Diviš.
Po Mulemeho faulu na Paška už jen zkorigoval z pokutového kopu Jaroslav Málek.
Dvě další domácí tutovky vykryl Veselý, Líšeň se vybičovala k tlaku až v úplném závěru, ale s porážkou již nic nestihla udělat.
Vítězové přeskočili poražené v tabulce o skóre, mezi oba kluby se ještě vměstnal třetí Prostějov.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:20.

Facebook feed