SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 *

A tým    16.01.2021   |    Redakce

Výhra nad SK Líšeň, dvojgólový Malec

z webu Senice

V druhom zápase zimnej prípravy zdolali futbalisti FK Senica české mužstvo SK Líšeň po dvoch góloch Tomáša Maleca.

6.kolo, sobota 16.1.2021, 12:00
FK SenicaFK Senica
2
1
(1:0)
SK LíšeňSK Líšeň
FK Senica: Fryšták (46.Slančík) - Šimčák, Asanović, Carrillo (23.Malý), Kopečný, Addo (60.Hornyák), Gallovič (60.Mašulovič), Totka (39.Piroska), Turčák (70.Košťál), Košťál (46.Guba), Malec
SK Líšeň: Veselý (46.Vítek) - Jeřábek,Otrísal,Ševčík, Lutonský, Putyera, Málek, Matocha, Kučera, Rolinek, Vaďura

Góly: 34.Malec, 80.Malec (11m) - 90.Demeter

Komentár

V 4.minúte rozbebhol v strede ihriska akciu Addo, loptu posunul Košťálovi, ten prihral Totkovi ktorého center z ľavej strany ale nebol dostatočne razantný. O minútu neskôr odpovedal náš súper, Jeřábek vysunul Putyeru, ktorého nepríjemnú strelu z hranice šestnástky vyrazil Fryšták na roh. V 13.minúte centroval nebezpečne Málek, Šimčák ale odvrátil loptu do bezepčia. V 19.minúte sme predviedli rýchlu akciu, Koštál na ľavej strany prihral Malecovi, ktorý otočil hru dlhou prihrávkou na Turčáka, ten ale pri svojom následnom zakončení fauloval jedného z obrancov súpera. V 26.minúte zblokovali futbalisti Líšne Turčákov center na rohový kop, z neho hlavičkoval po centri Totku Asanović - Veselý jeho pokus chytil. V 39.minúte prišiel úvodný gól zápasu, Šimčák potiahol loptu ukážkovo po ľavom krídle, dostal sa až do šestnátky kde našiel dobrou prihrávkou pripraveného Maleca - 1:0. O dve minúty neskôr sa mohol do streleckej listiny zapísať aj Košťál, z rohu šestnástky sa uvoľnil po svojej typickej kľučke, jeho zakočenie ale nesmerovalo na bránu.

Po zmene strán sa dostal do veľkej príležitosti striedajúci Guba, ktorého vysunul do úniku dobrou prihrávkou Addo, zimná posila nášho klubu trafila pri pohotovom zakončení iba nohu brankára Víteka. V 66.minúte sa uvoľnil v strede ihriska Szotkowski, jeho strela spoza šestnástky letela nad bránu Slančíka. V 68.minúte sa na pravej strane uvoľnil Piroska, jeho následný center z vnútra šestnástky chytil Vítek. V 79.minúte zastavila obrana súpera v šestnástke nedovolene Gubu, hlavný rozhodca váhal s nariadením pokutového kopu. Stalo sa tak až následne po zhliadnutí celej situácie za pomoci systému VAR. Nariadenú jedenástku premenil bezpečne Malec - 2:0. V závere zápasu dokázali futbalisti SK Líšeň znížiť, strelou k ľavej žrdi sa presadil striedajúci Demeter - 2:1.