dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    20.11.2020   |    Redakce

Viktoria odvolala trenéra

Miloslav Vlašic

Viktoria odvolala trenéra

Dvě porážky za sebou stály místo trenéra našeho víkendového soupeře FC Viktoria Žižkov Zdeňka Haška, který byl ve čtvrtek večer od týmu odvolán. Vedení klubu pověřilo vedením mužstva Davida Vavrušku, který mužstvo vedl v roce 2018. Vavruška by měl u Viktorie působit ve zbytku letošního roku.


z webu Žižkova


Nový trenér v zimě, podzim dojede trio Vavruška, Čížek, Sochor


Rozhodnuto. Posledních pět podzimních zápasů odkoučuje David Vavruška s asistenty Tomášem Čížkem a Danielem Sochorem. Nový trenér pak převezme mužstvo na startu zimní přípravy.

David Vavruška přichází, dle dohody, k týmu na zbytek podzimní sezony, poté se vrátí k práci v mládežnické kopané. Tomáš Čížek (41) ještě nedávno nazouval kopačky coby hráč (FK Jablonec, AC Sparta Praha, FK Rubin Kazaň, FK Moskva). Zbytek realizačního týmu pokračuje na svých pozicích.

Facebook feed