dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

Mladší přípravka U9A+B    09.02.2020   |    Redakce

U9 – Turnaj 2010 Novolíšeňská 9.2.2020

V domácí nafukovačce jsme absolvovali náročný herní test proti o rok starším soupeřům a v nezvyklém formátu 5+1.

SK Líšeň – Sokol Obřany 2:3

Začátek nám utekl. Než jsme se probudili a pochopili, že nejsme na výletě, prohrávali jsme 0:2. Pak jsme ovšem zapnuli, obřanské přehrávali a měli tlak, který kromě spálených šancí vedl k vyrovnání. Bohužel jsme v posledních vteřinách inkasovali z nepřímého kopu rozdílový gól, ale za výkon jsme se stydět nemuseli.


SK Líšeň – MFL Břeclav 1:7

Utkání jsme nezvládli. Hráli jsme chaoticky, bez systému, Břeclav snadno trestala naše hrubky a s narůstajícím skóre jsme to zabalili v hlavách.


SK Líšeň – FC Ivančice 0:3

S Ivančicemi jsme předvedli zlepšený výkon, drželi si posty a utkání bylo poměrně vyrovnané, ovšem ani tentokrát jsme se nevyvarovali individuálních chyb a za ty jsme platili.


SK Líšeň – SK Líšeň U10 6:2

Nejlepší jsme si schovali na konec. Proti starším kolegům (kteří nás nejspíš trochu podcenili) jsme se namotivovali, zaskočili je dobrým pohybem, rychlostí a důrazem. Nakopla nás první branka a nadšenou hrou jsme už nepřipustili vážnější komplikace.


Z pohledu trenérů:

Z mého pohledu velmi přínosné měření sil, neboť se hrálo ve vysokém tempu, kluci se museli rychle rozhodovat, rychle pracovat s míčem a rovněž osobní souboje pro ně nebyly jednoduché. Vyspělejší soupeři trestali naše hrubky daleko efektivněji, než by dokázali naši vrstevníci, snad si ty chyby kluci takto lépe uvědomí. Není na škodu občas dostat klepec, pokud se z porážky poučíme.

Facebook feed