dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    24.09.2020   |    Redakce

Los 3. kola MOL Cupu: Sparta přivítá Blansko, Slavia vyzve Duklu

MOL CUP


Poslední zářijový čtvrtek tohoto kalendářního roku byl na programu los 3. kola MOL Cupu, který proběhl v sídle Fotbalové asociace České republiky na Strahově.

V osudí pro los třetího kola už bylo také pět nejlepších ligových celků z minulého ročníku včetně obhájce pohárové trofeje pražské Sparty.

Ta si ve třetím kole zahraje na domácím hřišti s FK Blansko. Vítěz uplynulého ročníku FORTUNA:LIGY, pražská Slavia, bude hrát proti druholigové Dukle Praha.

Finalista uplynulého ročníku, Slovan Liberec, se o postup do dalšího kola poháru utká s druholigovou Viktorií Žižkov. Jablonečtí naopak budou cestovat do Brna k utkání s druholigovou Líšní.

Prvoligová Opava bude hrát na hřišti Karlových Varů, takže svěřence trenéra Radoslava Kováče čeká cesta přes celou republiku. Podobně je na tom i Sigma Olomouc, která bude hrát v Domažlicích.

Dvaatřicet klubů bylo rozděleno na tři části – nelicenční, licenční – nasazené a nenasazené kluby.

"Chtěl bych popřát všem klubům hodně štěstí nejen ve třetím kole, ale i v těch dalších. A samozřejmě také celkově v této nelehké době, ve které žijeme," uvedl po závěru losu generální sekretář FAČR Jan Pauly.

Los 3. kola MOL Cupu 2020/2021:

FK Chlumec nad Cidlinou – FK Teplice, FC Slavia Karlovy Vary – SFC Opava, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – SK Dynamo České Budějovice, TJ Jiskra Domažlice – SK Sigma Olomouc, FK Přepeře – FC Viktoria Plzeň, 1.FC Slovácko – 1. SK Prostějov, AC Sparta Praha – FK Blansko, FC Zbrojovka Brno – FC Vysočina Jihlava, FK Viktoria Žižkov – FC Slovan Liberec, MFK Karviná – FC Sellier & Bellot Vlašim, FK Třinec – FC Baník Ostrava, SK Líšeň – FK Jablonec, SK Slavia Praha – FK Dukla Praha, MFK Chrudim – FK Mladá Boleslav, FC MAS Táborsko – Bohemians Praha 1905, FC Hradec Králové – 1.FK Příbram.

Oficiálním hracím dnem je středa 30. září, náhradním termínem je středa 7. října.

Facebook feed