dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně * dobrý fotbal v brně *

A tým    22.09.2020   |    Redakce

Bojovnost a nasazení zatím fotbalistům Jihlavy na výhru nestačí

z webu Idnes

Ani třetí zápas v nové druholigové sezoně nevyužili jihlavští fotbalisté k tomu, aby brali tři body. S Líšní doma pouze remizovali 1:1. Přitom začátek utkání vypadal slibně. „Chtěli jsme do zápasu vstoupit dobře a to se nám rozhodně podařilo, rychle jsme šli do vedení,“ pochvaloval si hlavní kouč FC Vysočina Aleš Křeček. „Myslím, že v první půli byla celkově aktivita na naší straně,“ doplnil.

Momentka z utkání Jihlava - Líšeň. | foto: Petr Lemberk, MAFRA

Jenže místo toho, aby po přestávce jeho svěřenci v aktivitě pokračovali a přidali druhý gól, přišlo po hodině hry vyrovnání. „Je pravda, že s druhou půlí už na naší straně nemůže panovat spokojenost,“ uznal Křeček. „Nakonec se zápas vyvíjel tak, že mohly vyhrát oba celky.“

Vyrovnávacímu gólu nezabránil ani Lumír Číž v jihlavské bráně, který jinak podal při své premiéře velmi dobrý výkon. „Předvedl dva precizní zákroky při dvou šancích soupeře,“ nešetřil chválou na adresu svého svěřence trenér.

Trenér Jihlavy Aleš Křeček.

Sám Číž si důvěry trenérů vážil, nicméně k absolutní spokojenosti mu chybělo vítězství. „Škoda, že jsme nevyhráli,“ povzdechl si a vrátil se v hodnocení i k situaci, která nakonec znamenala nerozhodný výsledek. „Ten gól padl z dorážky, byla to těžká situace. Ležel jsem na zemi a snažil se máchat rukama kolem sebe, jenže míč jsem netrefil,“ smutnil Číž.

Už před sezonou hlásilo vedení jihlavského klubu, že hlavní devizou týmu by měla být bojovnost, nasazení a rychlost. A v tomto směru je skutečně hráčům FC Vysočina málo co vytknout, ovšem zatím to stačilo pouze na jeden bod.

„Makáme, pracujeme a já doufám, že se před brankou soupeře začneme více prosazovat,“ ujišťoval Křeček.

Další šanci bude mít Vysočina už v úterní dohrávce v Chrudimi.

Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/domaci-souteze/jihlava-po-lisen.A200921_572147_fot_dsouteze_rou

Facebook feed