2.liga žen SK Líšeň – FC Nesyt Hodonín 7:0 (2:0)

14.04.2019, 15:00 hod, SK Líšeň-FC Nesyt Hodonín 7:0 (2:0), 13.kolo 2. ligy žen

nastoupily : Weidec, Kráťa, Řezňa, Anet, Žeňa, Šárka, Ema, Venda, Olíšek, Kužel a Elvis

střídaly : 46´Clara za Kužel, 46´Gabča za Anet

střelci branek : Šárka 3x, Žeňa 3x a Venda

Na umělý trávník líšeňského hřiště přijel poslední tým druholigové tabulky, tým Hodonína s cílem uhrát co nejlepší výsledek. I když měly na soupisce 11 hráček, na hřišti jsme jich napočítali nanejvýš 10, deset statečných bladěmodrých hráček. Hostující hráčky dělaly, co mohly a vydržely do 30.minuty, kdy Šárka poprvé překonala hodonínskou brankářku, když Kužel potáhla míč středem, střelou nastřelila jen břevno a pohotová Šárka dorazila míč do brány. O minutu později poslala Elvis míč Ženě do běhu,která ho zatáhla až do malého vápna a její centr si srazila bránící hráčka míč do vlastní sítě. A to byl asi poslední náznak odporu hodonínských hráček. Od tohoto okamžiku působily dámy v modrém odevzdaným dojmem. Druhá polovina zápasu byla zcela v režii domácího týmu a otázka zněla „kolik“. Postupně se trefily Venda,když její střela-centr skončil v brance. Potom se Žeňa proměnila v nahrávačku, když zpětnou přihrávkou vybídla Šárku k další brance poté, co míč zatáhla až brankové čáře. Další branka následovala po ukázkové akci po křídle, kdy centrovala Venda, Šárka nedoskočila a míč se odrazil od Ženi do brány. Poté ukázala svoji chladnou hlavu Šárka, když proměnila sólo proti brankářce 6:0. I na hostující tým se usmálo štěstí, když měly výhodu pokutového kopu v 88.minutě za nešťastnou ruky Emy v pokutovém území. Weidec však vystihla směr a míč vyrazila a udržela čisté konto. V poslední minutě dorazila Žeňa do sítě centr Elvise a tím ukončila nejen brankový příděl, ale i fotbalové trápení hodonínských žen.