SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 *

Juniorky    04.10.2020   |    Michal Lukáč

2. liga dorostenek Morava

SK Líšeň - MFK Vítkovice 10:1 (branky: Chodilová 4, Rotreklová 2, Hanzlová, Bangová, Drewniaková, Labuťová)

Silný vítr přinesl tři body.
V sobotu jsme doma přivítali soupeřky z Vítkovice. Holky ze severu Moravy jsou sice v tabulce poslední, ale už jsme se několikrát přesvědčili, že takové zápasy jsou z hlediska podcenění nejhorší.
Tentokrát nám ovšem fantasticky vyšel začátek a již ve 2.minutě jsme vedli 2:0.Naše holky dobře napadaly vítkovickou rozehrávku, atakovaly i jejich brankářku a navyšovaly skóre. Poločas 8:0 byl perfektní, nečekaný a pro holky povzbuzující.
Do druhého poločasu jsme vstoupili podobně, hrálo se prakticky jen na jedné straně hřiště. Byly k vidění pěkné akce i kombinace. Zadrhl se bohužel však náš brankostroj a marné dobývání soupeřovy brány už neneslo kýžený efekt. Slabší naše deseminutovka byla po zásluze potrestána, kdy z jediné střely na naši bránu dostaneme gól. Opět jsme poté přidali na důrazu a dokázali odpovědět v silném protivětru ještě vstřelením dvou branek. Ale i tak už to v druhém poločase nebylo představení jako z kraje zápasu.
Výhra 10:1 je však povzbuzením do dalších kol.

Hodnocení : Dneska nám mimořádně vyšel začátek zápasu, holky potom začaly hrát s lehkostí, vytvářely si šance a proměňovaly je. Druhý poločas už byl ovšem horší. Nedokázali jsme proměnit i vyložené šance a při vysokém skóre jsme tzv. NEUDRŽELI nervy a každý chtěl dát gól. To se projevilo více na individuálních chybách a větší prostupnosti v obraně. Holky však zápas plně ovládly a vyzkoušely si po delší době hrát v klidu, kombinačně a dokázaly si vytvářet šance. Malá kaňka je zbytečně obdržená branka a nedotažení spousty dalších slibných šancí do konce, kdy mohlo být skóre ještě vyšší.