U12 – Nominace 24.5. a 25.5.2019

pátek 24.5.2019 MU Řečkovice Sraz: 15:45 – Řečkovice Nominace: Aniol, Da Costa, Hotový, Kocourek, Mackay, Novák, Reška, Uhnák Trénink v PÁTEK 24.5.  (vzhledem k zápasu a mnoha omluvenkám) – ZRUŠEN!!! sobota 25.5.2019 MU Zlín Sraz: 12:20 – Kučerova Nominace: Aniol, Da Costa, Fousek, Hotový, Kocourek, Kozák, Kryl, Novák, Suchomel, Uhnák, Václavík, Vintr, Višvader

Čti více

U12 – Nominace 14.5. + 19.5.2019

úterý 14.5.2019 MU Slovácko Sraz: 16:00 – Podolí Nominace: Aniol, Da Costa, Fousek, Kocourek, Kozák, Kryl, Novák, Reška, Suchomel, Uhnák, Václavík, Vintr, Višvader neděle 19.5.2019 MU Bosonohy Sraz: 13:15 – TCM Mariánské Údolí Nominace: Bajza, Blažek, Kryl, Mackay, Novák + Vosátka, Vintr, Fousek

Čti více

U12 – Nominace 12.5.2019

neděle 12.5.2019 Přípravné utkání Ochoz Sraz: 9:15 – Ochoz u Brna Nominace: Blažek, Da Costa, Fousek, Hotový, Kocourek, Kovář, Kozák, Kryl, Loudil, Novák, Reška, Suchomel, Uhnák, Václavík, Vintr, Višvader

Čti více

U12 – Nominace 8.5. a 10.5.2019

středa 8.5.2019 MU Jihlava 13:00 sraz: 12:00 Nominace: Aniol, Blažek, Da Costa, Fousek, Hotový, Kocourek, Kozák, Kryl, Novák, Suchomel, Uhnák, Václavík, Vintr, Višvader pátek 10.5.2019 MU Žebětín 17:00 sraz: 16:15 Nominace: Aniol, Kovář, Kryl, Loudil, Mackay, Novák, Reška, Vosátka

Čti více

U12 – Nominace 5.5.2019

 neděle 5.5.2019 MU Havlíčkův Brod Sraz: 9:00 – UT Líšeň Nominace: Aniol, Da Costa, Fousek, Hotový, Kocourek, Kozák, Kryl, Novák, Suchomel, Uhnák, Václavík, Vintr, Višvader ————————————————– MU Zbrojovka Sraz: 13:15 – TCM Mariánské Údolí Nominace: Bajza, Blažek, Kovář, Kryl, Mackay, Novák, Reška, Vosátka

Čti více

U12 – Nominace 26. a 27.4.2019

pátek 26.4.2019 MU – ČAFC 17:45 Sraz: 17:00 – Pastrnkova Nominace: Bajza, Hotový, Kovář, Kozák, Kryl, Novák, Reška, Vosátka sobota 27.4.2019 MU – Sparta 13:45 Sraz: 12:45 – Hněvkovského Nominace: Aniol, Da Costa, Fousek, Kocourek, Kozák, Kryl, Novák, Suchomel, Uhnák, Václavík, Vintr, Višvader

Čti více

U12 – Nominace 21.4.2019

neděle 21.4.2019 MU Prostějov – 10:00 Sraz: 9:00 – Kučerova 4 Nominace: Da Costa, Fousek, Hotový, Kocourek, Kozák, Kryl, Loudil, Novák, Uhnák, Václavík, Vintr, Višvader MU Bohunice – 14:00 Sraz: 13:15 – Kučerova 4 Nominace: Fousek, Hotový, Kozák, Mackay, Reška, Uhnák, Vintr   Obě utkání se hrají na UT v Líšni.

Čti více