U11 – program 18.3. – 31.3.

Tréninky: 18.3. – Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, čepice, stulpny, chrániče) 19.3. – Úterý – VOLNO – trénink není 22.3. – Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – tělocvična (sálovky, stulpny) 25.3. – Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, čepice, stulpny, chrániče) 26.3. – Úterý – ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny) 29.3. – Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – tělocvična (sálovky, stulpny) Turnaj: 30.3. …

Čti více

U11 – program 11.3. – 17.3.

Tréninky: 11.3. – Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, čepice, stulpny, chrániče) 12.3. – Úterý – ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny) 15.3. – Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – tělocvična (sálovky, stulpny) Turnaj: 16.3. Turnaj v Bystřici nad Pernštejnem: Sestavy: SKL Modrá: Frišauf – Rašovský J, Štovčik, Švejda – Bednář, Růžička, Baran, Rašovský O. SKL Bílá: Kúkol – Stojanov, Šenkyřík, Oprchal – Boček, Doležal, Piňos Propozice: Po obdržení budou zveřejněny kompletní. Začátek turnaje : 14.00 (Ukončení 19:00) Sraz: SKL …

Čti více

U11 – program 18.2. – 24.2.

  Tréninky: 18.2. – Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, čepice, stulpny, chrániče) 19.2. – Úterý – ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny) 20.2. – Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – tělocvična (sálovky, stulpny) Turnaje: 23.2. v nafukovací hale ZŠ Novolíšeňská v Brně Líšni: Sestava: Frišauf- Švejda, Oprchal, Šenkyřík, Stojanov – Růžička, Doležal, Martinek, Körner Sraz 14:00 v šatně ZŠ Novolíšeňská. Propozice: Počet hráčů: 5+1 Startují hráči narození 1. 1. 2008 a mladší Povrch je umělá tráva, rozměry hřiště: 40 …

Čti více

U11 – program 4.2. – 17.2.

Tréninky: 4.2. – Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, čepice, stulpny, chrániče) 5.2. – Úterý – ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny) 8.2. – Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – tělocvična (sálovky, stulpny) 9.2. – Turnaj Haná Prostějov Sraz: 13:30 hod. v šatně haly, hrajeme hned první zápas v 14.00 ! Ukončení 17:30. Adresa haly: HaRG a ZŠ města Prostějova, Studentská ulice 2, Prostějov, 79601 Sestava (hraje se 5+1) : Körner – Rašovský, Štovčik,Piňos, Růžička – Bednář, Martinek – Boček, Rašovský O. …

Čti více

U11 – program 7.1. – 13.1.

Tréninky: 7.1. – Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, čepice, stulpny, chrániče) 8.1. – Úterý – ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny, švihadlo) 11.1. – Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – tělocvična (sálovky, stulpny, švihadlo) 13.1. – Turnaj v Rousínově Sraz: 7:45 hod. v šatně haly, hrajeme hned první zápas v 8.30 ! Adresa haly: Habrovanská 1199/3a, 683 01 Rousínov Nominace: Frišauf- Rašovský, Oprchal, Šenkyřík – Bednář, Boček, Martinek, Körner

Čti více

U11 – program 10.12. – 21.12.

Tréninky: 10.12. – Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, čepice, stulpny, chrániče) 11.12. – Úterý– ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny, švihadlo) 14.12. – Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – (sálovky, stulpny, švihadlo) 17.12. – Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, čepice, stulpny, chrániče) 18.12. – Úterý– ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny, švihadlo) 21.12. – Pátek – trénink se ruší Turnaj a závěrečná: …

Čti více

U11 – program 26.11. – 2.12.

Tréninky: Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, čepice, stulpny, chrániče) Úterý– ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny, švihadlo) Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – (sálovky, stulpny, švihadlo) Sobota – turnaj v Blansku Sportovní hala TJ ČKD Blansko Údolní 1826/10, 678 01 Blansko Sraz: 7.45 v šatně Nominace: Frišauf – Rašovský, Švejda, Bednář, Martinek – Oprchal, Šenkyřík, Boček, Baran Předpokládaný konec: 13:00 Do haly je vstup povolen pouze v přezůvkách. Startovné 1 600 Kč za tým.

Čti více

U11 – program 20.11. – 23.11.

Tréninky: Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, stulpny, chrániče) Úterý – Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ SE TRÉNINK NEKONÁ Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – (sálovky, stulpny, švihadlo)

Čti více

U11 – program 12.11. – 16.11.

Tréninky: Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, stulpny, chrániče) Úterý– ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny, švihadlo) Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – (sálovky, stulpny, švihadlo)

Čti více

U11 – program 5.11. – 9.11.

Tréninky: Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – 17.00 – 18.30 – uměla tráva v kryté hale (kopačky, termo, stulpny, chrániče) Úterý– ZŠ Mutěnická 23 – 16.30 – 18.00 – tělocvična (sálovky, stulpny, švihadlo) Pátek – ZŠ Masarova 11 – 17.00 – 18.30 – (sálovky, stulpny, švihadlo) Parkování a přístupu: Pondělí – ZŠ Novolíšeňká 10 – parkování na Klicperove a Rašelinove takřka žádné, do uličky k hale je zákaz vjezdu (jezdí tam MP !) , ideálně parkoviště Radnice Líšeň a přejít ke škole. Nevstupuje se hlavním vstupem ale zezadu Úterý – ZŠ Mutěnická 23 – parkování buď před hlavním vstupem nebo …

Čti více