Muži B – 21. kolo 1. A / sk. A

Žebětín : SKL B  1 : 4  / 0:1 / Sestava béčka : Rychetský Papež, Bohuslav, Minárčik, Matoušek, Koreň, Daněk ( 79´Zbitek ), Walla ( 83´Špička ) Kotoun ( 74´Havlásek) Krula ( 60´´Kapusta ), Milotínský ( 67´Pavkeje )   Branky: 20´ 0:1   Milotínský / as. Daněk 51´ 0:2   Milotínský / as. Daněk 59´ 1:2  PK 71´ 1:3  Kapusta / as.  Walla 86´ 1:4  Matoušek / as. Papež Fauly / 18:10 Rohy / 1:12 St. situace / 4:4 Střely na branku / 3:7 Střely mimo branku / 5:8 Offside / 0:2 ŽK: Daněk

Čti více

Muži B – 20. kolo 1. A / sk. A

SKL B : Miroslav  7 : 0  / 5:0 / Sestava béčka : Leznar Šperka, Dědič ( 46´Matoušek ), Minárčik, Havlásek ( 46´Milotínský ), Koreň ( 73´Klein ), Daněk, Walla Jambor ( 63´Kapusta ) Krula ( 63´Kotoun ) Papež   Branky: 13´ 1:0  Krula / as. Koreň 16´ 2:0  Papež / as. Daněk 21´ 3:0  Walla PK / faul Papež 38´ 4:0  Minárčik  / as. Koreň 43´ 5:0  Jambor / as. Koreň 50´ 6:0  Walla / as. Jambor 75´ 7:0  Walla / as. Matoušek Fauly / 14:4 Rohy / 10:0 St. situace / 2:3 Střely na branku / 15:2 Střely mimo branku / 9:1 Offside /2:1 ŽK: 0

Čti více

Muži B – 19. kolo 1. A / sk. A

Zastávka : SKL B 0 : 3  / 0:2 / Sestava béčka : Rychetský Bohuslav ( 60´Dědič ) , Daněk, Minárčik, Havlásek, Kapusta ( 80´Čadílek ), Koreň, Walla Kotoun ( 66´Klein ), Milotínský (  73´ Ševčík ), Rolinek ( 53´Pavkeje )   Branky: 21´ 0:1  Walla / as. Rolinek 41´ 0:2 Milotínský / as. Walla 51´ 0:3 Milotínský / as. Kapusta   Fauly / 8:11 Rohy / 6:6 St. situace / 3:2 Střely na branku / 2:8 Střely mimo branku / 3:7 Offside / 3:0 ŽK: Kotoun, Daněk

Čti více

Muži B – 18. kolo 1. A / sk. A

SKL B : Novosedly 6:0  / 4:0 / Sestava béčka : Leznar Bohuslav ( 70´Dědič ) , Minárčik, Matoušek ( 46´Havlásek ), Papež ( 46´Lontras ), Kapusta, Daněk , Minařík ( 75´Ševčík ), Kotoun, Milotínský, Walla ( 70´Klein )   Branky: 07´ 1:0 Minařík / as. Kotoun 32´ 2:0  Milotínský / as. Minařík 36´ 3:0 Papež / as. Daněk 39´ 4:0 Walla / as. Novosedly 61´ 5:0 Minařík / as. Havlásek 71´ 6:0 Klein / as. Kapusta   Fauly / 5:9 Rohy / 11:0 St. situace / 2:3 Střely na branku / 12:1 Střely mimo branku / 10:1 Offside / 2:3 ŽK: 0

Čti více

Muži B – 17. kolo 1. A / sk. A

Rajhradice : SKL B 4 : 1  / 2:0 / Sestava béčka : Rychetský Papež, Lontras ( 46´Koreň ), Bohuslav, Matoušek Rolinek, Daněk ( 89´Minárčik ), Minařík Pavkeje ( 46´Kotoun ), Walla ( 85´Kapusta ), Milotínský   Branky: 20´  1:0 30´ 2:0 56´ 3:0 62´3:1 Matoušek / as. Rolinek 90´4:1   Fauly / 23:14 Rohy / 5:12 St. situace / 6:9 Střely na branku / 5:10 Střely mimo branku / 3:13 Offside / 1:1 ŽK: Matoušek, Papež

Čti více

Muži B – 16. kolo 1. A / sk. A

SKL B : Dobšice 3 : 0  / 1:0 / Sestava béčka : Rychetský Bednář, Minařík, Bohuslav, Daněk Papež ( 86´Ševčík ), Koreň ( 60´Kotoun ), Kapusta ( 75´Klein ),Matoušek ( 84´Havlásek ) Milotínský ( 60´Pavkeje ), Walla   Branky: 02´  1:0  Koreň / as. Walla 77´ 2:0  vlastní / Pavkeje as.Minařík 81´3:0 Pavkeje / as. Papež   Fauly / 11:16 Rohy / 7:6 St. situace / 4:3 Střely na branku / 8:1 Střely mimo branku / 4:3 Offside / 4:3 ŽK: 0

Čti více

Muži B – 15. kolo 1. A / sk. A

RAFK : SKL B 0 : 2  / 0:2 / Sestava béčka : Rychetský Lontras, Šperka, Bohuslav, Matoušek ( 78´ Pavkeje ), Koreň, Kapusta, Walla, Kotoun ( 67´ Papež ), Elvis, Milotínský ( 46´ Nosko )   Branky: 37´  0:1  Elvis / as. Milotínský 40´ 0:2  Elvis / as. Milotínský   Fauly / 10:16 Rohy / 2:6 St. situace / 9:2 Střely na branku / 1:7 Střely mimo branku / 4:10 Offside / 0:7 ŽK: Matoušek

Čti více

Muži B – 14. kolo 1. A / sk. A

SKL B : Šlapanice 1:0  / 1:0 / Sestava béčka : Rychetský Lontras, Šperka, Bohuslav, Matoušek, Koreň ( 68´Kapusta), Daněk ( 37´Walla ), Minařík ( 76´Nosko ), Papež ( 59´Kotoun ), Elvis, Milotínský ( 85´Havlásek)   Branky: 33´  1:0  Milotínský PK Fauly / 11:18 Rohy / 9:2 St. situace / 7:4 Střely na branku / 8:3 Střely mimo branku / 10:4 Offside / 1:1 ŽK: Šperka, Nosko

Čti více

Muži B Přípravná utkání

Sobota 19.1. áčko – juniorka FC Zbrojovka Brno  Sobota 26.1. áčko Jiskra Ústí n. Orlicí – ČFL / 10,00 UT béčko FC Kuřim – KP / 12,00 UT Středa 30.1. áčko SFK Vrchovina – MSFL / 18,00 UT Sobota 2.2. áčko MSK Břeclav – divize D / 10,00 UT béčko TJ Start Brno – KP / 12,00 UT Úterý 5.2. áčko FC Písek – ČFL / 18,00 UT Sobota 9.2. áčko SK HS Kroměříž – MSFL / 10,00 UT béčko FC Svratka Brno – KP / 12,00 UT Středa 13.2. áčko MFK Skalica – 2.liga Slovensko /17,00 doma UT Pátek 15.2. áčko 1. SK Prostějov …

Čti více