U8 Nominace – Vykáň, Bystrc „B“, Lelekovice – 1.-2.6.

Turnaj Vykáň 2019 Nominace: Hikl, Šenkyřík, Kryštof, Wilks, Vaňkát, Zejda, Jelínek, Palovský, Rašovský Turnaj začíná So, 1. 6. v 8:30. Sraz je na hřišti v 8:00. Fotbalové hřiště Vykáň, Okres Nymburk Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Laďa Kryštof a Pavel Rašovský U8A – Bystrc „B“ Nominace: Kleis, Mieč, Bílý, Mitrenga, Titz, Vlček, Vrbka Utkání začíná So, 1. 6. v 10:00. Sraz je na hřišti PŘED 9:30. Hrajeme venku, Brno Kníničky, Kníničky, areál u řeky Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Radim Kleis U8B – Lelekovice …

Čti více

U8 Nominace – Chrlice „B“, Řícmanice – sobota 18.5.

Na základě vašeho přihlašování v Týmuj.cz jsem připravil následující nominaci: U8A – Chrlice B Nominace: Šenkyřík, Mieč, Mitrenga, Rašovský, Titz, Zejda, Ondráček, Kárný, Jelínek Utkání začíná Pá, 24. 5. v 17:15. Sraz je na hřišti PŘED 16:45. Hrajeme venku, ul. Blümlova Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Pavel Rašovský U8B – Řícmanice Nominace: Smýkal, Kaderková, Vlček, Máca, Tkadlec, Wilks, Juřica, Hikl, Palovský Utkání začíná Ne, 26. 5. v 11:30. Sraz je na hřišti PŘED 11:00. Hrajeme venku, hřiště v Řícmanicích Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede …

Čti více

U8 – Výsledky utkání se Spartou Brno a Medlánkami

U8A – Sparta Brno B 16:15 (5:8) Střelci: Wilks 5x, Titz 4x, Kryštof 2x, Zejda 2x, Jelínek, Rašovský, Šenkyřík Na níže uvedeném odkaze si můžete prohlédnout fotky, vítězný pokřik a děkovačku rodičům 🙂 U8B – Medlánky B 10:18 (5:7) Střelci: Kryštof 5x, Palovský 4x, Juřica Fotky z utkání, které pořídil p. Mitrenga, si můžete prohlédnout zde.

Čti více

U8 Nominace – Sparta, Medlánky – sobota 18.5.

Na základě vašeho přihlašování v Týmuj.cz jsem připravil následující nominaci: U8A – Sparta Brno B Nominace: Titz, Rašovský, Palovský, Vaňkát, Kryštof, Zejda, Jelínek, Šenkyřík, Wilks Utkání začíná so, 18. 5. v 10:30. Sraz je na hřišti PŘED 10:00. Hrajeme doma v TCM (Mariánské údolí) Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Pavel Rašovský a Laďa Kryštof U8B – Medlánky B Nominace: Máca, Bílý, Kaderková, Ondráček, Mieč, Smýkal, Mitrenga, Juřica Utkání začíná so, 18. 5. v 12:00. Sraz je na hřišti PŘED 11:30. Hrajeme doma v TCM (Mariánské údolí) Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, …

Čti více

U8 – Kartičky hráčů

Vážení rodiče, v pátek 17.5.2019 při nástupu s hráči A družstva obdržíte od mé osoby vámi objednané kartičky hráčů a případně další foto materiály. Ostatním rodičům, kteří se páteční akce nezúčastní, budu materiály postupně předávat v příštím týdnu během fotbalových tréninků. LP

Čti více

U8 – Letní fotbalové soustředění

Vážení rodiče, emailem jste obdrželi propozice fotbalového soustředění, které se bude konat na konci srpna v Újezdu u Brna. Poprosím Vás, abyste v aplikaci Týmuj jednoznačně určili, že vaše dítě se soustředění zúčastní nebo nezúčastní (a to nejpozději do konce května 2019).

Čti více

U8 Nominace – Lokomotiva, Nový Lískovec – pátek 10.5.

Na základě vašeho přihlašování v Týmuj.cz jsem připravil následující nominaci: LOKOMOTIVA BRNO – U8A Nominace: Jelínek, Titz, Rašovský, Šenkyřík, Wilks, Hikl, Zejda Utkání začíná 10.5. v 17:00. Sraz je na hřišti PŘED 16:30. Hrajeme venku – ul. Sokolova Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Pavel Rašovský Nový Lískovec – U8B Nominace: Čupr, Vrbka, Kryštof, Kárný, Mieč, Tkadlec, Vlček, Máca, Ondráček Utkání začíná 10.5. v 17:00. Sraz je na hřišti PŘED 16:30. Hrajeme venku, hřiště „Park Pod Plachtami“ Nezapomeňte kopačky, míč, láhev s pitím, dresy dostanete na místě – tým povede Laďa Kryštof LaKr

Čti více