U8 – nominace na turnaje v neděli 8.12.2019

Halový turnaj Svitávka neděle 8. 12. 2019 nominace: Dominik Vyskočil, Alena Hakenová, Andre Hanák, Dan Winter, Matěj Jedlička, Olexandr Ferents, Patrik Zelený, Tomáš Kraic datum a čas: 8. 12. 2019 8:00 – 12:00 (sraz nejpozději 7:45) místo: Sportovní hala Svitávka, Hybešova 562, Svitávka povrch: pevný povrch (sálová obuv s nebarvící podrážkou) startovné: Kč 200,- za hráče Halový turnaj Senice na Hané neděle 8.12.2019 nominace: Adam Rejs, David Šrámek, Jakub Weiner, Martin Sýkora, Sebastián Almášy, Štěpán Zemánek, Matyáš Čermák místo konání: hala Senice na Hané, Žižkov 300 Datum: neděle 8. 12. 2019 8:00 – 13:00 (sraz nejpozději 7:30) Povrch: pevný povrch (sálová obuv s nebarvící podrážkou) startovné: …

Čti více

U8 – výsledky turnaje Brno 1.12.2019

TURNAJ BRNO 1. 12. 2019 – ročník 2012 sestava: Kristýna Olexová, Alena Hakenová, Andre Hanák, Dan Winter, Daniel Bohrn, Matěj Jedlička, Oleksandr Ferents, Pavel Cvešpr, Štěpán Procházka výsledky: SK Chlice – SK Líšeň 2:0 RAFK Rajhrad – SK Líšeň 3:1 (Bohrn) FŠ Třebíč – SK Líšeň 3:2 (Cvešpr, Bohrn) FK Hodonín – SK Líšeň 6:0 Sparta Brno – SK Líšeň 3:1 (Olexová)

Čti více

U8 – program 49. týden (2. 12. – 8. 12. 2019)

03. 12. 2019 18:00 – 19:30 trénink ZŠ Horníkova (tělocvična) 06. 12. 2019 17:00 – 18:30 trénink ZŠ Novolíšeňská (umělá tráva – nafukovací hala) 08. 12. 2019 08:00 – 13:00 halový turnaj Svitávka 08. 12. 2019 08:00 – 13:00 halový turnaj Senice na Hané Nominace na turnaje bude zveřejněna ve středu večer, prosím o informace o účasti nebo neúčasti s důvodem na Týmuj.cz do středy 15:00.   DŮLEŽITÁ INFORMACE: V pátek 13.12. 2019 během tréninku proběhne schůzka s vedením SK Líšně a rodičů, na které chce vedení představit budoucnost a směřování klubu. Účast je nutná i v případě nemoci dětí. 

Čti více

U8 – nominace na halové turnaje v neděli 1. 12. 2019

Halový turnaj TJ Sokol Těšany – mladší přípravy ročník 2011 a mladší nominace: Adam Rejs, David Šrámek, Jakub Weiner, Lukáš Frybort, Martin Sýkora, Maxmilian Sochor, Sebastián Almášy, Štěpán Zemánek, Tomáš Šťastný místo konání: hala při Základní škole Těšany Datum: neděle 1. 12. 2019 8:00 – 13:00 (sraz nejpozději 7:45) Povrch: pevný povrch (sálová obuv s nebarvící podrážkou) TURNAJ BRNO 1. 12. 2019 – ročník 2012 nominace: Kristýna Olexová, Alena Hakenová, Andre Hanák, Dan Winter, Daniel Bohrn, Matěj Jedlička, Oleksandr Ferents, Pavel Cvešpr, Štěpán Procházka Místo konání: Sportovní hala na ulici Čejkovická 10, Brno Vinohrady Datum: neděle 1. 12. 2019 8:00 – 13:00 (sraz nejpozději 7:30) Povrch: parkety (sálová …

Čti více

U8 – program 48. týden (25. 11. – 1. 12. 2019)

26. 11. 2019 18:00 – 19:30 trénink ZŠ Horníkova (tělocvična) 29. 11. 2019 17:00 – 18:30 trénink ZŠ Novolíšeňská (umělá tráva – nafukovací hala) 1. 12. 2019 08:00 – 13:00 halový turnaj Těšany 1. 12. 2019 08:00 – 13:00 halový turnaj Brno – Vinohrady (Sportovní hala při ZŠ Čejkovická, ulice Čejkovická, Brno Vinohrady) Nominace na turnaje bude zveřejněna ve středu večer, prosím o informace o účasti nebo neúčasti s důvodem na Týmuj.cz do středy 15:00.

Čti více

U8 -nominace na víkendový turnaj v Brně

  Halový turnaj v Olomouci v sobotu 23. 11. 2019 jsem museli kvůli velké marodce a nezájmu některých rodičů zrušit.    TURNAJ BRNO 24. 11. 2019 – ročník 2012 Místo konání: Sportovní hala na ulici Čejkovická 10, Brno Vinohrady Datum: neděle 24. 11. 2019 13:30 – 18:00 (sraz nejpozději 13:00) Povrch: parkety (sálová obuv s nebarvící podrážkou) Startovné: Kč 200,- za hráče Nominovaní hráči: Tomáš Šťastný, Matyáš Čermák, Kristýna Olexová, Pavel Cvešpr, Daniel Bohrn, Adam Rejs, Lukáš Frýbort, Jiří Lojek, Martin Sýkora Kdo není v nominaci a má doma dres, tak ho vezměte v pátek na trénink. Organizační opatření: Prosím všechny děti i rodiče, aby si vzaly přezůvky!!! …

Čti více

U8 – program 47. týden (18. 11. – 24. 11. 2019)

19. 11. 2019 18:00 – 19:30 trénink ZŠ Horníkova (tělocvična) 22. 11. 2019 17:00 – 18:30 trénink ZŠ Novolíšeňská (umělá tráva – nafukovací hala) 23. 11. 2019 08:00 – 14:00 halový turnaj Dub nad Moravou (Sportovní hala Olomouc, Čajkovského 68/9, 779 00 Olomouc-Nová Ulice) 24. 11. 2019 13:30– 18:30 halový turnaj Brno – Vinohrady (Sportovní hala při ZŠ Čejkovická, ulice Čejkovická, Brno Vinohrady) Nominace na turnaje bude zveřejněna ve středu večer, prosím o informace o účasti nebo neúčasti s důvodem na Týmuj.cz do středy 15:00.  

Čti více

U8 – výsledky turnaje v Nezamyslicích

HALOVÝ TURNAJ V NEZAMYSLICÍCH 17. 11. 2019 SK Líšeň modrá sestava: Adam Rejs, David Šrámek, Jakub Weiner, Lukáš Frybort, Martin Sýkora, Maxmilian Sochor, Sebastián Almášy, Tomáš Šťastný výsledky: SK Líšeň modrá – SK Líšeň bílá 3 : 0 (2x Sochor, 1x Weiner) SK Líšeň modrá – TJ Valašské Meziříčí 0 : 1 SK Líšeň modrá – FC Medlánky Brno 7 : 2 (2x Sochor, 2x Almášy, 1x Šrámek, 1x Weiner, vlastní) SK Líšeň modrá – HS Kroměříž 2 : 2 (1x Sochor, 1x Weiner) SK Líšeň modrá – FC Dosta Bystrc 7 : 2 (4x Sochor, 1x Almášy, 1x Šrámek, 1x …

Čti více

U8 – nominace na nedělní turnaj v Nezamyslicích

Na nedělní halový turnaj v Nezamyslicích byli nominováni tito hráči: nominace: Adam Rejs, Alena Hakenová, Dan Winter, Dominik Vyskočil, David Šrámek, Jakub Weiner, Kristýna Olexová, Lukáš Frybort, Martin Sýkora, Matyáš Čermák, Maxmilian Sochor, Olexandr Ferents, Patrik Zelený, Pavel Cvešpr, Sebastián Almášy, Štěpán Zemánek, Tomáš Kraic, Tomáš Šťastný místo konání: Sportovně relaxační centrum, 1. máje 233, Nezamyslice Datum: neděle 17. 11. 2019 8:30 – 14:30 (sraz nejpozději 8:00) Povrch: pevný povrch (sálová obuv s nebarvící podrážkou) Startovné: Kč 200,- za hráče Všichni, kdo mají doma oba dresy, tak si je vezměte sebou. Nezapomeňte na chrániče, sálovky, pití a svačinu. Rodiče musí mít do haly také …

Čti více

U8 – výsledky víkendových halových turnajů

TURNAJ BRNO 9. 11. 2019 – ročník 2011 soupiska: Štěpán Zemánek, Jakub Weiner, Lukáš Frybort, Sebastian Almašy, Maxmilian Sochor, David Šrámek, Martin Sýkora, Adam Rejs SK Líšeň U8 – TJ Ochoz u Brna 1:1 (gól: Adam Rejs) SK Líšeň U8 – MFK Vyškov 1:4 (gól: David Šrámek) SK Líšeň U8 – RAFK Rajhrad 1:1 (gól: Jakub Weiner) SK Líšeň U8 – FC Ivančice 0:5 SK Líšeň U8 –  SK Líšeň 0:4 SK Líšeň U8 – Zbrojovka Brno 0:2 TURNAJ BRNO 10. 11. 2019 – ročník 2012 soupiska: Dominik Vyskočil, Tomáš Šťastný, Matyáš Čermák, Kristýna Olexová, Štěpán Procházka, Matěj Jedlička, Pavel Cvešpr, Daniel Bohrn, Olexander …

Čti více