U13 Nominace sobota

Havlíčkův Brod : Klímek , Hochman , Čábelka , Melichar , Crha , Vodička , Zelinka , Dervišič , Povolný , Vičar , Liška , Benčík , Kratochvíl M Bohunice : Sýkora , Vodička , Zelinka , Špička , Drinka , Kratochvíl T. , Šebesta

Čti více

U13 – Plán na příští týden

PO 24.9. kondiční trénink v Orlovně 15.30-17.00 sebou věci na trénink + sálovky ÚT ÚT 25.9. PU Ochoz u Brna, sraz 16:00, sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: všichni hráči vyjma nominovaných JMKFS – Dervišič, Vičar ST 26.9. Sportovní hry – ZŠ Novolíšeňská – pro žáky této školy, ostatní protahování, cvičení CORE ČT 27.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30,  nominovaní MĚFS – turnaj Bratislava –  Hochman , Čábelka , Vičar , Dervišič , Kratochvíl M . PÁ 28.9.  Volno SO 29.9. Volno NE 30.9.MU – Líšeň – Ždár nad Sázavou, sraz – 9:00 Podolí sebou …

Čti více

U13 – nominace MěFS , KFS

V úterý 25.9.2018 jsou nominováni JMKFS ve Velkých Pavlovicích tito hráči : Vičar , Dervišič  náhradníci : Liška , Zelinka sraz na hřišti Slavoje Velké Pavlovice v 9.30  pitný a stravovací režim zajištěn Ve čtvrtek 27.9. jsou nominováni okresním svazem tito hráči : Hochman , Čábelka , Vičar , Dervišič , Kratochvíl M . náhradník : Crha sraz 6.30 ulice Vojtova Brno  hraje se na stadionu FK Rača Černockého 2 Bratislava od 9.00 . Návrat cca 17.30  sebou pití a jídlo na celý den , nezapomeňte na pojištění do zahraničí . RS

Čti více

U13 – Plán na příští týden

PO 17.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ÚT 18.9. MU město  – Líšeň – Bystrc – hřiště Obvodová 1211/4, sraz 16:15 pro nenominované, trénink zrušen !!! sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Liška, Benčík, Berdník, Vodička, Zelinka, Drinka, Sýkora ČT 20.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30, sraz na tréninku 16:30 PÁ 21.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 SO 22.9.MU – Líšeň – H.Brod – hřiště Ledečská 2848,  Havlíčkův Brod, sraz 7:10 ul. Kučerova – hřiště SK Líšeň sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: SO 22.9.MU město  – Líšeň – Bohunice …

Čti více

U13 – Plán na příští týden

PO 10.9. kondiční trénink v Orlovně 15.30-17.00 sebou věci na trénink + sálovky ÚT 11.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ÚT 11.9. MU Město – Svratka B – Líšeň U13B, hřiště Fanderlíkova, sraz 16:45 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klímek, Šebesta, Vodička, Drinka, Berdník, Špička, Zelinka ST 12.9. MU Město – Líšeň U13B – Lokomotiva , hřiště Mar.údolí, sraz 16:15 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Šebesta, Vodička, Sýkora, Zelinka, Drinka, Benčík, Špička ČT 13.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 PÁ 14.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 NE 16.9. …

Čti více

U13 – Plán na příští týden

PO 3.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ÚT 4.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ST 5.9. MU – Líšeň – Jihlava /Na Stoupách 23 – UMT/ , sraz ul.Kučerova – hřiště SK Líšen : 14:15 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klímek, Melichar, Sýkora, Crha, Liška, Kratochvíl M., Dervišič, Povolný, Hochman, Vodička, Vičar, Berdník, Benčík, Čábelka, Zelinka PÁ 7.9. trénink Podolí 17:00 – 18:30 NE 9.9.  MU – Líšeň – Prostějov /hřiště ul.Olympijská Prostějov/ , sraz ul.Kučerova – hřiště SK Líšen :11:55 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klímek, Melichar, …

Čti více

Aktualizace kalendáře

na webové stránce: https://calendar.google.com/calendar/embed?showPrint=0&showCalendars=0&mode=WEEK&height=768&wkst=2&hl=cs&bgcolor=%2333ccff&src=sklisen2006%40gmail.com&color=%231B887A&src=cs.czech%23holiday%40group.v.calendar.google.com&color=%23125A12&ctz=Europe%2FPrague je uložena aktualizace všech akcí na měsíc září, prosím koukněte na to, at víte dopředu kdy trénujeme/hrajeme a je co nejméně omluvenek   pěkný den   MV.  

Čti více

U13 Plán na příští týden

ÚT 28.8. trénink Podolí 17:00 – 18:30 ST 29.8. MU – Líšeň – Sigma , sraz Podolí 16:00 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klimek, Melichar, Luka, Crha, Liška, Kratochvíl M., Dervišič, Povolný, Hochman, Vodička, Vičar, Berdník, Kratochvíl T., Čábelka PÁ 31.8. trénink Podolí 17:00 – 18:30 SO 1.9.  MU – Líšeň – Vyškov , sraz Podolí 9:00 sebou kompletní hrací soupravu – bílé i modré štulpny, svačinu Nominace: Klímek, Melichar, Luka, Crha, Liška, Kratochvíl M., Dervišič, Povolný, Hochman, Vodička, Vičar, Berdník, Kratochvíl T., Čábelka SO 1.9.  MU město  – Líšeň U13B  – Lokomotiva A  …

Čti více

U13 PU středa 22.8.

Ve středu 22.8. odehrajeme ke příležitosti slavnostního otevření UMT PU s holkama U14 . Sraz 15.40 u Orlovny . Nominovaní jsou všichni hráči , sebou zápasový dres +bílé štulpny . RS

Čti více