U9 – Nominace sobota 25.1. a neděle 26.1.

Sobota 25.1. Halový turnaj Uničov Místo konání: Uničov Hala, Nemocniční 257, 783 91 Uničov, ČeskoZačátek akce: so, 25. 1. 2020 8:18Čas srazu: so, 25. 1. 2020 7:18Konec akce: so, 25. 1. 2020 15:18 Nominace:Baxant – Palovský, Kryštof, Papachristos, Rašovský, Foltýn, Führich, Valder, Šenkyřík Příspěvek na startovné: 200,- Kč na hráče RozlosováníPropozice Neděle 26.1. Triangl Sigma Olomouc – SK Líšeň – 1. SK Prostějov Místo konání: Sportovní hala při Masarykově ZŠ, Velká , 8. května 67, 783 53 Velká BystřiceZačátek akce: ne, 26. 1. 2020 18:00Čas srazu: ne, 26. 1. 2020 14:00Konec akce: ne, 26. 1. 2020 18:00  Nominace:Mitrenga – Balík, Führich, Tajovský, Pařez, Pačinek, Palovský, Vaňkát, Wilks

Čti více

U9 – Nominace sobota 18.1.

HALOVÉ TURNAJE VE VYŠKOVĚ Místo konání: ZŠ Purkyňova ve Vyškově, Purkyňova 308/39, Nosálovice, 682 01Začátek akce: so, 18. 1. 2020 8:30Čas srazu: so, 18. 1. 2020 8:00Konec akce: so, 18. 1. 2020 16:30  Nominace:Baxant, Balík, Führich, Zejda, Kárný, Tajovský, Pačinek, Šenkyřík, Najt O pohotovost na telefonu prosím Papachristos, RašovskýPříspěvek na startovné: 200,- Kč na hráče  RozlosováníPropozice

Čti více

U9 – Nominace Sobota 11.1. a Neděle 12.1.

Sobota 11.1. Turnaj Čejkovická 2010 Místo konání: ZŠ Čejkovická, Čejkovická 4339/10, 628 00 BrnoZačátek akce: so, 11. 1. 2020 13:20Čas srazu: so, 11. 1. 2020 12:45Konec akce: so, 11. 1. 2020 19:00 Nominace: Mitrenga, Palovský, Hikl, Kryštof, Vaňkát, Papachristos, Tajovský, Wilks, Titz. O pohotovost na telefonu v případě výpadku prosím Vrbka, Buřík Příspěvek na startovné: 200,- Kč na hráče Rozlosování Propozice Neděle 12.1. AKADEMIE MFK VÍTKOVICE O pohár rytíře Vítka Místo konání: Městská hala Dubina, Horní 287/81Začátek akce: ne, 12. 1. 2020 8:40Čas srazu: ne, 12. 1. 2020 8:00Konec akce: ne, 12. 1. 2020 13:40 Nominace: Baxant, Balík, Najt, Foltýn, Pačinek, Valder, Pařez, Zejda, Rašovský O pohotovost na telefonu v případě výpadku prosím Tajovský Příspěvek …

Čti více

U9 – Nominace Sobota 14.12. a Neděle 15.12.

Sobota 14.12. Turnaj Čejkovická 2011 Místo konání: ZŠ Čejkovická, Čejkovická 4339/10, 628 00 BrnoZačátek akce: so, 14. 12. 2019 8:00Čas srazu: so, 14. 12. 2019 7:30Konec akce: so, 14. 12. 2019 14:00 Nominace: Baxant, Buřík, Čupr, Foltýn, Kryštof, Mieč, Papachristos, Smýkal, Vaňkát – Náhradníci: Wilks, Ondráček Příspěvek na startovné: 200,- Kč na hráče Rozlosování Propozice Neděle 15.12. Turnaj Čejkovická 2010 Místo konání: ZŠ Čejkovická, Čejkovická 4339/10, 628 00 BrnoKonec akce: ne, 15. 12. 2019 8:00Čas srazu: ne, 15. 12. 2019 7:30Konec akce: ne, 15. 12. 2019 14:00 Nominace: Baxant, Balík, Najt, Pačinek, Rašovský, Šenkyřík, Valder Náhradníci Wilks, Foltýn Příspěvek na startovné: 200,- Kč na hráče RozlosováníPropozice

Čti více

U9 – nominace Turnaj Uničov Neděle 8.12.

Místo konání: Uničov Hala, Nemocniční 257, 783 91 Uničov, Česko Začátek akce: ne, 08. 12. 2019 8:18Čas srazu: ne, 08. 12. 2019 7:30Konec akce: ne, 08. 12. 2019 14:30 Nominace: Baxant, Mitrenga, Palovský, Führich, Rašovský, Zejda, Pačinek, Tajovský, Valder, Pařez Sraz: 7:30 hod v hale Příspěvek na startovné: 200,- Kč na hráče Rodiče nominovaných, vykomunikujte si dopravu s řidiči.. Propozice Rozlosování

Čti více

U9 – Nominace Sobota 30.11. a Neděle 1.12.

Sobota 30.11. Triangl Zbrojovka – SK Líšeň –  Jihlava Místo konání: Nafukovačka Janouškova, Janouškova 2, Povrch – umělá trávaZačátek akce: so, 30. 11. 2019 8:15Čas srazu: so, 30. 11. 2019 7:45Konec akce: so, 30. 11. 2019 12:00 Nominovaní hráči: První tým:  Baxant – Palovský, Pačinek, Valder, Pařez, Najt, Führich, Zejda, Rašovský Sraz: 7:45 na Janouškově Druhý tým:  Baxant – Papachristos, Kryštof, Tajovský, Šenkyřík, Foltýn, Hikl, Titz, Wilks Sraz 8:00 na Janouškově 8:15 – 9:30 – Zbrojovka – Líšeň ( 2x 30min s penaltama nebo 2x 35min bez penalt, dle domluvy ) 9:30 – 10:45 – Líšeň – Vysočina 10:45 – 12:00 – Vysočina – …

Čti více

U9 – Nominace HALOVÉ TURNAJE VE VYŠKOVĚ 17.11.2019

Místo konání: ZŠ Purkyňova ve Vyškově, Purkyňova 308/39, Nosálovice, 682 01Začátek akce: ne, 17. 11. 2019 8:00Čas srazu: ne, 17. 11. 2019 8:00Konec akce: ne, 17. 11. 2019 16:30 Nominovaní hráči: Balík, Baxant, Führich, Pačinek, Papachristos, Rašovský, Šenkyřík, Tajovský, Zejda – náhradníci Foltýn, Vaňkát Příspěvek na startovné: 200,- Kč na hráče

Čti více

U9 – Nominace na Sobotu 9.11. a Neděli 10.11.

Sobota 9.11. Turnaj Čejkovická 2011 Místo konání: ZŠ Čejkovická, Čejkovická 4339/10, 628 00 BrnoZačátek akce: so, 09. 11. 2019 8:00Čas srazu: so, 09. 11. 2019 7:30Konec akce: so, 09. 11. 2019 13:35 Nominovaní hráči: Hikl, Kárný, Kleis, Kryštof, Ondráček, Šenkyřík, Titz, Vaňkát, Vlček – náhradníci Buřík, Máca, Mieč, Vrbka Příspěvek na startovné: 200,- Kč na hráče Trenér: Kryštof Turnaj se hraje bez výsledků. Každý hráč dostane medaili a bude vyhlášen nejužitečnější hráč z každého týmu. Hraje se systémem: každý s každým 1×15 min. (7 týmů) Startovné: 1600Kč. Hala bude otevřena od 7:30 hod. ROZLOSOVÁNÍ PROPOZICE Minirepublika Místo konání: Záryby 277 13, Česká republika, +50° 13′ 4.02″, …

Čti více

U9 – rozdělení na páteční tréninky (zimní příprava – gymnastika – hala)

LICHÁ skupina (zahajuje gymnastiku tento pátek 8.11., 45.týden) Buřík Čupr Kaderková Kleis Kryštof Máca Mieč Ondráček Palovský Smýkal Sobotka Vlček Vrbka Hikl Kárný Mitrenga Zatloukal SUDÁ skupina (zahajuje gymnastiku příští pátek 15.11., 46.týden)  Balík Baxant Foltýn Führich Netrefa Pačinek Papachristos Pařez Střelický Tajovský Valder Rašovský Šenkyřík Titz Vaňkát Wilks Zejda

Čti více