24.9.2017, 15,30hod, Medlánky - Líšeň 5:2 (1:0) 3.kolo MSDŽ-C,
střelci : Šárka Hrabaňová, Kužel
nastoupily : Jumbo, Čenda, Anita, Šárka Hrabaňová, Kuki, Fluffy, Leňa, Olíšek, Kužel, Elvis a Lula
střídaly : Hoki, Terez, Nikol, Terezka
Utkání v Medlánkách se hrálo za krásného fotbalového počasí, avšak trávník byl značně podmáčený a vše na něm klouzalo. Pohyb byl problematický a náročný pro oba týmy. Než se všichni nadáli, nakoply Medlánky míč do brejku, který uhasila až Jumbo v pokutovém území a hned v 1. minutě se kopala penalta. S jistotou ji proměnila Eva Kučerová, která táhla celý domácí tým. Kombinační hra, kterou měly hráčky Líšně předvádět, ale bohužel nepředváděly. Čím víc se snažily, tím horší to bylo. A tak byl celý první poločas byl ve stylu nakopáváním míčů domácích a nemohoucnost hostů. Hned od začátku druhého poločasu hrály hráčky z Líšně stejný styl jako domácí. Nakopávaná přinesla hned zkraje vyrovnání. V tuto chvíli měly hostující hráčky o něco více ze hry. Nicméně z trestného kopu Medlánky opět vedly. Ne však na dlouho. Kužel přímo z rohu po nepatrné teči vyrovnala. Přišel rohový kop na druhé straně a domácí opět vedly. Hráčky Líšně kontrovaly pouze nastřeleným břevnem. V této fázi to nebyla hra příliš pohledná, ale bojovná a přelévala se ze strany na stranu a nebyla nouze o zajímavé akce. Ovšem po dalším rohu domácí zvýšily na 4:2 a za krátko nato přidaly pátý gól. Křeč hostů zvrat ani korigování stavu nepřinesla. V utkání zvítězila nakopávaná hra, větší nasazení a touha po vítězství ze strany domácích.

Poslední aktualizace stránky: zeny_a dne 01.10.2017 v 20:04