27.05.2017, 14,00hod, Líšeň - Medlánky 4:1 (2:1), 13.kolo MSDŽ-C,
střelci : Šárka 3x, Kužel
nastoupily : Weidec, Elvis, Lula, Olíšek, Fluffy, Mária, Kužel, Leňa, Bižu, Kuki a Šárka
střídaly : Efka, Anita, Šárka - Hoki, Míša, Terez
V posledním zápase sezóny přijely na umělku ženy Medlánek. Tým Medlánek byl poloviční svým výkonem, než na jaký jsme byli zvyklí z minulých soupeření. Na začátku utkání byla vidět nervozita na našich hráčkách. Nervozita mírně opadla, když ve 13.minutě dala první branku Šárka. Bohužel hned za minutu v naší rozehrávce ztratila míč Laňa a rychlá a zkušená Válková trestala, 1:1. Od této chvíle jsme měli zápas úplně ve své režii. Laňky hrozily jen z protiútoků po našich chybných rozehrávkách. Kučerová umí dlouhým a přesným balonem uvolnit útočníka a to byla jediná zbraň našich soupeřek. Ve 22.minutě po mnoha vyložených šancí vrátila vedení Líšně Kužel. Do konce poločasu měli holky ještě dvě tutové šance, které připravila Šárka. Během prvního poločasu střídala jen Kuki, bez dechu a Šárka-Hoki. Druhý poločas byl od začátku jen čekání na větší rozdíl ve skóre, aby se dostaly do hry všechny hráčky. Hned po 30 vteřinách vsítila třetí branku Šárka. V 65.minutě uzavřela Šárka svůj hatrik. Poslední zápas sezóny jsem nechtěl riskovat a tak po této brance jsme začali střídat. Kuki a Šárka na lavičku a místo nich Šárka-Hoki a Efka, místo Márii a Elvise šly do hry Anita a Míša a Leňu nahradila Terez. V té chvíli bylo rozestavení Weidec- Terez, Lula, Olíšek, Míša-Fluffy, Kužel, Anita,Bižu-Efak, Šárka-Hoki. V 82.minutě ještě vystřídala Elvis Kužela a Kuki Bižu. Gól jsme sice v téhle prosřídané sestavě nedaly, ale rozhodně se zápas nelámal. Ani tato sestava nebyla horším týmem.

Poslední aktualizace stránky: zeny_a dne 29.05.2017 v 13:08