13.5.2017, 10,00 hod, SK Líšeň - SK Okříšky 4:1 (4:0), 11.kolo MSDŽ-C
střelci branek : Elvis, Šárka 2x, Anita
nastoupily : Nikita, Efka, Lula, Olíšek, Elvis, Mária, Kužel, Leňa, Bižu, Anita a Šárka
střídala : Rocky, Šárka hokejistka, Katka, Kuki a Čenda
Na líšeňskou umělku tentokrát přijela děvčata až z dalekých Okříšek. I když se hrálo od 10,00 hodin, hřálo oba týmy slunce ze shora a sálalo teplo ze spodu. Než se tento nevyzpytatelný soupeř stačil rozehrát a seznámit se s místním hřištěm, byl stav 2:0, a to běžela teprve 16. minuta. To se po pár minutách nejprve trefila Elvis a po čtvrt hodině Šárka. A když se za další čtvrt hodinku opět trefila Šárka, začal trenér střídat a do hry zapojovat hráčky ze střídačky. Do konce poločasu se ještě zapsala mezi střelce Anita, když upravila na 4:0. Svůj první gól oslavila emociálně tak, že rozhodčí musel Anitě ukázat žlutou kartu. Nicméně Anita ráda přispěje do klubové pokladny nejen za první gól ale i za první žlutou kartu. V této chvíli byly na střídačce takové hráčky, jako Elvis, Kužel, Bižu, Olíšek a autorka dvou gólů, Šárka. Druhý poločas začala stejná sestava, která první poločas ukončila. Hráčky Okříšek se nechtěly smířit s výsledkem a snažily se výsledek nějak upravit. To se také podařilo asi v 70.minutě. Poté se do hry vrátily opory „ze střídačky“, ale žádnou branku již nepřidaly. Domácí hráčky tak vyhrály zásluhou prvních 30.minut.

Poslední aktualizace stránky: zeny_a dne 14.05.2017 v 20:39