Ženy

Sokol Troubsko - SK Líšeň 2:0 (0:0)

16.04.2017, 16,00 hod, Sokol Troubsko - SK Líšeň 2:0 (0:0), 16.kolo MSDŽ-C, 11. hrané
střelci branek : nikdo se netrefil
nastoupily : Mária, Flaffy, Nikita, Šárka, Čenda, Bižu, Kuki, Leňa, Olíšek, Kužel a Lula
střídaly : Anita, Katka, Rocky, Efka,
K prvnímu utkání na venkovní hřiště si zajel tým děvčat z Líšně do nedalekého Troubska. Domácí se pohybují v horní části tabulky, a tak se dal očekávat vyrovnaný zápas. Do zápasu však nemohla nastoupit brankářka Weidec a běhavá Elvis. Místo Weideca se do brány postavila Olíšek a kraj obrany měla rozběhat Šárka. Tým Troubska bohužel nedovolil uplatnit hráčkám Líšně nový herní styl a projev. Již v průběhu poločasu byly provedeny změny, které měly zvýšit tlak na branku domácích. Jen několik rohových kopů a minimální počet střel na změnu skóre nestačily a to hrály „po větru“. Holky neudržely míč ve středu hřiště, kde bylo víc volných hráček Troubska než Líšně. Druhý poločas začal nešťastně, když se mezi stoperkami protáhla domácí útočnice a poprvé rozradostnila domácí. Hráčky z Líšně se sice snažily, ale čím více se snažily, tím méně se jim dařilo. Jednoduché nákopy domácích vedly i k další brance. Bohužel jen snaha na domácí tým nestačila a to především tím, že hromada nepřesností nedovolila vyvinout větší tlak na domácí branku. Proto zvítězil tým, který měl větší „hlad“ po vítězství.

Poslední aktualizace stránky: zeny_a dne 17.04.2017 v 15:25