1.10.2016, 10,00hod, Líšeň - Tasovice 5:4 (3:1), 9.kolo MSDŽ-C, 5.hrané
střelci : Kuki 2x, Kužel, Elvis a Bižu
nastoupily : Weidec, Nikita, Lula, Enny, Kužel, Bižu, Leňa, Olíšek, Elvis, Efka a Kuki
střídaly : Elza, Terez, Šebi, Gabča a Šílená
Hráčky Líšně začaly domácí zápas obdobně jako proti Troubsku. Již ve druhé minutě dorazila do sítě odražený míč od tyče Kuki. Snaha domácího týmu bylo držet míč a do hry zapojovat všechny hráčky, avšak míč moc poslouchat nechtěl, tak jsme viděli velkou snahu domácích plnou nepřesností. Přesto zhruba v 25.minutě poslala míč do sítě Bižu, který prolétl ze strany přes celé pokutové území. Po necelých 10. minutách prostřelila brankářku Kužel a utkání se vyvíjelo dobře. Nebezpečné Tasovice však využívaly všech možností k ohrožení domácí svatyně. Při jednom z protiútoků domácí obrana použila faulu a hosté z trestného kopu prostřelily nejen zeď, ale i Weideca. Druhý poločas začal herně špatně. Nepřesností přibývalo, přesto po jedné z mála vydařených akcí přidala Kuki svou druhou branku. A když v 70. minutě po rohu zvýšila Elvis na 5:1 mohlo se dohrávat v klidu. Domácí trenéři začali střídat, aby i ostatní hráčky dokázaly, že umějí hrát fotbal včetně brankářky. Gól přímo z rohu nakopl tasovické k náporu, které domácí hráčky nečekaly a těžko chytaly nápor. V 86. minutě to již bylo 5:4 a utkání bylo na vrcholu dramatičnosti, přesto domácí tým již nestřídal a dobře rozehrané utkání „ubránil“. Může těšit jen výhra, ale nikoli předvedená hra.

Poslední aktualizace stránky: khladis dne 01.10.2016 v 21:15