17.9.2016, 10,00hod, Líšeň - Troubsko 5:1 (3:1), 7.kolo MSDŽ-C, 3.hrané
střelci : Kuki 3x, Efka a Kužel
nastoupily : Weidec, Nikita, Lula, Šebi, Kužel, Bižu, Leňa, Olíšek, Elvis, Efka a Kuki
střídaly : Enny, Čenda, Elza
Domácím v prvním domácím utkání s Troubskem (bývalým týmem žen z Kohoutovic) vyšel náramně úvod zápasu. Ve třetí minutě se po rohu v blízkosti branky prosadila Kuki a hned dvě minuty na to se konečně trafila Efka, která již po několikáté pokoušela marně štěstí. Po dalších deseti minutách se nejlíp před brankou zorientovala Kuki a po čtvrt hodině to bylo 3:0 a utkání se zdálo být rozhodnuté. Zhruba 10 minut před koncem však tým Troubska snížil a utkání chtěl zdramatizovat. Krátce po přestávce se Kuki opět trefila a opět z blízkosti branky a připsala si hatrick. A když po hodině hry přidala pátou branku Kužel, byl brankový účet utkání uzavřen. Tým Troubska však nebyl tak odevzdaný jak ukazuje výsledek. Měl tu smůlu, že když se dostal na dostřel, vůbec netrefily domácí branku.

Poslední aktualizace stránky: zeny_a dne 26.09.2016 v 20:16