21.5.2016, 10,00 hod, SK Líšeň - Slavoj Podivín 5:0 (1:0), 17.kolo MSDŽ-B
nastoupily : Weidec, Šebi, Lula, Bižu, Karel, Kužel, Elvis, Anita, Efka, Anička Kučerovská
střídaly : Natka Juránková, Guči, Verča Zemanová, Zuzka Svobodová
střelci branek : Karel, Natka Juránková, Kužel, Elvis 2x
V sobotním dopoledni se na umělé trávě v Líšni představil tým z Podivína. Pro domácí to bylo utkání, kde si mohly holky vyzkoušet některé herní situace. Hostující tým projevil jen velmi málo snahy o fotbal. Více než méně se zaměřil jen bránění a snažil se jen zřídka o útočnou snahu. Ve 13.minutě zahrávaly domácí hráčky rohový kop. Bránící hráčka míč odhlavičkovala k „dlouhánu“ Karlovy a ta také hlavou přehodila brankářku a domácí tým vedl 1:0. Bohužel v ten samý okamžik bránící hráčka upadla do krátkého bezvědomí a byla odvezena na pozorování do nemocnice. Tím se obranný val hostujícího týmu ještě více sevřel a odkopával vše. Ke vší smůle se hostům v poslední minutě první půle zranila další hráčka, a tak domácí začaly druhou polovinu zápasu proti deseti statečným. Netrvalo dlouho a Natka po rohu málem protrhla síť, podruhé. Pomalé dobývání branky hostů nepřinášelo navýšení skóre, jak by dalo očekávat. Přesto se přímo z rohu trefila Kužel a účet uzavřela 2x Elvis, druhou branku stylově v poslední minutě. Za zmínku jistě stojí, že si premiéru mezi ženami odbyla 13-ti letá Verča, která po úvodní nervozitě předvedla velmi dobrý výkon. Druhou premiantkou v zápase byla Zuzka Svobodová. Není bez zajímavosti, že se vždy v zápase objeví některá mladá hráčka, aby sbírala zkušenosti.

Poslední aktualizace stránky: zeny_a dne 22.05.2016 v 20:41