DFO Vlkoš - SK Líšeň 5:0 (4:0)

24.04.2016 10,00 hod : DFO Vlkoš - SK Líšeň 5:0 (4:0), 13.kolo MSDŹ-B
nastoupily : Weidec, Šílená, Šebi, Efka, Nikita, Karel, Bižu, Kuki, Kužel, Elvis, Lula
střídaly : Terez, Anička Kučerovská, Guči
K dalšímu utkání zajížděly ženy a dívky Líšně na hřiště jednoho z nejlepších týmů divize Vlkoše. Stejně jako proti Velkým Pavlovicím, tak i v tomto utkání nezachytily děvčata z Líšně začátek utkání a již ve 2.minutě prohrávaly. Domácí tým spoléhal na velmi rychlé útočící hráčky, které dělaly bránicím hráčkám značné problémy. Během prvního poločasu se je nepodařilo několikrát uhlídat a byly z toho tři branky. Ta čtvrtá padla po perfektně kopnutém přímém kopu. Nutno dodat, že holky z Líšně měly několik slušných šancí a tak mohl být poločas klidně 5:4, ale bohužel se nepodařilo míč dostat za záda brankářky. Druhý poločas domácí prostřídaly sestavu. Jejich styl hry však postrádal větší přesnost a tak se hra spíš odehrávala mezi šestnáctkami. Tým Vlkoše tak oplatil hostujícím hráčkám podzimní porážku a přidal malý úrok.

Poslední aktualizace stránky: zeny_a dne 01.05.2016 v 19:53