Ženy

SK Líšeň - TJ Slavoj Velké Pavlovice 3:1 (1:1)

16.4.2016, 14:00 hod, SK Líšeň - TJ Slavoj Velké Pavlovice 3:1 (1:1), 12.kolo MSDŽ-B
střelci branek : Karel, Elvis, Bižu
nastoupily : Weidec, Enny, Šílená, Efka, Nikita, Anička Kučerovská, Karel, Bižu, Kuki, Elvis, Lula
střídaly : Anička Zatloukalová, Šebi, Anita
Ještě se někteří diváci ani nestačily pohodlně posadit či postavit a už domácí hráčky vyrobily hrubou chybu na hranici velkého vápna. Při snaze rozehrát míč, zůstal míč Elviskovy pod nohou a zkušená Kalová prostřelila ve 4.minutě Weideca a hostující hráčky vedly. První poločas byl vyrovnaný nejen v poli, ale i na šance. Hra nebyla příliš urovnaná ani pohledná, přesto se mohlo zdát, že opticky jsou na tom lépe domácí, protože se snažily více hrát s míčem. Více vyloženějších a nebezpečnějších šancí měly hostující hráčky a tak Weidec musel vytáhnout pár výborných zákroků. Po jednom z mnoha rohových kopů, přišlo vyrovnání, to když Karel přímo z rohu na bližší tyč překvapila nejen brankářku, ale i celou obranu. A tak skončil i první poločas.
Ve druhé půli se začala projevovat větší snaha strnout vítězství na stranu domácích. Pomalu nabíraly domácí hráčky na obrátkách a šancí přibývalo. Ovšem je nutné podotknout, že hostující hráčky podnikaly rychlé a nebezpečné protiútoky, takže se musela mít na pozoru celá obrana. Líšeňským hráčkám mimořádně vyšly rohové kopy. Po dalším z nich, v 64.minutě, propálila Elvis vše, co jí stálo v cestě a míč se zastavil až v síti. Zhruba za 10 minut, po dalším rohu, bránící hráčky z Pavlovic nedůrazně odkoply míč, který se dostal k Bižu a ta z hranice velkého vápna přelobovala obranu i brankářku a stanovila tak konečný výsledek.
Domácí hráčky projevily větší snahu po vítězství a proto také zvítěly.

Poslední aktualizace stránky: zeny_a dne 18.04.2016 v 20:16