Střelci : Vavrušková, Slačálková
Sestava: 4 - 1- 4 - 1
Kallová - Čopová, Hellingerová( 75.min Michalcová), Mičínová, Slačálková - Helleportová, Houšťová, Skálová, Kúkolová ( 75.min Vavrušková) - Šotnarová (45.min Hájková)
Náhradníci: Vavrušková, Michalcová, Hájková

Tentokrát se proti nám postavil daleko zkušenější a silnější soupeř než v prvním kole. Na hrotu soupeře velice důrazná útočnice alias Růny a ve středu pole velice dobře rychlostně a obratnostně vybavené dvě protihráčky.
Začátek utkání se nám nepovedl. Soupeř se dostal do tlaku. Dokonce vstřelil gól, který ale naštěstí nebyl uznán pro ruku při zpracování. Další velikou šancí bylo přehození naší brankářky, kdy naštěstí po dopadu míč přeskočil bránu.
Proto jsme museli upravit taktiku. Na Růnyho jsme nasadili naši “ zlou ženu“ Elzu. Kuki se prohodila s Terkou. Změna přinesla ovoce a od patnácté minuty jsme ovládli hru. Bohužel se z několika slibných příležitostí nepodařilo skórovat a do přestávky jsme šli s bezbrankovou remízou.

Naši prořídlou sestavu jsme ještě museli obměnit, protože se sebezapřením a teplotou hrající Šo už neměla sílu nastoupit. Poslali jsme tedy do hry rychlíka Evku.
Hra pokračovala stejně jako ke konci druhého poločasu, kdy jsme daleko zdatněji kombinovali. Bohužel máme problém se zakončením, a s finálovou přihrávkou.
Zato soupeř svou jednoduchou hrou potrestal během dvou minut naše chyby a najednou jsme prohrávali 2:0.
Situace v tuhle dobu byla ještě kritičtější než na začátku utkání. Naše holky začali kupit chyby, nebyly si schopny nahrát jednoduchou přihrávku. Nevypadalo to vůbec dobře.
Navíc Kuki došli absolutně síly, Roky začala kulhat, a všiml jsem si několika sklopených hlav, které naznačovali smíření se s porážkou. Naštěstí jsem pocit poraženosti viděl blbě.
Vystřídali jsme Elzu, na jejíž místo přišla Týna se stejným úkolem bránit Růnyho. Kuki šla dolů a místo ní se do hry zapojila Vavrušková. Roky musela vydržet, protože další střídání nebylo možné .(Marodka nám nedovolila zaplnit střídačku v plném počtu). Střídáním jsme posunuli hru víc dopředu s rozestavěním. 3-4-3 To vše čtvrt hodiny před koncem utkání. Nějakým kouzlem se vše zlomilo hned v té samé minutě, kdy se stalo něco co není k vidění každý den. Lenka byla ve svém prvním soutěžním utkání na hřišti ani ne minutu a hned vstřelila branku!!!! (veliká gratulace)
Najednou nás bylo znovu plné hřiště 6 minut před koncem vyrovnala Terka.

Takže je to pocitově velice rozporuplné utkání. Před zápasem bych bod bral. V poločase jsem věřil ve vítězství. A nakonec jsem moc rád za bod.

A jak zhodnotili zkušení pozorovatelé zápasu pánové Pecha a Matoušek ??? - Krásné utkání s velkou dávkou smůly. Ale bod z venku se počítá. Přijdeme se podívat i někdy příště.