Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RK 25.10.2010 v 14:49:43)

FC Soběšice - SK Líšeň 0 : 4

Branky: Holomek 2x, Gill, Šebela

Sestava: Drábek, Toczyski, Pařil, Kuropata, Gruberová, Šebela, Jeglík, Gill, Klement, Holomek

V pátek jsme sehráli další mistrovské utkání ve vynikajícím čase v 15.30 hod. Rodiče s dětmi byli opět jako štvaná zvěř, kdy letěli na zápas na poslední chvilku. Ale o tom jsem už jednou psal, v komentáři na jiné utkání.
Naše mužstvo nastoupilo bez několika hráčů, kteří onemocněli. Proto jsme museli shánět náhradu, tak aby nám zbyli alespoň dva hráči na střídačce. Z toho plynuli i obavy jestli to kluci a Alča uběhají a hlavně vydrží se silami, až do konce zápasu. Ovšem u soupeře to vypadalo obdobně. Takže jsem usoudil, že to budou mít obě družstva stejně těžké.
Naši hráči začali pěknou kombinační hrou. Po několika minutách se nám podařilo dostat do vedení gólem Honzíka Holomka. Kluci se potom uklidnili. Začali kombinovat a zkoušeli si na sebe nahrávat, když šli před branku. Další gól byl po průniku rychlonožky Tomáše. Útok začal od obránců přes Jeníka Gilla, který vysunul Tomáše Klementa. Ten sprintoval po pravé straně a předložil krásnou přihrávkou gól pro Honzíka Holomka. Akce to byla nádherná. Pak přišel vzápětí další gól, když vystřelil Jeník Gill a po teči některého z hráčů to byla opět branka. Poločas jsme tedy vyhráli 3:0. Druhou půlku kluci s Alčou udrželi v pohodě. Podařilo se nám ještě vstřelit branku Vojtem Šebelou a pak v klidu dohrát zápas. Dnes výborně zahrála obrana, kde musel zaskočit záložník a počínal si velice dobře. Ale chválím celé družstvo, hráli jste jako mančaft výborně. Kluci a Alčo jen tak dál.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 14:38