Mladší přípravka U9B

Mistrovský zápas SK Žebětín - SK Líšeň 4 : 3

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor RK 05.09.2010 v 11:31:08)

Branky SK Líšeň: 1x Drábek, 1x Gill, 1x vlastní branka

Náš první mistrovský zápas jsme sehrály na půdě soupeře, který nám nebyl cizí, protože jsme se pravidelně zúčastňovali turnajů a sehráli s ním několik vzájemných zápasů. Tohoto soupeře jsme prostě znali a dle mého názoru po předešlých výsledcích jsme měli jasně vyhrát.
Tušil jsem už od začátku, že to bude boj. Po pozdních příjezdech několika hráčů na zápas a nedodání dresů nám nezbylo než sehrát tento zápas ve vypůjčených dresech od soupeře. Už tento zádrhel a pozdní příchody hráčů, které jsou pro mě NEOMLUVITELNÉ !!!, vedli k tomu, že utkání začalo o 20 minut později.
Na klucích a Alence byla jasně vidět velká nervozita. Přesto všechno první poločas nehráli špatně. Kluci bojovali a ujali se vedeni 0 : 1 gólem Honzíka Drábka. Soupeř vzápětí vyrovnal po chybě v obraně, která zatím nefunguje tak jak by měla. Nakonec jsme poločas vyhráli 2 : 3 po gólech kapitána Iana Gilla a Honzíka Holomka, který vystřelil a z pomocí teče domácího obránce padl gól.
Za to druhý poločas byl z naší strany velice špatný. Hráli jsme vlastně bez zálohy, která nám v dnešním utkání vůbec nepomohla. Z důvodu naší slabé soupisky hráli dva útočnici v podstatě celou dobu a ke konci jim už docházeli sily na boj se soupeřovými zadáky. Nakonec SK Žebětín vyrovnal a ujal se vedení po průnicích jednoho hráče, kterého kluci nedokázali uhlídat. Nebýt Standy Pařila v brance a jeho zákroků, kdy pochytal několik nebezpečných střel tak by byl výsledek zřejmě jiný. Musíme uznat kvality soupeře. Byl lepší a rychlejší. Proto jim musíme sportovně poblahopřát k vítězství.
Byl jsem z této prohry velice zdrcený a dlouho jsem to nemohl rozdýchat, ale nedá se nic dělat, musíme zatnout zuby a pojedeme dál.