MěFS | Fotbal | Gól | JmKFS | FAČR | Aktuálně | iFotbal | Zbrojovka | Výsledky | Pohár | MSFL | Fotbal ČR | Trenink | Onlajny | Deník | iDnes | Právě dnes | Google | Hráči FAČR (futsalu)

Mladší přípravka U9B

Sponzoři týmu

Dnes jsme uspořádali venkovní turnaj, na který přijelo 12 kvalitních družstev z celé Moravy i Slovenska. Předem chci poděkovat všem rodičům a Pepovi Loveckému, kteří nám pomáhali s organizací turnaje, a taky Jarovi Kaďurovi za pomoc při chystání turnaje. Byl to náš největší turnaj, který jsme zatím pořádali, přihlášeno bylo přes 170 hráčů. Družstva byla všechna vyrovnaná,( což ukazovaly výsledky - buď remízy nebo výhry o jeden gól), takže myslím, že kvalita turnaje byla velká a i přes drobné nepříjemnosti s dovozem branek a s přípravou jídla v Restauraci na Hřišti se nám podařilo uspořádat dobrý turnaj. To však ať posoudí jiní.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Libor Špička 07.04.2008 v 00:06:16)

Vstup do turnaje se nám povedl, což nebývá poslední dobou zvykem a první zápas jsme vyhráli se soupeřem ze Svratky Brno 2:1.Vstřelili jsme rychlý gól, tím jsme hru uklidnili, přidali druhý a zápas jsme měli pod kontrolou. Před koncem jsme sice inkasovali, ale výhru jsme již nepustili.
Druhý zápas proti FŠ Třebíč jsme hráli taky dobře,kluci a i Markéta se pokuošeli o přihrávky ( některé se i povedly) a to byla hlavní příjemná změna proti turnaji v Tuřanech minulý týden. Zápas jsme skoro celý vedli 1:0, v závěru se ale soupeři podařilo vyrovnat, takže zápas skončil 1:1.
Třetí zápas ve skupině byl proti soupeři z Vítkovic, podle výsledků jedním z favoritů na dobré umístění v turnaji. Hra nebyla moc pěkná, hlavně začátek byl trochu laxní z obou stran a i když na obou stranách bylo pár šancí, tak gól nepadl - 0:0.
Čtvrtý zápas proti Senici jsme již potřebovali vyhrát, aby nám neutekl postup do semifinále. To jsme klukům před zápasem řekli a snad je i dostatečně namotivovali, protože jsme zápas vyhráli 1:0.
Poslední zápas ve skupině byl proti ligové Tescomě Zlín a pro hladký postup jsme jej také potřebovali vyhrát. Vypracovali jsme si několik šancí včetně tyčky , kterou pěkně napálil Štěpán Blažek, ale i tento zápas byl skoupý na góly a utkání skončilo 0:0.
Po sečtení výsledků bylo jasné, že skončíme na druhém místě ve skupině a postoupili jsme do semifinále. Před turnajem jsem si říkal, že pokud by jsme se dostali do semifinále, tak by to byla bomba, ale v tuto chvíli jsem myslel na to, jak zvládnout další zápas, aby jsme se dostali ještě dál.
Náš soupeř v semifinále byl tým ze Slušovic, který skončil ve skupině B na prvním místě. Bylo tam pár přerostlých hráčů, takže jsme překopali trochu sestavu a postavení na hřišti a k tomuto utkání jsme nastoupili se třemi obránci, dvěma záložníkama a jedním útočníkem. Vsadili jsme vše na to, že pokud uhrajeme remízu budou penalty a tam je to o štěstí. Kluci houževnatým a bojovným výkonem tlak soupeře eliminovali a došla řada na první penalty. V bráně jsme vyměnili Martina Šedého, kterého vystřídal aspoň o 20 čísel větší Wilda Sachambula . Sázka na risk se nám opět vydařila, Wilda zachytal a postup do finále byl náš.
Tady jsme se potkali s klukama s 1. FC Brno. Musím říct, že v tomto utkání už bylo vidět, že děcka toho mají už dost
a že program byl hodně náročný. Ze začátku jsme se soupeřem drželi krok , ale musím objektivně říct, že kluci z 1.FC byli lepší. Oproti přáteláku, který jsme odehráli v zimní přípravě u nich na hřišti udělal soupeř obrovský výkonostní pokrok. Už minulý týden jsem se díval, že mají pěknou kombinační hru , rychlost a dravost a v tomto utkání se to jen potvrdilo. Finále jsme projeli 0:1 a v turnaji jsme skončili na druhém místě.
Chtěl bych vyzdvihnout výkon celého družstva a to i kluků, kteří moc příležitostí v turnaji nedostali ( Ondra a Dan). protože si sáhli všichni hodně hluboko do zásobárny sil a i kluci co nastoupili jen na chvilku hráli pro mě překvapivě velmi dobře a byla na nich vidět chuť hrát.
Celkově bych vyzdvihl hlavně výkon Kuby Horského, který právem dostal při vyhlašování pohár za nejlepšího hráče turnaje a to i přes zdravotní problémy ( doufám, že nás maminka moc neprokleje). Přes problémy se sestavou, které se na poslední chvilku objevily ( David Gajdůšek se omluvil a Pepík Heidinger dostal teploty - a to jsou klíčoví hráči, kteří měli pomáhat tvořit naši kombinaci)jsme odehráli aspoň pro mě jeden z nejlepších výsledků, kterých si cením. Je pravda, že nám pomohlo i štěstíčko, ale na druhou stranu jsme měli v nerozhodných zápasech i smůlu a několikrát jsme zatřepali kovovou konstrukcí branky.
Naše vystoupení pěkně vystihl trenér Laďa Kloss, který to komentoval ( když to převedu do podoby, která se dá číst i před 22 hodinou) slovy : „myslím, že jsme dnes z lejna upletli bič a ještě jsme s ním práskli“. Kluci - dneska DÍK !!!!

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 14:36
SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno, stránky jsou založeny na redakčním systému ClubMaster společnosti WebStep, s.r.o.
Provoz a činnost klubu podporují statutární město Brno, městská část Brno Líšeň a Jihomoravský kraj.
Změny obsahu vyhrazeny.