Mladší přípravka U9A

Za nádherného, sluného počasí jsme v neděli 29. května 2005 od 09.00 hod. sehráli mistrovský zápas s mužstvem FC DOSTA Bystrc, které jsme porazili v poměru 6:2.

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor J. Knetig 30.05.2005 v 08:49:08)

KOZUMPLÍK Ladislav

Utkání jsme začali velmi dobře, již ve třetí minutě jsme vedli 1:0 gólem Jakuba KNETIGA po nádherném lobu Jana ČÍHALA, pouze vyražení míče brankářem a následném vstřelení míče do sítě. V desáté minutě to bylo 2:0 po gólu, který vstřelil opět Jakub KNETIG - míč soupeřovu brankáři vpadl a byl naším útočníkem doražen do sítě. Soupeř se sice dožadoval odpískání faulu na brankáče, nicméně dle našeho názoru rozhodčí oprávněně faul neodpískal. Další gól přišel v 20-té minutě z kopačky našeho záložníka Dominika LORENCE po pěkném průniku středem hřiště. Bylo to již 3:0. Soupeř se pokusil zápas zdramatizovat po pěkné, vydařené střele jednoho z útočníků a následné hrubé chybě našeho brankáře, kdy mu míč prošel pod tělem a dostal se do naší sítě. Gól byl rozhodčím uznán soupeřovu hráči, který střílel, a to MICOVI Dominikovi. Poté rozhodčí ukončil první poločas za stavu 3:1.

V poločase byla porada našeho mužstva, kdy trenér
udílel pokyny, jak stav udržet a případně získat ještě vyšší náskok a vstřelit tedy další góly.

Naše mužstvo si vzalo rady k srdci a v 31.minutě vstřelil Jakub KNETIG v pořadí již čtvrtý gól a tím celé mužstvo uklidnil. Stav byl již 4:1. V 35 minutě po solovém úniku neproměnil další sólový únik při vynikajícím zákroku soupeřova brankáře Jakub KNETIG. Poté soupeř hrubě chyboval a vstřelil si vlastní gól, který padl po odrazu od vlastního hráče po našem rohovém kopu.Stav byl 5:1. V tomto čase již dával trenér prostor i hráčům, připraveným na střídání. V 38 minutě po krásné křížné přihrávce a následném solovém úniku po pravé straně dal soupeř druhý gól (LUSTIG Kristian)a stav byl 5:2. Poté hrál v našem pokutovém území rukou jeden z našich obránců a rozhodčí nařílil kopat proti našemu mužstvu penaltu. Penaltu bravurně Jakub MIKULICA vyrazil mimo branku a tak odčinil chybu z prvního poločasu. V 46 minutě vstřelil již v pořadí šestý a svůj v zápase čvrtý gól Jakub KNETIG a tím upravil konečný stav zápasu na 6:2.

Celkově je nutné výkon našeho mužstva hodnotit jako velmi dobrý, zcela jistě pak nejlepší za celou jarní část sezony. Zvládli jsme náročný zápas i bez našeho klíčového záložníka Ondry TRÁVNÍČKA, který je na škole v přírodě. Zápas o to důležitější, že hrajeme o druhé místo v celkovém umístění v celé soutěži.

Všem našim hráčům patří dík za odvedený výkon.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 14:39