SO 20.10. 10:00

SK LÍŠEŇ D - Tatran Bohunice 5:6 (0:2)

Branky: Duchoň 3x,Kolařík 2x

Sestava: Mitáček-Kolařík,Novák,Košulič,Nykl,Cupal,Duchoň,Řezník(06),Čábelka(06)

Naše druhé mužstvo přivítalo v 7.kole celek z Bohunic.Soupeř přijel v sestavě i s hráči r.04 a dvěma děvčaty a tak nás čekal velice těžký zápas.
Jako už by to bylo u nás tradicí,jsme první poločas vyloženě zaspali. Kluci měli málo pohybu po hřišti,s bojovností taky jako by se šetřili a tak nás soupeř místy dostával pod tlak. Většinou jsme se dostávali k ohrožení branky soupeře jen po rychlých brejcích nebo po nepovedeném odkopu brankáře. V obraně to nebylo špatný,přesto se soupeř mohl radovat z dvou gólového vedení v poločase.
O přestávce jsme si řekli,že musíme zlepšit pohyb a přidat na důrazu v osobních soubojích.
Bohužel úvod druhé půle se nám hrubě nepovedl a po dvou dalších inkasovaných brankách,byla nálada na bodu mrazu. Naštěstí se z přímého kopu krásně trefil Ondra.Vstřelená branka nastartovala kluky k neskutečnému obratu v zápase.Kluci politi živou vodou, na hřišti doslova jezdili po zadku,bojovali a rvali se o každý balon.Soupeř byl pod těžkým tlakem a dělal chyby,které i s přispěním štěstíčka kluci dokázali proměnit v branky.V útoku střelecky zářil Ondra,který už měl v nohách zápas s prvním mužstvem. Velkou pochvalu zaslouží i Adam,který parádně bránil a ještě dokázal vstřelit důležité branky.
Když už se blížil závěr zápasu a vše vypadalo na dělbu bodů,tak se k nám bohužel štěstí otočilo zády.Podobně jako první mužstvo v min.kole, jsme dostali na konci zápasu branku po naší chybě v obraně.Nedá se nic dělat,to se zkrátka ve fotbale stává. :-(.
Remíza by byla spravedlivější,ale i tak kluci zaslouží velikou pochvalu. Povedl se nám velký obrat z 0:4 na 4:4 a hlavně si kluci dokázali,že když budou všichni makat naplno,žádný zápas není předem ztracený.Bodíky do tabulky jsme tentokrát nepřidali,ale alespoň malou odměnou za statečný výkon byl velký potlesk všech rodičů a fandů. Děkujeme!

Příští kolo se hraje již ve čtvrtek 25.10. od 17h,přivítáme mužstvo z Chrlic.