6.KOLO mistr.zápasů SLATINA B-SK LÍŠEŇ D

Slatina B - SK LÍŠEŇ D 2:9 (2:4)

Branky: Cupal 3x,Pustina 2x,Tauš 2x,Dřínovský,Kolařík

Sestava: Mitáček-Kolařík,Novák,Pustina,Cupal,Nykl,Dřínovský,Lopour(06),Tauš(06)

Naše druhé mužstvo sehrálo zápas 6.kola na travnatém hřišti ve Slatině.
Kluci ze Slatiny již měli v nohách předešlý zápas s naším o rok starším mužstvem,ve kterém utrpěli těžkou porážku a tak i my jsme doufali, že se nám podaří soupeře porazit.
Hned od začátku zápasu bylo jasné,kdo bude na hřišti pánem.Kluci soupeře přikovali k jeho brance, napadali rozehrávku a většinou vyhrávali osobní souboje.Sem tam se nám povedla i nějaká ta přihrávka,ale branky padali po dorážkách z brankoviště.Soupeř místy zahrozil rychlejší rozehrávkou směrem k naší brance,a po jedné takové si bohužel vybral slabší chvilku náš brankář,kdy mu slabá střela propadla pod tělem.Kluci dál makali naplno,nerozhodil je ani druhý gól v naší brance po pěkné střele k tyči.Poločas jsme zvládli v poměru 4:2.
V poločasové přestávce jsme se poradili co ještě musíme zlepšit.Hlavně nám nešlo nabíhání si do volného prostoru při našich autech nebo rohových kopech.Kluci stáli za hráčem nebo v jeho těsné blízkosti,což většinou vedlo ke ztrátě míče.Taktéž bylo potřeba zlepšit pohyb a důraz u branky soupeře.Naštěstí kluci pochopili a hodně se ve druhém poločase v tomto zlepšili.Soupeři už docházely síly,nepustili jsme je až na vyjímky k naší brance.Všichni kluci podali ve druhém poločase zodpovědný a soustředěný výkon,obránci fungovali na jedničku,snad my jen chyběla od nich větší podpora útočníků jinak super,útočníci taky paráda,většinu šancí se podařilo proměnit v branku,snad jen si víc a přesněji přihrávat jinak ok.
Všichni kluci zaslouží velkou pochvalu,utkání s přehledem zvládli a přivezli další bodíky do tabulky. Odměnou jim byla i závěrečná děkovačka s našim fanklubem,kterému moc děkujeme za podporu. LOL . Velká gratulace Adamovi k jeho první mistrovské brance! :-D

V příštím kole doma přivítáme mužstvo Tatranu Bohunice. (so 20.10.v 10h)