5.KOLO mistr.zápasů SK LÍŠEŇ D - MEDLÁNKY D

SO 6.10. 10h.

SK LÍŠEŇ D - Medlánky D 6:0 (3:0)

Branky: Duchoň 2x,Rosí 2x,Baný,Dřínovský

Sestava: Vychodil-Kolařík,Baný,Duchoň,Dřínovský,Rosí,Košulič,Nykl,Řezník (06)

V 5.kole mělo naše druhé mužstvo stejného soupeře jako mužstvo první, kluky z Medlánek.
K našemu překvapení,nastoupilo mužstvo z Medlánek v úplně stejné sestavě jako odehrálo utkání s naším prvním mužstvem.
Začátek zápasu byl z obou stran opatrný.Sice jsme měli mírnou převahu,ale dlouho se nám ji nepodařilo vyjádřit gólově. Až z přímého kopu se krásně trefil Jonáš a poslal náš tým do zaslouženého vedení.Ani druhému mužstvu se nedařili přihrávky,kluci většinou tlačili soupeře před sebou, místo aby si pomohli přihrávkou na volného hráče.Problémy nám dělalo i obsazování hráčů hlavně při autech soupeře,které naštěstí už unavený soupeř nedokázal využít i když pár šancí v závěru poločasu měl. Kluci se snažili,ale z mnoha šancí se podařilo proměnit jen dvě a tak poločas skončil výsledkem 3:0.
Ve druhém poločase se kluci zlepšili.Sem tam se podařila i nějaká ta přihrávka.Krásnou akci předvedli kluci až v závěru utkání,když přesnými přihrávkami vyšachovali obranu soupeře a Vojta dával gól do prázdné branky.Střelecky zazářil Adam Rosí,velká gratulace k jeho prvním brankám.:-DStejně jako u prvního mužstva se mě líbil víc druhý poločas,v tom prvním mě chyběla větší bojovnost a týmová spolupráce.Vzhledem k unavenému soupeři,mohl být výsledek lepší,ale i tak velká pochvala všem klukům.
Závěrem, další tři bodíky do tabulky,obrana fungovala na jedničku,v útoku hromada neproměněných šancí. :-P