4.kolo mistr.zápasů SOBĚŠICE B - SK LÍŠEŇ D

neděle 30.9. 14:15h

Soběšice B - SK LÍŠEŇ D 3:16 (1:5)

Branky: Hochman 9x, Jurka 5x, Dřínovský, Nykl

Sestava: Mitáček-Novák,Kosík,Jurka,Hochman,Dřínovský,Tománek,Vosátka,Nykl

Za krásného nedělního odpoledne sehrálo naše druhé mužstvo zápas 4.kola na pěkném stadionu v Soběšicích.
Po důkladném rozcvičení a taktické poradě před zápasem, se kluci hned od začátku zápasu do soupeře pořádně zakousli. Hlavně naše první čtverka dělala v soupeřově obraně velký vítr.Šance střídala šanci,ale bohužel jen malé procento se podařilo proměnit v branku. Obrana si vedla celkem dobře,sem tam to ale zaskřípalo v komunikaci mezi obránci a brankářem,ale jinak v pohodě.Nejvíc co nás trápilo jak v útoku tak v obraně byly přihrávky,které ve většině případů nenašly adresáta.Kluci vše vynahradili bojovností a prakticky soupeře nepustili do větších šancí a zaslouženě poločas vyhráli 5:1.
Do druhého poločasu jsme hlavně chtěli zlepšit přihrávky.Kluci si rady trenérů vzali k srdci a pomalu ale jistě začali soupeře přehrávat i kombinačně.Postupem času byli i k vidění krásné akce zakončené gólem. Hlavně útočníci Vašek s Ondrou si se soupeřovou obranou dělali co chtěli.
Soupeř se sice dostával k ojedinělým brejkům,ale naše obrana v čele s Robinem si většinou dokázala poradit.
Z jednotlivců se mi líbil výkon celé první čtverky(Vašek,Ondra,Robin,Michal) i když v tom prvním poločase si moc nepřihrávali,ostatní se taky moc snažili a podali nadstandartní výkon.
Ze soupeřova hřiště vezeme 3 důležité bodíky,kluci si z chutí zastříleli a obrana fungovala taky na jedničku,takže jen tak dál kluci! Líšeň ollléééLOL