3.KOLO mistr.zápas SK LÍŠEŇ D - LELEKOVICE

SK LÍŠEŇ D - Lelekovice 6:2 (2:0)

Branky: Pustina 3x,Jurka 2x,Cupal

Sestava: Vychodil- Linger,Ulrich,Jurka,Pustina,Cupal,Novák,Bureš,Řezník(06)

Ve třetím kole jsme doma přivítali mužstvo z Lelekovic.
V chladném počasí a po dešti jsme stejně jako první mužstvo začali zápas poněkud ospale.
Kluci se velice pomalu dostávali do zápasového tempa,chybělo víc pohybu,uvolnění se od bránícího hráče a hlavně jsme si nedokázali přesněji přihrát. Náš soupeř jako by vyčkával na naše chyby a hrozil rychlými protiútoky.Naštěstí v obraně to fungovalo na jedničku. Po jednom ze závarů u soupeřovi branky doklepl míč do sítě Vojta a bylo to 1:0. Z kluků rázem spadla nervozita z neproměněných šancí.Po krásné přihrávce Ondry se znovu prosadil Vojta a bylo ještě veseleji. Poločas jsme vyhráli,ale soupeř nás hodně kousal.
Po změně stran kluci začali hrát konečně svou hru,rapidně zlepšili pohyb,napadali soupeřovu rozehrávku,nebáli se chodit do soubojů a co hlavně zpřesnili přihrávky.Bohužel po ojedinělé chybě v obraně soupeř snížil náš náskok. Naštěstí to kluky nějak nepoložilo a dál makali naplno. Odměnou byli další krásné branky v soupeřově síti. Postupně se trefili, Ondra z přímého kopu,Kuba po krásném brejku,znovu Ondra střelou k tyči a skóre uzavřel svým třetím gólem v zápase Vojta.
Všechny kluky moc chválím za předvedený výkon,hlavně ve druhém poločase.První se tak moc nepovedl,ale vzhledem k nakombinované sestavě se to dalo čekat. Do tabulky jsme připsali první bodíky :-P a to se silným soupeřem,který ještě neztratil ani bod,takže paráda a velká spokojenost.