Mladší přípravka U8A

Kohoutovice B - Líšeň B 5:7 (3:4)

Dnes jsme sehráli další mistrovské utkání proti silnému týmu Kohoutovic. Naši kluci nastoupili s lehkým respektem, protože minulou sezonu s tímto týmem několikrát prohráli a navíc díky soupeřově tvrdé hře tato utkání dost bolela….
V úvodu zápasu naše první čtyřka neproměnila několik šancí, a protože soupeř svoje šance po našem nedůrazném zásahu v obraně a následně střelou z dálky využil, prohrávali jsme rázem 2:0.
Při střídání se ale naší druhé čtverce podařilo snížit pohotovou střelou Martina Sedláčka a po chvíli Martin z přímého kopu srovnal a hrálo se od začátku.
To nás celkem uklidnilo, kluci začali hrát svoji hru - důsledností v obraně nepouštěli soupeře do šancí, kombinacemi v útočné fázi motali soupeřově obraně hlavu a hlavně začali střílet branky. Poločas jsme končili za stavu 4:3 pro nás a protože druhá půle už byla také v naší režii, celkem s přehledem jsme dnes Kohoutovice i přes jejich kvalitní výkon porazili.
Všem klukům dnes patří velký dík za podaný výkon ve všech fázích hry. Velkým plusem je opět skutečnost, že našich sedm branek nastříleli celkem čtyři střelci, takže náš výkon přestává být závislý na střelecké formě jednoho či dvou hráčů.

Branky Líšně: Sedláček 2, Vintr 2, Blažek 2, Aniol