1. Jarní mistrovská utkání

Tým U8 „A“Svratka Brno „B“ - SK Líšeň „B“ 0:9 (0:4)
Čábelka 3x, Hochman 2x, Luka, Crha, Vičar, Řezník

Sestava : Klímek - Hochman, Řezník, Čábelka, Luka - Vičar, Crha

Naše první mistrovské utkání po zimní přestávce jsme i v oslabené sestavě zvládli velmi dobře. Od začátku zápasu jsme jasně diktovali tempo hry a našeho soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Občas jsme sice s fyzicky vyspělejšími kluky prohráli nějaký souboj, ale dokázali jsme se vždy vzájemně zastoupit. Jedinou opravdovou šanci ke vstřelení gólu měl soupeř pouze po naší ruce, z pokutového kopu. Neproměnil ji však a tak se nám povedlo udržet na našem kontě nulu. Naše hra nepostrádala kombinaci, kluci si zkusili nějaké kličky a poměrně dobře řešili vzniklé herní situace. Za výkon dnes chválím úplně všechny, nutno ale podotknout že nás náš soupeř příliš neprověřil. Pozitivem je také že jsme znovu uspěli proti o rok staršímu soupeři, i když se tentokrát jednalo „pouze“ o záložní tým Svratky U9.

Tým U8 „B“Svratka Brno „C“ - SK Líšeň „D“ 4:5 (3:2)
Horák 4x, Nezval

Sestava : Pleva - Matušová, Horák, Kratochvíl, Šťastný - Špička, Frank, Nezval

Do našeho prvního mistrovského utkání po zimní přestávce jsme nenastoupili příliš šťastně. Nepohlídali jsme si úvod utkání a již v první minutě jsme prohrávali 0:1. Po dvou vstřelených gólech Míši Horáka jsme v poločase prohrávali pouze o gól 2:3. Soustředěnou hrou, bojovností a nasazením jsme ve druhé půli dokázali strhnout vedení na naší stranu a vyhrát 5:4. Chválím Tomáše Kratochvíla, Matěje Nezvala a Matěje Šťastného za nasazení v útočné fázi. V obraně mě velice potěšil svým výkonem Vojta Špička. Kvalitní obranou práci okořeněnou vstřelenými góly předvedl Míša Horák. Eliška byla kousek od vytoužené první branky. Věřím Ti Eli, vydrž a určitě to klapne. David Frank ukázal svojí sílu a tah na branku, jen tak dál. V poslední řadě pochválím Míšu Plevu, který svým zákrokem v poslední minutě utkání zachránil naši výhru. Za předvedenou hru všechny hráče chválím a děkuji rodičům za podporu z tribun.

Poslední aktualizace stránky: MM dne 23.04.2014 v 21:43