Mladší přípravka U8A

Turnaj v rámci miniligy - Holíč dne 24.10.2009

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor JH 26.10.2009 v 08:57:48)

Turnaje se zúčastnili: brankař Kuropata,v poli hráli Toczyski,Hnát,Klimeš,Drábek,Šebela,Holomek,Pařil,Klement

V sobotu jsme se zúčastnili turnaje ve slovenském Holíči, který byl mimochodem velice dobře připravený. Kluci odehráli první utkáni s Kohoutovicemi, které po vynikajícím výkonu deklasovali 4:0. Utkání se nám velice líbilo, naši hráči si přihrávali, kombinovali a přikladně bojovali. Goly vstřelili Holomek 2 a Klement 2. V druhém utkání naši nastoupili proti obávánému soupeři z Prostějova a po velice krásném utkáni, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou vyhráli zaslouženě 2:1, když rozhodl střelou z dálky minutu před koncem Toczyski. Tento zápas byl velice bojovný a hráči
podali vynikající výkon. Góly vstřelili Klement,Toczyski. Potom přišel zápas s FC Svratka Brno. Musím tady podotknout, že Svratka dle názoru většiny zúčastněných družstvech, postavila minimálně 3 kluky kteří byli starší, což neodpovídalo propozicím turnaje.(někteří hráči soupeře byli až o dvě hlavy vyšší). Každý trenér si musi sáhnout do svědomi a měl by ctít pravidlo fair-play. Kluci tento zápas odmakali ze všech sil, bojovali o každý míč a po velice tuhém boji, remizovali 0:0. Ale potom to přišlo. V posledních dvou utkáních s relativně slabšími soupeři, kde se čekala výhra, se našim hráčům vůbec nedařilo. Kluci přestali bojovat, nechodili do soubojů o míč a hlavně nestřileli. S Myjavou se hrálo opět s výsledkem 0:0. Posledni zápas ani nebudu rozebírat, protože utkání se soupeřem z Holíče byl stejný jako předešlý zápas, jenom s tim rozdílem, že jsme prohrávali po 5 minutách 1:0 a rodilo se překvapení turnaje. Nakonec po průniku Tomáše Klementa asi 2 minuty před koncem, jsme srovnali stav utkání. Ke konci zápasu už byli kluci utahaní a po vynikajicim poslednim zásahu našeho golmana, kdy bravurně zlikvidoval samostatný nájezd jsme remizovali 1:1. Ukázalo se, když kluci bojují o každy míč, jsou schopni odehrát výborný zápas s kýmkoliv. Celkové umistněni na turnaji bylo krásné 2 místo, což znamenalo vzhledem ke zmíněným okolnostem s družstvem Svratky v podstatě vítězství. Dále musím vyzdvihnout Tomáše Klementa,který získal zaslouženě ocenění „NEJLEPŠÍ HRÁČ“ turnaje, k čemuž mu všichni gratulujeme! Děkuji Radkovi Kuropatovi a Romanu Klimešovi za pomoc při vedeni družstva, rodičům za dovoz kluků na turnaj a fanděni po celou dobu turnaje a
samozřejmně klukům gratuluji za získané 2 misto. Příšti turnaj na který nás pozvali treneři SK Prostějov, se koná 7.11 v Kostelci na Hané. …….trenér Michal Toczyski

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 14:33