Starší přípravka U11B

8. Mistrovské utkání SK Líšeň B - ČAFC B 4:0 (0:0)

Branky: 32´Šamánek Aleš, 33´Porč Ondřej; 37´a 47´Chládek Filip

V tomto utkání jsme se potkali s velmi silným soupeřem, se kterým se velmi dobře známe a proto se dala očekávat velmi vyrovnaná bitva. První poločas toho byl důkazem. Víc boj jak pohledná hra. Soupeř disponoval velmi dobře individuálně vybavenými hráči, ale naštěstí se tím kluci vyrovnali skvěle a ve druhém poločase jsme začali mít herní převahu a vyjádřili jsme ji i gólově. Důležitým momentem bylo období mezi 32 a 37 minutou, kdy jsme soupeři během pěti minut dali tři góly a tím jeho odpor nadobro zlomili. Tři minuty před koncem ještě přišla definitivní pojistka.
Hráče musím pochválit za zospovědný bojovný výkon a místy i kombinační hru.
Rodičům děkuji za dovoz a odvoz a podporu v hledišti.

Poslední aktualizace stránky: dne 17.10.2011 v 15:36