Starší přípravka U11A

Quick-MixPBX Bohemia

Hodnocení zápasu Tuřany - Líšeň 1:5

V nedělním slunečném dopoledni jsme přijeli rozdávat fotbalovou radost do Tuřan. Na dobře upraveném trávníku se bylo na co dívat.

Už ve 4. minutě se pěkně uvolnil Pepa na soupeřově půlce a našel v ideální pozici Zbyňka, který opět potvrdil svoji střeleckou formu z posledních zápasů. Po sérii rohů zahrávaných na obou stranách a slabší desetiminutovce, jsme předvedli závěr poločasu, za který by se nemusel stydět žádný prvoligový tým. V 17. minutě si na levé straně na vlastní polovině hřiště pohrál se soupeřem Honzík H. a krásným křižným pasem na 25 metrů vyslal úplně volného Zbyňka do souboje s gólmanem. Chladnokrevným zakončením nás Zbyněk, který byl nejlepším hráčem zápasu, poslal do uklidňujícího vedení 2:0. Před koncem prvního poločasu jsme ještě předvedli nejkrásnější akci celého utkání! Míč putoval z naší obranné poloviny po ose Martin, Zbyňa, Pepa až před prázdnou bránu, kde se ve správný čas a na správném místě nacházel Honzík H. a placírkou poslal balon nekompromisně za záda domácího brankáře.

V první minutě druhého poločasu jsme znovu krásně zakombinovali až před branku soupeře a teprve faul brankáře zastavil naši snahu vstřelit další gól ze hry. S následně nařízenou penaltou si poradil Pepa a vedení jsme tak zvýšili na 4:0. Během druhého poločasu se do zakončení dostali snad všichni hráči. Ze střední vzdálenosti to byli David,Kašpi, Ríša, Honzík, Pepa a střely zblízka vyslali Pepa, Honza V., David, Filip Lee. Kluci ale vybírali špatné řešení těchto situací a díky tomu naše vedení nenarůstalo. Soupeře jsme dnes nepustili do žádné brankové příležitosti, a tak i gól, který padl do naší sítě, jsme si dali sami. V předposlední minutě se ke střele z dvaceti metrů odhodlal Honzík H., těsně před gólmanem změnil směr střely patičkou Zbyněk, který tím dovršil hattrick.

Závěrem pochvala za týmový výkon a předvedené fotbalové dovednosti. Na dnešním vítězství se podíleli Hájek, Kloss, Kašpar, Horský, Hruška, Dostálek, Heidinger, Lee Quang, Šedý, Varaďa a ostrostřelec Špička.

Tréninky pondělí, středa v Podolí. V sobotu hrajeme domácí zápas se St.Lískovcem.

Kdo se nemůže zúčastnit tréninků nebo zápasů tak omluvit!!!

Ještě bych rád dodal, že po menších problémech s upřesňováním hodiny utkání, jsme se nakonec sešli všichni ve správný čas, bohužel jeden se dostavil na úplně jiné místo :-D Je ve vašem vlastním zájmu sledovat kde a kdy se hraje ;-)

Poslední aktualizace stránky: dne 05.06.2011 v 21:43