Mistrovské utkání SK Slatina - SK Líšeň 1:4 (1:1) pátek 2.9.2005

Importováno ze starého webu sklisen.com (autor Vejmělek Pavel 08.09.2005 v 20:00:25)

Zápas se odehrál na hřišti soupeře.

Branky za SK Líšeň: Ghisi Tomáš 2x, Sodomka Tomáš 2x

Hráči: Krumbholc Ondřej, Petrnek Matěj, Belza Michal, Hujňák Jaroslav, Sodomka Tomáš, Ghisi Tomáš, Šebesta Filip, Bednář Tomáš, Trávníček Ondřej, Boček Jiří, Kala Ondřej

Hodnocení utkání: Na začátku utkání měli kluci problémy se zpracováním míčů a se zakončováním akcí. První gól utkání jsme inkasovali do naší brány. Do konce poločasu zvládli kluci vyrovnat stav utkání. Druhý poločas byl akčnější, podařilo se nám zakončovat akce a stav zvýšit v náš prospěch na 1:4. Kluci bojovali, chci jim za tento první zápas moc poděkovat. Především také proto, že během soustředění náš tým postihla viróza a tak kluci nemohli ani pořádně trénovat tak, jak by chtěli a především potřebovali. Ale věřím, že to bylo jediné a poslední negativní, co nás na počátku sezóny postihlo.
Bohužel nyní máme opět nemocné dva klíčové hráče Ondru Trávníčka a Tomáše Ghisiho, takže jim chci popřát ať se brzy uzdraví, protože je budeme zase potřebovat.

Další utkání se uskuteční v sobotu 10.9.2005 v 10:15 na domácím hřišti, náš soupeř je MS Brno. Sraz 9:45 hodin.
Porazit tohoto soupeře nebude jednoduché, ale kluci určitě nezklamou a zabojují.

Poslední aktualizace stránky: dne 23.03.2011 v 14:42