19.Kolo Mistr.zápasů U10B ŘÍCMANICE - SK LÍŠEŇ D

NE 7.6. - ve 14:00 - přír.tráva v Řícmanicích

ŘÍCMANICE – SK LÍŠEŇ D – 6:2 ( poločas 3:0 )

Branky : Duchoň, Hochman

Sestava : Mitáček – Novák, Kameník, Kosík, Baný, Pustina, Cupal, Hochman, Duchoň, Raus, Dřínovský

V neděli odpoledne jsme za obrovského vedra odehráli těžký zápas v Řícmanicích. Řícmanice zatím neztratili v lize ani bod, tak jsme si před utkáním řekli, že musíme jít do zápasu naplno od začátku. Bohužel nám dnes byla brána soupeře téměř celý zápas zakletá a i přes to, že jsme byli fotbalovější a většinu zápasu diktovali hru, jsme inkasovali z minima maximum. Řícmanice měli obrovskou efektivitu a snad ze čtyř střel v prvním poločase dali tři branky. Zato naši kluci nebyli dnes schopni zlomit smůlu a i ty nejvyloženější šance neskončili brankou. Poločas jsme prohráli 0:3. Do druhého poločasu jsme trochu zamíchali sestavou a opět tlačili soupeře před vlastní branku, ale opět bez gólového efektu. Až asi 10 minut před koncem jsme dali 2 rychlé góly po sobě a zlomili střeleckou smůlu, ale soupeř si již konec utkání zkušeně pohlídal a dokonce v závěru utkání přidal ještě dvě branky na konečných 6:2.
Kluci dnes bojovali a zjistili, že někdy ve fotbale bývá brána soupeře zakletá a soupeř do čeho kopne, to mu tam padne. No i takový je fotbal, každopádně musíme kluky pochválit za bojovnost, že dokázali utkání zdramatizovat a stále se máme co učit na trénincích, především klid ve hře a v zakončení.