12.Kolo Mistr.zápasů U10B Sk Líšeň D - Sk Žebětín

SK LÍŠEŇ D - SK ŽEBĚTÍN - 8:0. (pol. 3:0)
Branky: Jurka 4x, Pustina 2x, Raus, Linger

Sestava:
Juránek (04) - Kosík,Kameník,Nykl,Novák,Linger,Pustina,Jurka,Hochman,Raus,Cupal

Hodnocení zápasu:
Za poměrně chladného a větrného počasí jsme tentokrát na domácím hřišti odehráli 2.jarní kolo městské soutěže st.přípravek. Našim soupeřem bylo mužstvo ze Žebětína,které na nedávném kvalif.turnaji e-on cupu v Kostelci na Hané skončilo na pěkném 3.místě.
Vstup do zápasu se nám příliš nepovedl. Chybělo nám více pohybu a hlavně přihrávek. Postupem času jsme přidali na tempu a hráli aktivně. Tím přišli šance a zasloužené poločasové vedení 3:0 , ale po herní stránce se moc nedařilo.
Ve druhém poločase jsme už hráli lepší fotbal. Zlepšili jsme se hlavně v kombinacích. Kluci si chodili pro míče a nabízeli se na přihrávky. Naše aktivní hra dělala soupeři velké problémy,většinu zápasu odehráli na vlastní polovině a jen se úporně bránili. Pokud zahrozili,tak jen ojeniděle a většinou střelou z dálky. Naši svatyni spolehlivě bránil Jirka Juránek z r.2004,který nám pomohl nahradit nemocného Šimona. Kluci byli jednoznačně fotbalovějším a lepším mužstvem. V obraně hráli spolehlivě a nebáli se podporovat útočné snažení. Většina branek padla po pěkných kombinacích,střelecky se dařilo zejména Ondrovi a Vojtovi.
Kluky musím pochválit hlavně za ten druhý poločas. Tam jsme předvedli pěkný týmový výkon. V tom prvním jsme prospali začátek a pak dlouho trvalo než jsme se dostali do tempa. Škoda mnoha zbrklých zakončení a nepřesných přihrávek,skóre mohlo být ještě výraznější,ale i tak zasloužené vítězství a pochvala všem.