11.Kolo Mistr.zápasů U10B START A - SK Líšeň D.

PÁ 10.4. - v 17:15 - přír.tráva na Lesné, ulice Loosova

START BRNO A - SK LÍŠEŇ D - 4:10 (pol.2:6)
Branky : Cupal 4x, Duchoň 3x, Dřínovský 2x, Hochman

Sestava : Mitáček – Novák, Tománek, Kolařík, Hochman, Dřínovský, Duchoň, Cupal, Nykl, Aniol

Hodnocení zápasu:
V pátek odpoledne za krásného slunečného počasí jsme odehráli první jarní kolo na perfektně připravené trávě na STARTU na Lesné. Hned od začátku jsme soupeře zatlačili a celý první poločas jsme tvořili a diktovali hru. Kluci si dobře přihrávali a snažili se hrát kolektivní hru se spoustou nahrávek. První poločas jsme vyhráli s přehledem 6:2. Bohužel druhý poločas jsme totálně prospali, kluci přestali aktivně běhat a napadat soupeře, který poměrně lacino naší ospalou hrou snížil na rozdíl 6:4. Kluci potom zabrali, začali znovu aktivně hrát a v posledních sedmi minutách druhého poločasu přidali další 4 branky a pojistili výsledek na jasné vítězství. Pro další zápasy se musíme poučit z toho, že hrát se musí pořád až do konce zápasu, protože dnes si kluci po výborném a naprosto jasném prvním poločase naprosto zbytečně zkomplikovali výhru ve druhém poločase méně aktivní hrou. Hlavními oporami dnešního zápasu byl Kuba a Ondra, kteří vstřelili dohromady 7 branek. Tak jen tak dál kluci.